Jump to content
Dogomania

Camara

Members
  • Posts

    4091
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Camara

  1. [quote name='bahlsa']tylko info poproszę (następnym razem) że ogłoszenia potrzebne:)[/quote] uważaj z taką deklaracją bo Cię wycisnę jak cytrynę :evil_lol: :buzi:
  2. z fotami jest problem: to chyba najlepsze, jakie są [URL=http://img193.imageshack.us/i/dixi1.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/7901/dixi1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img148.imageshack.us/i/pix1.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/735/pix1.jpg[/IMG][/URL]
  3. bahlsa - dobra kobieto :loveu: czy [B]Tara[/B] też mogła by liczyć na twoją pomoc? Plisssss :p [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/tara-sunia-z-boguszyc-juz-u-biafry-pomozmy-znalezc-dom-142560/index2.html[/URL] tu jest: [URL]http://www.krakusik.pl/21741_tara_owczarek_w_wersji_midi_.html[/URL]
  4. i jeszcze: adopcjapsa aleokazja kupsprzedaj ale nie chce mi sie szukać linków :oops:
  5. [quote name='Camara']o tych biedach też świat zapomniał :shake: na dobry początek dałam pomykadła na: krakowskie zwierzaki cafeanimal internetowa strona zwierząt Dz.P psy.pl adopcje.org qumtee.krakow [/quote] info.krakow krakusik adopcjapsa aleokazja kupsprzedaj
  6. [quote name='Camara']na dobry początek dałam Tarę krakowskie zwierzaki cafeanimal internetowa strona zwierząt Dz.P psy.pl adopcje.org qumtee.krakow [/quote] info.krakow krakusik adopcjapsa aleokazja kupsprzedaj
  7. [quote name='Camara']Brutus ogłoszony na: cafeanimal krakowskie zwierzaki internetowa strona zwierząt Dz.P psy.pl adopcje.org qumtee.krakow[/quote] info.krakow krakusik adopcjapsa aleokazja kupsprzedaj
  8. myślę, że wątek Tary powinien znaleźć się na ogólnym PwP, a nie regionalnym :cool1: może tam więcej osób, kibicującym boguszyniakom włączyłoby się w ogłaszanie?
  9. dodałam go na alegratkę [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2123891_7_miesieczny_zibi.html]7-miesięczny Zibi.[/url] i qumtree Wrc: [U][COLOR=#800080][url=http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-7-miesi-czny-Zibi-prawie-jak-owczarek-W0QQAdIdZ151149987]7-miesięczny Zibi - prawie jak owczarek :-) - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Wrocław[/url][/COLOR][/U] [U][COLOR=#800080][/COLOR][/U] [COLOR=#800080]jutro powalczę dalej :roll:[/COLOR]
  10. dodałam ogłoszenia: internetowa strona zwierząt Dz.P psy.pl adopcje.org qumtee.krakow [B]Czy naprawdę NIKT nie ma czasu na pomoc w ogłoszeniach???[/B] [B]młodzież ma chyba jeszcze wakacje...[/B] [B]proszę - [/B] [SIZE=1]bo ja jestem zupełnie niewydajna motając się między pracą, hotelem, weterynarzami i rodziną z całym stadem własnych zwierząt[/SIZE][B] :cool1:[/B] [B]Tekst podstawowy - można ubarwiać go do woli[/B] [SIZE=3][B][COLOR=green][FONT=Verdana]Tara[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=green][FONT=Verdana] – ok. 4 letnia, średniej wielkości (16 kg) suczka. Jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Tara to uroczy, przymilny psiak, który wniesie do domu mnóstwo radości i beztroskiej zabawy. Tara bardzo lubi dzieci i jest wobec nich delikatna. Telefon: 692-33-44-33[/FONT][/COLOR][/SIZE]
  11. dodałam ogłoszenia: internetowa strona zwierząt Dz.P psy.pl adopcje.org qumtee.krakow [B]Czy naprawdę NIKT nie ma czasu na pomoc w ogłoszeniach???[/B] [B]młodzież ma chyba jeszcze wakacje...[/B] [B]proszę - [/B] [SIZE=1]bo ja jestem zupełnie niewydajna motając się między pracą, hotelem, weterynarzami i rodziną z całym stadem własnych zwierząt[/SIZE][B] :cool1:[/B] [B]Tekst podstawowy - można ubarwiać go do woli ;)[/B] [SIZE=3][COLOR=green][FONT=Verdana][COLOR=green][FONT=Verdana][B]Pixie i Dixie[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=green][FONT=Verdana] – dwie malutkie, młode suczki. Prawdopodobnie matka i córka. Obie potraktowano bardzo okrutnie – zostały wyrzucone z auta wprost na ruchliwą jezdnię. Parę godzin oszołomione i potłuczone biegały pomiędzy rozpędzonymi pojazdami. Obecnie przebywają w hotelu dla zwierząt. Obie suczki różnią się tylko kolorem (ruda i czarna) i są niesamowicie zżyte z sobą – zachowują się jak klony. Gdzie Pixie tam i Dixie, razem śpią, razem jedzą, razem biegają. Są bardzo spragnione ludzkiej obecności, ale nie potrafią chodzić na smyczy i źle znoszą zabiegi pielęgnacyjne. Za to kochają przytulanie i głaskanie. Szukają wspólnego domu (z ogródkiem), przecież takie maleństwa nie zajmują dużej przestrzeni. Są zdrowe, wysterylizowane i nauczone czystości. Telefon: 692-33-44-33[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE]
  12. Brutus ogłoszony na: cafeanimal krakowskie zwierzaki internetowa strona zwierząt Dz.P psy.pl adopcje.org qumtee.krakow
  13. o tych biedach też świat zapomniał :shake: na dobry początek dałam pomykadła na: - krakowskie zwierzaki - cafeanimal w miarę czasu będę dodawać dalej, ale pomoc bardzo by się przydała!!!!!!!!!
  14. na dobry początek dałam Tarę - krakowskie zwierzaki - cafeanimal w miarę czasu będę dodawać dalej, ale pomoc bardzo by się przydała
  15. ADOPTOWANA Suka - Boguszyce - Ostatnia Szansa [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7670/chipy1032.jpg[/IMG]
  16. suka - schronisko Poznań [IMG]http://schronisko.com/galeria/74_big.jpg[/IMG]
  17. Oliś: przytulisko pod Warszawą [IMG]http://i27.tinypic.com/11tqvbo.jpg[/IMG][URL="http://i27.tinypic.com/11tqvbo.jpg"][/URL]
  18. Schronisko Mielec: Juhas: [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/DSC03u708%20(4).JPG[/IMG] Gazda: [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/DSC03g6%20(7).JPG[/IMG] Baca: [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/102451%20(19).JPG[/IMG]
  19. Era - Dt, Milicz, opieka forum OP [IMG]http://images40.fotosik.pl/174/19fa6161b64752admed.jpg[/IMG]
  20. ADOPTOWANA Issa - hotel, Koszalin. Opieka forum OP [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/6497/issa9.jpg[/IMG]
  21. Baca - obecnie schronisko Paluch: [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1893/baca3foto.jpg[/IMG]
  22. czy ktoś robił Tarze jakiekolwiek ogłoszenia?
  23. i jeszcze coś bo zapomniałam Ta suka jest młoda!. Białe, równe zęby, tylko kły z leciutkim żółtym nalotem u nasady dziąseł. Ja bym jej na wyrost dała 3 lata, choć chyba jest młodsza.
  24. Wycinanie (przez 3 godziny nonstop) dredów - w tym także (nieumyślne) kopiowanie uszu :oops: no niestety, przycieło mi się jedno. Reakcja Rufci? przesunęła mi się troszkę. [URL="http://img41.imageshack.us/i/73330016.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2973/73330016.jpg[/IMG][/URL] A potem się troszkę obraziła ;) [URL="http://img406.imageshack.us/i/51143770.jpg/"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/8172/51143770.jpg[/IMG][/URL] I co na jej temat mogę powiedzieć? Po paru godzinach "torturowania" Rufci mogę spokojnie powiedzieć - ten pies jest do adopcji. Już. Teraz. I jedyne czego jej trzeba to - odchudzenia, szczpienia i to ważne - kąpieli i fachowego wystrzyżenia. Nie widze tam pola do popisu dla żadnego behawiorysty.
  25. Benia zwana Rufcią - u Magdy: wywrotka, może poklepią po tłustym brzucholu? [URL="http://img406.imageshack.us/i/63047457.jpg/"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/7317/63047457.jpg[/IMG][/URL] duszenie i tarmoszenie "groźnego" benka :cool3: [URL="http://img88.imageshack.us/i/36271436.jpg/"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9186/36271436.jpg[/IMG][/URL] próba zrobienia zdjęć do ogłoszeń - nieudana, bo Rufcia nie mogła odkleić się od Magdy lub mnie :roll: [URL="http://img7.imageshack.us/i/84796752.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9793/84796752.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img7.imageshack.us/i/79746892.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6763/79746892.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...