Jump to content
Dogomania

Guciek

Members
  • Posts

    3468
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Guciek

  1. Guciek

    POZNAŃ 2010 r

    [quote name='Frytela']Dokładnie, jakby to wszystko podsumowac to jest drożej.... Szczerze to szkoda mi tych 5 dych na parking gdzie mogę je wydac chociażby na coś dla psów :)[/QUOTE] Noooo, tyle gryzaków, mniam:evil_lol:
  2. Guciek

    POZNAŃ 2010 r

    Dużo nie, ale są. Sam parking w poznaniu to 50zł/jeden dzień... Czyli dla kogoś, kto np. zgłasza dwa psy na dwa dni, z parkingiem to są mega koszty :] Jeśli kiedykolwiek miałaś do czynienia z ZKwP to zapewne wiesz, że nic z tym się nie da zrobić ;-) Pozostaje bojkotować, ale tytuł kusi.. ;)
  3. to chyba i w radomskich będą od czwartku, bo zjeździłam wszystkie i NIC...
  4. Guciek

    POZNAŃ 2010 r

    Ja nie z Krakowa, ale z Warszawy, względnie Radomia będę jechać citroenem berlingo, więc trochę miejsca będzie (aczkolwiek zabieram trzy psy, więc albo mała klatka, albo psiaki na kolanach, mam psiowoza więc spoko) dla kogoś chętnego, ze zwrotem części kosztów paliwa (LPG już powinno być do tego czasu ;) ), wyjazd raczej w piątek, nocleg we własnym zakresie, jestem w oba dni ;-)
  5. [quote name='Aussie']Ciekawe byłoby w takim razie zebranie wyników od takich psów i zobaczenie czy był choć jeden przypadek mutacji. (Choć ja przyznam, że dla mnie wygląda to na naciąganie przez weta...)[/QUOTE] Nas wet nie namawiał na to - aczkolwiek sam wspomnial o iwermektywnie w jednym z lekow na uszy i zrezygonalismy z niego, na szczescie sama masc pomogla. Ale i tak za jakis czas przebadam na wszelki wypadek. Skoro mamy CEA w rasie i sporo psow jest nosicielami, to czemu by ta mutacja mogla nie wystapic - tak sobie mysle.
  6. [quote name='kaasik91'] Tylko nie wiem kiedy będą następne bo mój piękny plan upadł:eviltong: Miało być stopniowanie napięcia, żeby zdjęć na dłużej wystarczyło:mad: a tera klops:eviltong: a owady i macro mają pierwszeństwo, o!:diabloti:[/QUOTE] Phi, za jakiś tydzien :eviltong:
  7. Jako, że w przyszłym tygodniu przeprowadzam się do Warszawy, a moja dorosła suka BARFuje, to poszukuję miejsc w stolicy, gdzie można tanio i różnorodnie znaleźć mięcho :) Z domu zwozić niestety nie dam rady w takich ilościach, żeby wystarczyło do następnej wizyty ;) Z tego co znalazłam, to Żakla polecała hale mirowskie, ktoś tu jeszcze dawał namiary na dystrybutora kostek. A czy coś oprócz tego znajdzie się wartego uwagi? Jakieś konkretne sklepiki/bazarki? :) Będę wdzięczna za wszelkie propozycje (przykładowe ceny mile widziane :) ).
  8. Guciek

    POZNAŃ 2010 r

    wczoraj wyslalam przelew, moze nie beda chciec 2x wiecej, bo doszlo w poniedzialek :evil_lol:
  9. Guciek

    POZNAŃ 2010 r

    [quote name='Magda81']A czy można zgłosić psa np. dziś a pieniądze wpłacić na koniec września po niższych cenach ? Nie mogliby po prostu przedłużyć terminu do końca września ?[/QUOTE] A zadzwoń i się zapytaj, ja nie wiem :-) Jak ładnie porposisz panią z sekretariatu, to może powie czemu tak krótko przyjmują, a na Kielce, które są później, zgłoszenia są do połowy października ;)
  10. Guciek

    POZNAŃ 2010 r

    Właśnie dzwoniłam do oddziału, bo mnie to czekanie denerwuje ;-) [b]Do końca tygodnia zgłoszenia są przyjmowane po niższych cenach![/b]
  11. Jak nigdy nie lubię RD, tak ta mi się podoba :diabloti: ale nie, nie kupię, trzeba zachować granicę rozsądku :lol: PS Młody nie ma imienia, ale zostaje z nami ;)
  12. Guciek

    Ruda vel Chilli

    [IMG]http://i364.photobucket.com/albums/oo88/crazy_toller/Chilli%20x%20Nolan%20pups%208%20weeks/IMG_2884copy.jpg[/IMG] [IMG]http://i364.photobucket.com/albums/oo88/crazy_toller/Chilli%20x%20Nolan%20pups%208%20weeks/IMG_2914copy.jpg[/IMG] [IMG]http://i364.photobucket.com/albums/oo88/crazy_toller/Chilli%20x%20Nolan%20puppies%207%20half%20weeks/IMG_2334copy.jpg[/IMG] [IMG]http://i364.photobucket.com/albums/oo88/crazy_toller/Chilli%20x%20Nolan%20puppies%207%20half%20weeks/IMG_2338copy.jpg[/IMG] [IMG]http://i364.photobucket.com/albums/oo88/crazy_toller/Chilli%20x%20Nolan%20puppies%207%20half%20weeks/IMG_2355copy.jpg[/IMG] [IMG]http://i364.photobucket.com/albums/oo88/crazy_toller/Chilli%20x%20Nolan%20puppies%207%20half%20weeks/IMG_2413kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i364.photobucket.com/albums/oo88/crazy_toller/Chilli%20x%20Nolan%20puppies%207%20half%20weeks/IMG_2420kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i364.photobucket.com/albums/oo88/crazy_toller/Chilli%20x%20Nolan%20puppies%207%20half%20weeks/IMG_2437kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i364.photobucket.com/albums/oo88/crazy_toller/Chilli%20x%20Nolan%20puppies%207%20half%20weeks/IMG_2443kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i364.photobucket.com/albums/oo88/crazy_toller/Chilli%20x%20Nolan%20puppies%207%20half%20weeks/IMG_2557copy.jpg[/IMG] [IMG]http://i364.photobucket.com/albums/oo88/crazy_toller/Chilli%20x%20Nolan%20puppies%207%20half%20weeks/IMG_2564copy.jpg[/IMG]
  13. Guciek

    Ruda vel Chilli

    Dzieciątka właściwie już się porozjeżdżały po nowych domach, więc odkurzam galerię mamuśki-cycuśki ;) [IMG]http://i364.photobucket.com/albums/oo88/crazy_toller/Chill/IMG_0787.jpg[/IMG] [IMG]http://i364.photobucket.com/albums/oo88/crazy_toller/Chill/IMG_0702.jpg[/IMG] [IMG]http://i364.photobucket.com/albums/oo88/crazy_toller/Chill/IMG_0713.jpg[/IMG] [IMG]http://i364.photobucket.com/albums/oo88/crazy_toller/Chill/IMG_0721.jpg[/IMG] [IMG]http://i364.photobucket.com/albums/oo88/crazy_toller/Chill/IMG_0727.jpg[/IMG] [IMG]http://i364.photobucket.com/albums/oo88/crazy_toller/Chill/IMG_0738.jpg[/IMG] [IMG]http://i364.photobucket.com/albums/oo88/crazy_toller/Chill/IMG_0789.jpg[/IMG]
  14. [quote name='WeronikaM']na forum flatów jest zarejestrowana pani mająca hodowle tollerów i nie raz widziałam te śliczne małe kuleczki od których nie moge się uwolnić - jak pisałaś wcześniej SERCOŁAMACZ :lol: :loveu: a obróżki zaraz zobacze , bo są bardzo fajne wzorki :)[/QUOTE] Jest i Gosia i jestem ja, tylko się mniej udzielam ;-) Teraz szykuję fotki młodego ze smyczą rogz raf camo :evil_lol:
  15. Albo na odwrót :evil_lol: U Od-Nowa, link w podpisie :) Taniu, kradnij śmiało :-)
  16. [quote name='Luzia&Funia'][url]http://img405.imageshack.us/img405/6168/img4396copy.jpg[/url] Patrząc na te klusie :loveu: ciężko się na obroży skupić :evil_lol:[/QUOTE] Sercołamacz :diabloti: Kateczka, wejdź do mnie na stronę :) To najmniejszy retriever, matka ich ma 49cm w kłębie, tatuś jest większy od niej. Zumi akurat jest niewyrostkiem, waży ok 4kg, podczas gdy dwa chłopaki juz prawie po 6, albo nawet ponad 6 :lol:
  17. I Zumi z 2cm Activdogiem :) [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/7297/img4259copy.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/5529/img4254copy.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9278/img4417copy.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4048/img4395copy.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6168/img4396copy.jpg[/IMG]
  18. Mlody w Activdogu 2cm :) [img]http://img830.imageshack.us/img830/3717/img4357copy.jpg[/img] [img]http://img18.imageshack.us/img18/5262/img4361copy.jpg[/img] [img]http://img641.imageshack.us/img641/5496/img4293copy.jpg[/img]
  19. Ma dwie zalety, latwiej utrzymac psa za sama obroze (co u mnie sie przydaje, bo ma dwoch fighterow na podworku, dlatego nie pokazuje fotki w calej okazalosci, bo ten juz ma szyta noge) i jak pies sie ciagnie to go nie dusi tak jak do tej pory 2,5cm, które nosił. Spodobały mi się i pewnie jakąś jeszcze dostanie :)
  20. Udało się i są fotki :) 5cm El Perro [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs653.snc4/61308_160212393994187_100000162837580_584811_4626324_n.jpg[/img] [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs676.snc4/61590_160212617327498_100000162837580_584812_799473_n.jpg[/img] [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs676.snc4/61590_160212627327497_100000162837580_584815_5027453_n.jpg[/img] [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs676.snc4/61590_160212633994163_100000162837580_584817_3079249_n.jpg[/img]
  21. Dostępne są mleka w proszku bezpośrednio dla szczeniąt - i takie bym polecała :) Swoją dziesiątkę dokarmiałam mlekiem firmy BRIT.
  22. Ja to oprócz ogona to jeszcze cosik tam widze... :evil_lol:
  23. [quote name='Frytela'][video=youtube;Y_YyTe8-NY8]http://www.youtube.com/watch?v=Y_YyTe8-NY8[/video] a na dodatek pokazówka vidi, jakość okropna ale jest ;) Voodoo = wichru, tak moja koleżanka ja nazwala na tym spacerze :D[/QUOTE] respect, moje zzeraja smycz.... :P
  24. [url]http://www.dogomania.pl/threads/191965-POZNA%C5%83-2010-r[/url] Poznań
  25. Guciek

    POZNAŃ 2010 r

    Na stronie nadal jest info, że do 12, chociaż formularz czynny. Mimo wszystko poczekam czy zmienią, bo nie uśmiecha mi się płacić za dwa bejbiki w oba dni 480zł ;)
×
×
  • Create New...