-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
[quote name='AngelOfDeath']:angryy::angryy::angryy: urazilas mnie :eviltong::eviltong::eviltong: :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/quote] przepraszam!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nie pomyslam zupelnie jak sie mozesz poczuc po TAKIEJ obeldze!jeszcze raz sorki:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
oki spadam do jutra:))) Donio vel wąski sie odezwie w srodku nocy to rano poczytam:mad: :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
milo mi:))))) ale ress sama powiedz czy Gospo nie mial stylu bycia Donovana vel wąskiego????bo on dlugo sie czail i udawal milego, ale pokazal w koncu pazurki no ilez mozna udawac. Az widze Wind musiala ingerowac w jego wypowiedz:diabloti: :diabloti: :mad: :mad: :mad:
-
[quote name='Nesjanka']Angel - gdzie znaleźć tą twoją "kontrowersyjną" stronę ??? pliiiis[/quote] no i sie wydalo!!!! to Angel jest Doniem i w ten sposob chce sobie licznik ponabijac i w rankingach podskoczyc!!!:mad: :mad: :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :mad: :mad:
-
Donio-Wąski-Gospo....ehhh myla mi sie juz te nicki no..... Ale zauwazacie wspolny jezyk wszyscy?od razu widac ze to jedna i ta sama osoba-przynajmniej for me:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :mad: :mad: :mad:
-
[quote name='Donio']To ciekawe. Co za wszyscy? Mam dwa nicki od moich psów: Donio od grzywacza (Donovan Pastoral) i [B][SIZE=6][COLOR=red]Wąski[/COLOR][/SIZE][/B] na Charcim Forum od whippeta (Keep the Faith Ypsylon). .[/quote] to od whippeta?????:crazyeye: :crazyeye: to chyba powinno byc .... aaa dobra nie napisze , bo zaraz bedzie, ze obrazam kogos:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale ja serio myslalam, ze to od czegos innego hahahahahhaha:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
no to skonczy w Katowicach:)))) a w posrednia kiedy wchodzi?
-
[quote name='Ania i Psy']Mnie tu dawno nie było:) Wstawię zdjęcie paskudne, ale tylko takie udało się złapać. KURAYOGA: [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/5974/23zq.jpg[/IMG][/quote] hahahahhaha rewelka skad to wzielas????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
ehhh i tu moze byc problem:))))bo ja do Katowic nie jade, a potem gdzie jedziesz?Legionowo?
-
to sie dowiedz a nie tu panike siejesz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
-
bleeee dzieki to ja nie jade
-
[quote name='maga18']nie bierzecie psów na plaże.... jakies choróbska u nich w piachu siedza co psy atakują...[/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: jakie chorobska??? a poza tym po co pies na plazy????za goraco przeciez, lepiej pozostawiac w hotelu
-
aaa to wlasnie takiej szukam:))))bo ta duza ma 1090mm dlugosci:))))wieeeelllllkkkaaaa jest:))) wiec jak chcesz sie jej pozbyc to ja bardzo chetnie zakupie
-
najwyzej beda spryskiwac autko jakims syfem:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja sie ptasiej grypy nie boje, bo problem jest sztucznie nadmuchiwany przez dziennikarzy i firmy farmaceutyczne...i producentow wieprzowinki:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
to podaj mi kto na miniatury
-
:crazyeye: :crazyeye: jeden sedzia na cala 2ke????:crazyeye: :crazyeye:
-
ooo serio?a jakie wymiary?bo ja poszukuje takiej do mieszkania, bo mnie wywalaja:((((buuuuuu no i jedna juz zakupilam taaaaka wielkaaaaaaa, a teraz zostal mi jeszcze 1 kąt, ale ten kat jest mniejszy wiec tam mi potrzebna taka mala tzn. mniejsza
-
[quote name='Em-ka'] [B][COLOR=darkorchid]Orsini:[/COLOR][/B] wybrani umieją czytać między wierszmi... hahahahahaha!!! :grin:[/quote] hahaha to sie bardzo ciesze:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
widocznie niektórzy maja wąskie rozumki, fioletowe albo i w ciapki nawet:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :mad: :mad: :mad: :mad:
-
mozna ale po co przeplacac:))))
-
dzieki, a nez tego denka gdzies sa do kupienia????bo ta metalowa "miska" mi nie potrzebna, a przez nia i cena wyzsza
-
chyba busik, tylko...tu jest maly problem, bo wtedy trzeba kierowcy zapewnic nocleg i zarcie, wiec:(((((no ale chociaz na 5 dni to mozna by pojechac, zeby choc chwilke polezen na plazy, jak myslicie?
-
ehhh no zazdroszcze!!! tez bym chciala robic to co lubie i z tego zyc
-
sluchajcie a czym sie rozni ten Moser od Ostera???? no i ile kosztuja dodatkowe ostrza? mi sie komp wiesza wiec nie bardzo moge szukac tego:((((
-
zazdroszcze!!!! i zadnego szefa nad soba!~!chocby najfajniejszego,ale jednak szefa....