[quote name='flashka-g']no ja trzymam za wszytskich kciuki w Bydgoszczy:)) a za Mage i Toffika bede osobiscie trzymac w Brnie:)[/quote]
a ja nie za wszystkich, za waskiego NIE:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
[quote name='Mek']a ja myślę sobie ,ze to nie Pani włascicielka hodowli pisała to ogłoszenie tylko ktos inny , życzliwy :mad: . Jak myslicie kto to mógł być ?? ;).[/quote]
no to tez mozliwe!!!!
i to bardzo!!!!
[quote name='madzior_ka']haha ale za ot ja mam wspaniałego i przesympatycznego pieska hahah;)))) :loveu:[/quote]
hahahahhaah no a ja to pol na pol jak mam czarno srebrna
[quote name='Mek']
Super . To jest rewelacja.
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
[/quote]
hahaha racja Ty tez masz wredna suke:)))
haha i Justa i Pass i inni hahahhahahaha:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Robin masz czas na gadanie to bys wkleil pare fot!!!!:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
no i najwazniejsze zeby sie Tobie zrbienie psa podobalo:)))ja preferuje inny styl robienia sznaucerka:)))ale Tobie sie moze taki akurat podobac nie?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
wiem kto to jest Robin dlatego wkleilam:)))
my troszeczke inaczej traktujemy allegro niz jako zwykle ogloszenie:)))))czy widziales pozadna hodowle na allegro????bo ja nie, dlatego bardzo mnei to ogloszenie zdziwilo
no i te texty o tym ze czarne sa wredne hahahahah
KaVanga ma wredna suke:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83814810"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83814810[/URL]
no coraz lepiej, kto nastepny????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
ja link?????:crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
nie ma za co,ale ja nie mam zadnego linku:(((wiec to chyba komu innemu te podziekowania:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Romas teraz rozumiem:)))
no ja mam taka plaska z takim spinaczo-zaciskiem czy jak to zwal, wiec nie znam tego problemu:))ale rzeczywiscie jak kiedys mialam inna to sie ona rozluzniala
szczerze powiedziawszy nie bardzo rozumiem o co pytasz:((((
jedyne co to sie dławią jak za mocno podciągniesz, wiec Wiktor dostal szersza ringowke i jest juz OK
[quote name='Dudek']Polecam się:cool3: :evil_lol:
[IMG]http://img466.imageshack.us/img466/1879/d6081oz.jpg[/IMG][/quote]
no to jeszcze te zmore zatrudnij i bedzie wesolo:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Dudek czyli Ty jestes taka Małgosia z M jak milosc tak?ona tez projektuje ogrody:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
a spoko:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
ale w dalszym ciagu to galeria a nie linkownia:mad: :mad: :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: