Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='flashka-g']no ja trzymam za wszytskich kciuki w Bydgoszczy:)) a za Mage i Toffika bede osobiscie trzymac w Brnie:)[/quote] a ja nie za wszystkich, za waskiego NIE:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. ja to uwielbiam robic zakupy czy to psie czy inne:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  3. [quote name='Elitesse']znowu jakas afera ? :roll: :roll:[/quote] nie interesuj sie bo kociej mordki dostaniesz:mad: :mad: :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. Puenta agility jest SUPER!!!!!!
  5. z drugiej strony... pies sie upodabnia do wlasciciela tak? czarna suka Kavanga jestwredna czyli....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ZGADZA SIE!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :mad: :mad: :mad: :multi: :multi: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  6. no mnie tez to zdziwilo, bo jednak to hodowla znana i z renoma a tu taki zonk:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. no syn to moglby miec takie texty z tym ze czarne sa wredne. A mysmy myslaly, ze rude:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  8. [quote name='Mek']a ja myślę sobie ,ze to nie Pani włascicielka hodowli pisała to ogłoszenie tylko ktos inny , życzliwy :mad: . Jak myslicie kto to mógł być ?? ;).[/quote] no to tez mozliwe!!!! i to bardzo!!!!
  9. [quote name='madzior_ka']haha ale za ot ja mam wspaniałego i przesympatycznego pieska hahah;)))) :loveu:[/quote] hahahahhaah no a ja to pol na pol jak mam czarno srebrna
  10. [quote name='Mek'] Super . To jest rewelacja. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: [/quote] hahaha racja Ty tez masz wredna suke:))) haha i Justa i Pass i inni hahahhahahaha:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. Robin masz czas na gadanie to bys wkleil pare fot!!!!:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: no i najwazniejsze zeby sie Tobie zrbienie psa podobalo:)))ja preferuje inny styl robienia sznaucerka:)))ale Tobie sie moze taki akurat podobac nie?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. wiem kto to jest Robin dlatego wkleilam:))) my troszeczke inaczej traktujemy allegro niz jako zwykle ogloszenie:)))))czy widziales pozadna hodowle na allegro????bo ja nie, dlatego bardzo mnei to ogloszenie zdziwilo no i te texty o tym ze czarne sa wredne hahahahah KaVanga ma wredna suke:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83814810"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83814810[/URL] no coraz lepiej, kto nastepny????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. mloda hajanica-co jak co ale psy b.ladnie robi. Nr tel. wez sobie z jej www-adresu nie pamietam wrzuc w google Hajan powinno wyskoczyc
  15. ja link?????:crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nie ma za co,ale ja nie mam zadnego linku:(((wiec to chyba komu innemu te podziekowania:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. [quote name='maga18']:lying: :nerwy: :scared: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: szok!!!!!!!!!!!!!!!! :diabloti:[/quote] o kurcze jakie fajne ikonki!!!!! :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2:vv hahahaaa super
  17. Niestety:)))ja kupowalam na Litwie:)))) Romas lepiej kontrastowe, bo wtedy lepiej psa widac, znam ten bol bo ja lubie czern:))
  18. Romas teraz rozumiem:))) no ja mam taka plaska z takim spinaczo-zaciskiem czy jak to zwal, wiec nie znam tego problemu:))ale rzeczywiscie jak kiedys mialam inna to sie ona rozluzniala
  19. szczerze powiedziawszy nie bardzo rozumiem o co pytasz:(((( jedyne co to sie dławią jak za mocno podciągniesz, wiec Wiktor dostal szersza ringowke i jest juz OK
  20. ja tylko na ringowce-Wiktor ma szersza tylko bo sie dlawil:))))
  21. ania1 wyslalam Ci emajla:evil_lol: :evil_lol:
  22. Dudek ale Ty tak klientow nie przyjmujesz chyba hahahaha co????:))):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. [quote name='Dudek']Polecam się:cool3: :evil_lol: [IMG]http://img466.imageshack.us/img466/1879/d6081oz.jpg[/IMG][/quote] no to jeszcze te zmore zatrudnij i bedzie wesolo:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Dudek czyli Ty jestes taka Małgosia z M jak milosc tak?ona tez projektuje ogrody:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  24. za drobna oplata w wysokosci 50jewro wszystko wybaczymy:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  25. a spoko:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale w dalszym ciagu to galeria a nie linkownia:mad: :mad: :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...