Jump to content
Dogomania

Guciek

Members
  • Posts

    3468
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Guciek

  1. Hmmm mi od razu wet za cenę 10zł odwirowywał odpowiednią ilość surowicy.
  2. My wczoraj wróciliśmy, jednak pokryliśmy tylko raz.. na cuda chyba tym razem nie liczę, dziwna ta cieczka.. Chyba jeszcze raz będziemy musiały się przejechać do CZ za jakiś czas :(
  3. Wczoraj kryliśmy ok 19, dzisiaj powtórka będzie, zobaczymy co z tego będzie. Strasznie dziwna jest ta cieczka tym razem... Ruszam w drogę dalej, bo znalazłam wifi w McDonaldzie :D
  4. [quote name='Guciek'] 8 dzien - 1,49 ng/ml (Diag-Lab) 10 dzien - 0,79ng/ml (Diag-Lab) 11 dzien - 1,55ng/ml (Medica) 13 dzien - 4,02ng/ml :) (Medica)[/QUOTE] 14 dzien - 0,75ng/ml (Diag-Lab) wniosek - nigdy więcej badania w Diag-Labie na ul. 1905 roku.. Badania wychodzą po prostu niemiarodajne - co z tego, że wynik mam 4h wcześniej, jak wyrzucam 32zł za każde jedno badanie w tym laboratorium. Teraz już za późno czekać do jutra i robić kolejne w Medice, jedziemy jutro do CZ, kryjemy i w między czasie tam zrobimy progesteron. W każdym razie psy na spacerach się już interesują i próbują ją adorować, a w zeszłym tygodniu ten sam pies olewał ją po pierwszym powąchaniu. Wniosek nr 2 - myślę, że to ten czas nadchodzi ;) 48h po wyniku 4,02 raczej na pewno poziom przekroczy 5 :)
  5. [quote name='Guciek']8 dzien - 1,49 ng/ml 10 dzien - 0,79ng/ml 11 dzien - 1,55ng/ml kurde...[/QUOTE] 13 dzien - 4,02ng/ml :)
  6. Potwierdzam z tym Leclerkiem - jak mieszkalam w Warszawie to też tam czasem kupowałam, zależy od dnia - raz bardzo mały wybór, a czasem lodówka pełna.
  7. [quote name='rodzice']moja zaczyna płodne po 15 dniu moze u ciebie też tak jest[/QUOTE] przy poprzednim kryciu gotowa była już 8 dnia. W poniedziałek znów wizyta.
  8. 8 dzien - 1,49 ng/ml 10 dzien - 0,79ng/ml 11 dzien - 1,55ng/ml kurde...
  9. Cholera.... 0,79... Albo labo coś sknociło, albo wet coś sknocił, albo znów mamy powtórkę z 2010 z przerywaną cieczką :diabloti: Jutro obowiązkowo powtórka, bo ciężko mi uwierzyć...
  10. Kontakt z hodowcą zakończył się w momencie wyjścia z jego podwórka, nie odpowiadali na próby kontaktu. Dodatkowo hodowczyni już nie żyje.. więc nic mi po mamie ;) Przy poprzednim kryciu miała 6,37 w 8 dniu, krycie 10 dnia w południe - 10 maluchów ;)
  11. 18.01 pobieraliśmy ok 11.30 krew, wyniki 8 dzień cieczki - 1,49ng/ml Dziś pobieraliśmy ok 7.30, po 13 będę mieć wynik, 10 dzień. Ciekawe co wyjdzie, w weekend laboratorium nie pracuje :(
  12. Jak dostanę te dane, o które prosiłam, to zobaczymy co da się zrobić.
  13. Fakt, ja mam tam dość niedaleko autem, z Grójca co prawda nie jestem. Ale jestem uziemiona niestety, pieszo to za daleko zdecydowanie, chyba, ze trafi mi się niedługo jakiś kurs ciężarówką w tamte okolice, wątpię, bo już 1,5mies nic nie słychać.. Podeślijcie mi na PW dane tego pana [nazwisko i adres dokładny], mam znajomego z niedalekich okolic, może go zna.
  14. wygooglalam przypadkiem! Buldogi bez papierów... [url]http://allegro.pl/buldogi-angielskie-okazja-okazja-okazja-i2037725067.html[/url] BULDOG ANGIELSKI-PRZEPIEKNY MOCNEJ BUDOWY SZCZENIAKI 1.5 MIESIĄCA-PO HISZPANSKIM PSIE--SZCZENIĘTA SZCZEPIONE I ODROBACZONE Z KSIAZECZKA ZDROWIA -- Jestem czlonkiem polskiego zwiazku kynologicznego oraz moja hodowla jest legalnie zarejstrowana w urzedzie jako dzialalnośc od 1988r TEL. 606-516-682
  15. [quote name='panbazyl']nie wiem czy to ten sam, ale on nie ma uprawnień do opisu - do opisu trzeba wysyłać do uprawnionego lekarza. Ten u ktorego prześwietlene były moje psy według mnie jest bardzo dobrym specjalistą i ma doskonale podejście do psów (tylko 1 zdjęcie łokci z góry musieliśmy powtarzać, bo pies mi sie ruszył, a tak wszystkie od razu wyszly jak należy).[/QUOTE] Nie, on nie robil opisu. Po prostu mialam okazje zrobic fotke podczas obozu agility. To bylo w tej klinice o ile dobrze pamietam [url]http://www.lcmz.pl/[/url] Wet nie robil stricte opisu, a jedynie popatrzyl na zdjecie i sam tak ocenil, ustnie.
  16. [quote name='panbazyl']my w Lublinie mamy bardzo dobrego specjalistę na Stefczyka który potrafi bez znieczulenia zrobic prześwietelenie :) Ja prześwietlałam tam swoje psy - bez usypiacza, spokojnie, bez nerwów. Zdjecia od razu na CD dostalam.[/QUOTE] Mi w jakiejs klinice w Lublinie wlasnie, przeswietlali suke bez znieczulenia (mozliwe, ze to ten sam doktor), wg niego na tym zdjeciu na pewno nie bylo HD A, predzej B czy nawet C. Fotka pod narkoza i prosze - HD A ;)
  17. [quote name='ketoq'] BTW. Może wcale nikt jej nie porzucił, a nawet jej szuka ... [/QUOTE] To, że nikt jej nie szuka, to akurat mnie nie przeraża - suczka zostaje u nas i to już postanowione :) Z resztą za ten sznurek na szyi to chyba bym nawet nie chciała z tymi typami rozmawiać :evil: Chciałabym tylko wiedzieć w jakim ona jest wieku, chyba nie ma nawet roku, zachowuje się jak papiś i nie ma cycochów, które by świadczyły, że miała jakieś szczeniaki. Nie umie chodzić na smyczy ani bawić się piłką, za to wygląda na bardzo zadbaną i w mieszkaniu się całkiem dobrze czuła. PS Patrzyłam na Twój post, często w Radomiu bywam, ale niestety nie kojarzę, żebym takiego psa gdzieś widziała :(
  18. No niech zostanie, trochę inne plany miałam, ale co poradzić jak ona taka bida nieporadna, a szanse na adopcje pewnie małe ;) 4 czy 5, co to za różnica hehe ;)
  19. Blondi to około 1,5 roczna suczka. Została porzucona przed Sylwestrem w 2011 roku. Niestety po zaaklimatyzowaniu się u nas przestała akceptować mieszkające już u nas 4 inne psy. Mimo szczerych chęci nie możemy jej dłużej zatrzymać, ponieważ konflikty z resztą stada z dnia na dzień nasilają się. Dlatego też szukamy dla niej domu, gdzie będzie miała podwórko tylko i wyłącznie dla siebie, bez innych psów. Na spacerach nie wywołuje konfliktów, problemy pojawiają się tylko na naszym podwórku, najmocniej w stosunku do najbardziej uległej suczki. Stosunek do kotów nie jest mi znany. Blondi od początku mieszka na podwórku, ma swoją budę. Nie mieszka w kojcu, całe podwórko jest do jej dyspozycji, bo nie lubi być zamykana. Z moich obserwacji raczej nie nadaje się do życia w mieszkaniu/bloku. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem, aczkolwiek jest trochę nieokrzesana i zdarza się jej witać z łapkami na człowieku Od początku miała kontakt z maleńkim dzieckiem i nie sprawiała pod tym względem żadnych problemów! Przy dziecku jest bardzo spokojna. Suczka jest zaszczepiona, odrobaczona jednak niewysterylizowana (zrobimy to niedługo lub też możemy umówić na zabieg w taniej zaufanej lecznicy). [CENTER][URL=http://picturepush.com/public/11975789][IMG]http://www1.picturepush.com/photo/a/11975789/640/11975789.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://picturepush.com/public/11975811][IMG]http://www3.picturepush.com/photo/a/11975811/640/11975811.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://picturepush.com/public/11975807][IMG]http://www4.picturepush.com/photo/a/11975807/640/11975807.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  20. Kingula, wywiadu udzielali właściciele suczki z mojej hodowli. Dominika i jej syn Filip :) Dla mnie Filip mógłby być co najwyżej bratem młodszym ;)
  21. [B]RHC's Design of Nochill aka Lays excellent I/1, CAC, BOS, BOB[/B] RHC's Destiny of Flame aka Chili excellent I/1, JCAC, Best Junior [B]RHC's Daylight of Zumi aka Zumi excellent I/2, CAC, BOS[/B] :)
  22. Mam wolne miejsce w samochodzie, jadę tak jak na tej mapie [url]http://mapy.google.pl/maps/ms?msid=205955621309040052748.0004b2f02897102293426&msa=0&ll=52.1554,20.926208&spn=0.850959,2.705383[/url] . Ktoś chętny? ;)
  23. [quote name='Banshee.']Byłabym bardzo wdzięczna! :D Tylko czy wyjazd jest jednodniowy czy podróż rozłożona na dwa dni? Bo ja wolałabym jechać i wrócić tego samego dnia, jeśli jest taka możliwość..[/QUOTE] Nie lubimy nocowania w obcym miejscu :evil_lol: Jedziemy rano, wracamy tego samego dnia ;) Na wszelki wypadek porozglądaj się jeszcze za kimś ewentualnie, bo nie wiem jak to u mnie będzie z kasą do 3 stycznia. Jak się wyrobię i starczy mi na podróż + zgłoszenia, to miejsce w berlinie będzie na Ciebie czekać :)
  24. My też zgłoszeni, jakby ktoś chciał to mogę gdzieś po drodze zgarnąć, lecę w podobie do tej trasy [url=http://mapy.google.pl/maps?saddr=Fal%C4%99cice&daddr=52.1033247,20.6322742+to:Nowy+Dw%C3%B3r+Mazowiecki&hl=pl&ie=UTF8&ll=52.059246,20.838318&spn=0.213201,0.676346&sll=52.446508,20.692522&sspn=0.105674,0.338173&geocode=FbZ1FAMdZms_ASnLMW6_rQIZRzFiX3ZDV3_n7g%3BFZwIGwMd0tI6ASkfXQbrlUgZRzEIqkzfURcMwg%3BFSxFIAMdKr47ASl_ePRyWaUeRzGp9DJOhfOnaA&vpsrc=6&mra=ls&t=m&z=11&via=1]LINK[/URL]. Skoryguję jak chłop mi z trasy wróci i powie czy będzie jechał, czy mu się nie będzie chciało, bo on siakieś inne drogi zna ;)
  25. Banshee - generalnie to miałam jechać przez Tomaszów na Piotrków i dalej już na wystawę, ale jak chcesz się zabrać, to za część kosztów paliwa mogę skoczyć przez Radom ;) Zastanawiam się czy zgłosić, bo z kasą krucho, ale jeśli się znajdzie ktoś, kto zechce się zabrać ze mną, to pewnie zgłoszę i kasę wykombinuję ;)
×
×
  • Create New...