-
Posts
4091 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Camara
-
Miejscowość nazywa się Dojazdów. To jakieś 8 km za Krakowem w stronę Busko Zdrój (Proszowice).
-
Jest, żyje - pojawia się we wsi i znika... żadnej regularności, choć najczęściej można go spotkać na "słynnym" parkingu
-
PODHALANY Z UBOJNI -ERA szuka kochajacego domku - Borys ma swój DOM
Camara replied to SARA.dierra's topic in Już w nowym domu
[quote name='maksiorek'] ... P.S. I nic nie zabrałam, sami do autka wpakowali:diabloti:.[/quote] a co ci jeszcze wpakować? nie ograniczaj się - masz duży wybór :evil_lol: a tak w ogóle - dziękuję :loveu::loveu::loveu: -
Parę ostatnich dni maluchy spędziły u mnie - troszkę ogłady towarzyskiej zaznać musiały ;) [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/2666/38740407.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/5520/40481467.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1797/14138038.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/6712/brzydal.jpg[/IMG] Po intensywnym szkoleniu prowadzonym przez psioterapeutę Ajkę - Birma i Bercik - zostali zwiezieni do nowego domu. Oba. Razem. I będzie OK :p
-
[quote name='zuzlikowa'][/b] ...Wcześniej doliczyłam się jeszcze dwóch benków...[B]malucha 3 miesięcznego.[/B]..został umieszczony przez Fundację FA w płatnym dt,w którym będą dwa w/w benie i ... ...[/quote] Bunia: [URL="http://img87.imageshack.us/i/bunia1.jpg/"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3214/bunia1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img87.imageshack.us/i/bunia2.jpg/"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4067/bunia2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img87.imageshack.us/i/bunia3.jpg/"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3113/bunia3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img38.imageshack.us/i/bunia4.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9718/bunia4.jpg[/IMG][/URL] Mała jest raczej starsza niż 3 miesiące - bliżej jej do 4. Odrobaczona, odpchlona, za parę dni będzie szczepiona i gotowa do adopcji.
-
PODHALANY Z UBOJNI -ERA szuka kochajacego domku - Borys ma swój DOM
Camara replied to SARA.dierra's topic in Już w nowym domu
Allegro białasów: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=711581649]Podhalany z Rzeźni Psów - okaż serce, daj dom!! (711581649) - Aukcje internetowe Allegro[/url] jeżeli ktos może pomóc w ogłoszeniach, będę wdzięczna :p -
PODHALANY Z UBOJNI -ERA szuka kochajacego domku - Borys ma swój DOM
Camara replied to SARA.dierra's topic in Już w nowym domu
mam już gotowy tekst do ogłoszeń - ale dziś allegro nie chce ze mną współpracować :cool1: -
Amiś pies doskonały. Lek na wszystke smutki. ma dom
Camara replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
co się ruszyło???? -
Paulina mickey - czy mogę fragmenty tekstu z pierwszej strony użyć w ogłoszeniach podhalańczyków ?
-
Sochaczew - podhalańczyk z Azorka - mjał dopiero 4 lata ZA TM
Camara replied to luka1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cioteczki? nie wiem skąd ta liczba mnoga :cool1: tu na dogo jestem - ja - liczba jak najbardziej pojedyncza... i na podhalanim forum jest garsteczka osób, która robi co może, żeby zabezpieczyć finansowo te psy, które w tej chwili mamy pod opieką - czyli 6 wielkopsów... w tym 2 w dużo gorszej formie niż ten :cool1: - brak DT i brak finansów na kolejnego psa w hotelu a inaczej jak pomóc? ten pies nie ma nawet dobrych fotek do ogłoszeń :shake: Jeżeli znajdzie się dla niego DT - to na pewno weźmiemy go pod opiekę typu karma i zabiegi weterynaryjne. Poprosze o las rąk chętnych do wzięcia go na DT :roll: -
Matti, Megi, Fox, Holly, Korek, Benny wszystkie w nowych domkach. :)
Camara replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz'][B]Camara[/B], popraw kardiopatię na kardo[B]mio[/B]patię. ;)[/quote] ażżż :diabloti: poprawiałam - to ten durny Word się uparł i dalej po swojemu :mad: -
Amiś pies doskonały. Lek na wszystke smutki. ma dom
Camara replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Odnowiłam Amisiowi allegro. Dodałam na alegratce i qumtree (Wrocław i Poznań). Może ktoś pomoże w ogłoszeniach? -
Matti, Megi, Fox, Holly, Korek, Benny wszystkie w nowych domkach. :)
Camara replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='kinga']Ha! jakie Ty masz Elza przepiękne bernenczyki :loveu::loveu: TAKICH pięknych nigdy chyba nie miałaś...:eviltong:[/quote] Kinga :diabloti: a kysz zmoro nieczysta. Nie będę odbierac od ciebie telefonów. Elza - tobie radzę to samo. Już wiesz czym się to kończy :diabloti::diabloti::diabloti: