-
Posts
3468 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Guciek
-
Do mnie wczoraj też przyszło z numerkami :)
-
[quote name='swan2407']Chodzi o sędzinę [B]Soleckyj-Szpunar Viva Maria[/B]? Jest aż taka zła? :P My będziemy pierwszy raz na wystawie (w klasie baby) i trochę się obawiamy. :)[/QUOTE] wiele osób ją poleca, ale mnie osobiście nie podobało się jej sędziowanie na wystawie klubowej. Chyba nikomu ze zgromadzonych właścicieli rudzielców nie podobało się to sędziowanie... I gdyby nie mus, to bym sobie te Kielce już darowała :evil_lol:
-
a nam nie chcą zmienić sędziego po cichu :cry: a chyba większość by się u nas cieszyła :evil_lol:
-
Ja płacąc 300zł za komplet fotek i wpis oddałam psa już znieczulonego, odzyskałam w miarę przytomnego i z kompletem dokumentów. Osobiście bladego pojęcia nie mam jak dr Blenau wygląda.
-
Ktoś się orientuje jak tam cenowo wychodzi parking? ;)
-
chyba tylko Poznań :diabloti:
-
[quote name='blaira']Tak ze staffiorami tyle ze pies to szczylek a suczka mała więc dużo miejsca im nie trzeba ;)[/QUOTE] dam znać jak będę wiedzieć kiedy ostatecznie jedziemy :) Mam berlingo i zero psów ze sobą więc miejsca mnóstwo dla nich, spokojnie dwie stafficze klatki by nawet weszły. Bo my głownie jedziemy odwiedzić małe Wełniaki i MantoCeściaki ;)
-
[quote name='dr40']dosyc czesto jezdze do kielc przez radom, grojec dlatego mysle ze z tamtej strony jechalbym na grojec, pozniej jadac caly czas ta nowa trasa do ronda we mszczonowie ktore jest tuz obok trasy katowickiej Trzeba z ronda wyjechac na trase katowicka i kierowac sie na w-we Na pierwszych swiatlach w radziejowicach trzeba skrecic w lewo na grodzisk maz W grodzisku znowu kierujemy sie na w-we a na wylocie z grodziska sa swiatla na ktorych trzeba skrecic na blonie a juz dalej prosta droga przez leszno do nowego dworu Wydaje sie to moze zbyt skomplikowane ale jest to najlepsza droga Moga byc jedynie problemy w samym bloniu ale w tym dniu i o tej porze powinno byc ok W razie czego sluze pomoca[/QUOTE] dzieki! opracuje sobie trase numerami dróg i z CB jakos damy rade :) Przerażala mnie jednak mysl jezdzenia po stolicy bo tam swiatel od groma i remonty drog co kawalek ;)
-
możliwe, że ja, póki co jestem w fazie planowania czy sobota czy niedziela i czy w ogóle, ale jakbyśmy jechali to ew już mogłabym przez Wawę polecieć, ze staffiorami szukasz miejsca?
-
Ktos sie orientuje czy szybciej bedzie tam dojechac przez Warszawe, czy lepiej od strony Radomia całkiem minąć Warszawę? Ostatnio wkopałam się w tak piękny objazd w stolicy, że byłam 1,5h w tył...
-
Ktokolwiek jest mi w stanie wytłumaczyć co oznacza status "WYEKSPORTOWANY" przy zgłoszeniu? :evil_lol:
-
jak pamiętam to za każdym razem jak wystawiałam to było 50zl za parking, a 3 razy już byłam ;-)
-
No tak miesiąc miałam na myśli a nie tydzień, co innego napisałam niż w głowie miałam :) Suma sumarum miałam na myśli, że w Kielcach od terminu zgłoszeń do wystawy jest 22 dni (28.10), a w Poznaniu 48 (04.09 do 22.10) ;-)
-
Mój też się kłaczy, ale dużo łatwiej z niego wyciągnąć to futerko niż z koca polarowego, które moje mają w kojcach porozkładane na podłodze :) Też mam wersję antypoślizgową i jak na moje oko to z jego miękkością wszystko OK
-
[quote name='Achnamara']Plan sędziowania będzie znany po zamknięciu zgłoszeń :)[/QUOTE] czasem się zdarzają przecieki z oddziałów, może i tym razem ktoś coś będzie wiedział ;) Mrau, właśnie te Kielce też takie pocieszające.. Przynajmniej na klubie jeszcze będzie w młodzieży, a na kieleckiej już w doroślejszej klasie. Ładnie to wygląda, GB tu, GB tam, a dla nas mało licznych popularna sędzina PL, nie oceniam samej sędziny, ale na klub to jednak można się chociaż TROSZKĘ postarać :diabloti: PS to nie wiesz, że przed każdy Coated koniecznie musi być Courly? :lol:
-
sędzina dla tollków pierwsza klasa jak na klub, nie ma to tamto, tak jakby mniej popularne rasy były hm.... "mniej ważne" :diabloti: Jest może ktoś zorientowany i wie jak mniej więcej będzie się przedstawiał plan sędziowania? Mam jakieś 100km na wystawę i bardzo bardzo bardzo ważne wesele tu u mnie bodajże o 17 :evil_lol:
-
Zdecydowanie za wcześnie zakończenie przyjmowania zgłoszeń i opłat - np. Kielce, które są tydzień później mają o wieeeele dłuższy termin... Poznań jakoś lubię, fajne tytuły można zdobyć, towarzystwo też miłe, od 3 lat wystawiałam co roku, ale teraz po prostu nie dam rady, więc muszę odpuścić, a szkoda. Ale widzę, że nie ja jedna, więc może jednak zgłoszeń będzie mniej niż by chcieli i przedłużą je jakiś akceptowalny termin... ;)
-
mi powiedziało raz a konkretnie :diabloti: teraz to już po ptokach, auto jeszcze nie gotowe a pierwsza wystawa jutro :diabloti:
-
a mi rozwaliło auto, stoi u mechanika i najprawdopodobniej nie jedziemy :(
-
Spróbuj ze środkiem BIOSTALFRIS, chociaż na starsze zapachy może już być nieskuteczny...
-
Odgrzebię temat, bo na bieżąco jestem z wyjazdem do NL, byłam też rok temu - ani jednego celnika, mamy otwarte granice i praktycznie nikt nikogo nie sprawdza :) Kwestia psa w aucie - ważne, żeby było bezpiecznie i wygodnie i Wam i psu. Ja osobiście preferuję klatki, no ale mam na to dużo miejsca w aucie. Pasy + szelki powinny być ok.
-
Mam ewentualne miejsce w aucie, wystawiamy się 1 i 2 września, 3 wpadam do Assen na klubówkę i wracam do kraju. Gdyby ktoś był zainteresowany - PW ew [email][email protected][/email] . Nie mam klepniętego noclegu jakby co.
-
"Tylko" 26 rudych na CAC i "TYLKO" 41 rudych na EURO :o
-
Trochę mi się pokomplikowała sprawa z noclegiem i szukam jakiegoś taniego hotelu/domku kempingowego/czegokolwiek, gdzie mnie przyjmą z 3 psami i nie zedrą nie wiadomo ile... W związku z tym planuję przyjechać do NL 31 sierpnia i wracać do nas 4 lub 5 września. Niestety w linku powyżej już brak miejsc :(