-
Posts
3468 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Guciek
-
Hmmm mi od razu wet za cenę 10zł odwirowywał odpowiednią ilość surowicy.
-
My wczoraj wróciliśmy, jednak pokryliśmy tylko raz.. na cuda chyba tym razem nie liczę, dziwna ta cieczka.. Chyba jeszcze raz będziemy musiały się przejechać do CZ za jakiś czas :(
-
Wczoraj kryliśmy ok 19, dzisiaj powtórka będzie, zobaczymy co z tego będzie. Strasznie dziwna jest ta cieczka tym razem... Ruszam w drogę dalej, bo znalazłam wifi w McDonaldzie :D
-
[quote name='Guciek'] 8 dzien - 1,49 ng/ml (Diag-Lab) 10 dzien - 0,79ng/ml (Diag-Lab) 11 dzien - 1,55ng/ml (Medica) 13 dzien - 4,02ng/ml :) (Medica)[/QUOTE] 14 dzien - 0,75ng/ml (Diag-Lab) wniosek - nigdy więcej badania w Diag-Labie na ul. 1905 roku.. Badania wychodzą po prostu niemiarodajne - co z tego, że wynik mam 4h wcześniej, jak wyrzucam 32zł za każde jedno badanie w tym laboratorium. Teraz już za późno czekać do jutra i robić kolejne w Medice, jedziemy jutro do CZ, kryjemy i w między czasie tam zrobimy progesteron. W każdym razie psy na spacerach się już interesują i próbują ją adorować, a w zeszłym tygodniu ten sam pies olewał ją po pierwszym powąchaniu. Wniosek nr 2 - myślę, że to ten czas nadchodzi ;) 48h po wyniku 4,02 raczej na pewno poziom przekroczy 5 :)
-
[quote name='Guciek']8 dzien - 1,49 ng/ml 10 dzien - 0,79ng/ml 11 dzien - 1,55ng/ml kurde...[/QUOTE] 13 dzien - 4,02ng/ml :)
-
Potwierdzam z tym Leclerkiem - jak mieszkalam w Warszawie to też tam czasem kupowałam, zależy od dnia - raz bardzo mały wybór, a czasem lodówka pełna.
-
[quote name='rodzice']moja zaczyna płodne po 15 dniu moze u ciebie też tak jest[/QUOTE] przy poprzednim kryciu gotowa była już 8 dnia. W poniedziałek znów wizyta.
-
8 dzien - 1,49 ng/ml 10 dzien - 0,79ng/ml 11 dzien - 1,55ng/ml kurde...
-
Cholera.... 0,79... Albo labo coś sknociło, albo wet coś sknocił, albo znów mamy powtórkę z 2010 z przerywaną cieczką :diabloti: Jutro obowiązkowo powtórka, bo ciężko mi uwierzyć...
-
Kontakt z hodowcą zakończył się w momencie wyjścia z jego podwórka, nie odpowiadali na próby kontaktu. Dodatkowo hodowczyni już nie żyje.. więc nic mi po mamie ;) Przy poprzednim kryciu miała 6,37 w 8 dniu, krycie 10 dnia w południe - 10 maluchów ;)
-
18.01 pobieraliśmy ok 11.30 krew, wyniki 8 dzień cieczki - 1,49ng/ml Dziś pobieraliśmy ok 7.30, po 13 będę mieć wynik, 10 dzień. Ciekawe co wyjdzie, w weekend laboratorium nie pracuje :(
-
Jagdterier Jagger z gorzowskiego schronu już w DS
Guciek replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
Jak dostanę te dane, o które prosiłam, to zobaczymy co da się zrobić. -
Jagdterier Jagger z gorzowskiego schronu już w DS
Guciek replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
Fakt, ja mam tam dość niedaleko autem, z Grójca co prawda nie jestem. Ale jestem uziemiona niestety, pieszo to za daleko zdecydowanie, chyba, ze trafi mi się niedługo jakiś kurs ciężarówką w tamte okolice, wątpię, bo już 1,5mies nic nie słychać.. Podeślijcie mi na PW dane tego pana [nazwisko i adres dokładny], mam znajomego z niedalekich okolic, może go zna. -
Chichuachua bez rodowodu licytacja a z rodowodem drozej
Guciek replied to daria1990's topic in Pseudohodowle
wygooglalam przypadkiem! Buldogi bez papierów... [url]http://allegro.pl/buldogi-angielskie-okazja-okazja-okazja-i2037725067.html[/url] BULDOG ANGIELSKI-PRZEPIEKNY MOCNEJ BUDOWY SZCZENIAKI 1.5 MIESIĄCA-PO HISZPANSKIM PSIE--SZCZENIĘTA SZCZEPIONE I ODROBACZONE Z KSIAZECZKA ZDROWIA -- Jestem czlonkiem polskiego zwiazku kynologicznego oraz moja hodowla jest legalnie zarejstrowana w urzedzie jako dzialalnośc od 1988r TEL. 606-516-682 -
[quote name='panbazyl']nie wiem czy to ten sam, ale on nie ma uprawnień do opisu - do opisu trzeba wysyłać do uprawnionego lekarza. Ten u ktorego prześwietlene były moje psy według mnie jest bardzo dobrym specjalistą i ma doskonale podejście do psów (tylko 1 zdjęcie łokci z góry musieliśmy powtarzać, bo pies mi sie ruszył, a tak wszystkie od razu wyszly jak należy).[/QUOTE] Nie, on nie robil opisu. Po prostu mialam okazje zrobic fotke podczas obozu agility. To bylo w tej klinice o ile dobrze pamietam [url]http://www.lcmz.pl/[/url] Wet nie robil stricte opisu, a jedynie popatrzyl na zdjecie i sam tak ocenil, ustnie.
-
[quote name='panbazyl']my w Lublinie mamy bardzo dobrego specjalistę na Stefczyka który potrafi bez znieczulenia zrobic prześwietelenie :) Ja prześwietlałam tam swoje psy - bez usypiacza, spokojnie, bez nerwów. Zdjecia od razu na CD dostalam.[/QUOTE] Mi w jakiejs klinice w Lublinie wlasnie, przeswietlali suke bez znieczulenia (mozliwe, ze to ten sam doktor), wg niego na tym zdjeciu na pewno nie bylo HD A, predzej B czy nawet C. Fotka pod narkoza i prosze - HD A ;)
-
[quote name='ketoq'] BTW. Może wcale nikt jej nie porzucił, a nawet jej szuka ... [/QUOTE] To, że nikt jej nie szuka, to akurat mnie nie przeraża - suczka zostaje u nas i to już postanowione :) Z resztą za ten sznurek na szyi to chyba bym nawet nie chciała z tymi typami rozmawiać :evil: Chciałabym tylko wiedzieć w jakim ona jest wieku, chyba nie ma nawet roku, zachowuje się jak papiś i nie ma cycochów, które by świadczyły, że miała jakieś szczeniaki. Nie umie chodzić na smyczy ani bawić się piłką, za to wygląda na bardzo zadbaną i w mieszkaniu się całkiem dobrze czuła. PS Patrzyłam na Twój post, często w Radomiu bywam, ale niestety nie kojarzę, żebym takiego psa gdzieś widziała :(
-
No niech zostanie, trochę inne plany miałam, ale co poradzić jak ona taka bida nieporadna, a szanse na adopcje pewnie małe ;) 4 czy 5, co to za różnica hehe ;)
-
Blondi to około 1,5 roczna suczka. Została porzucona przed Sylwestrem w 2011 roku. Niestety po zaaklimatyzowaniu się u nas przestała akceptować mieszkające już u nas 4 inne psy. Mimo szczerych chęci nie możemy jej dłużej zatrzymać, ponieważ konflikty z resztą stada z dnia na dzień nasilają się. Dlatego też szukamy dla niej domu, gdzie będzie miała podwórko tylko i wyłącznie dla siebie, bez innych psów. Na spacerach nie wywołuje konfliktów, problemy pojawiają się tylko na naszym podwórku, najmocniej w stosunku do najbardziej uległej suczki. Stosunek do kotów nie jest mi znany. Blondi od początku mieszka na podwórku, ma swoją budę. Nie mieszka w kojcu, całe podwórko jest do jej dyspozycji, bo nie lubi być zamykana. Z moich obserwacji raczej nie nadaje się do życia w mieszkaniu/bloku. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem, aczkolwiek jest trochę nieokrzesana i zdarza się jej witać z łapkami na człowieku Od początku miała kontakt z maleńkim dzieckiem i nie sprawiała pod tym względem żadnych problemów! Przy dziecku jest bardzo spokojna. Suczka jest zaszczepiona, odrobaczona jednak niewysterylizowana (zrobimy to niedługo lub też możemy umówić na zabieg w taniej zaufanej lecznicy). [CENTER][URL=http://picturepush.com/public/11975789][IMG]http://www1.picturepush.com/photo/a/11975789/640/11975789.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://picturepush.com/public/11975811][IMG]http://www3.picturepush.com/photo/a/11975811/640/11975811.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://picturepush.com/public/11975807][IMG]http://www4.picturepush.com/photo/a/11975807/640/11975807.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
Kingula, wywiadu udzielali właściciele suczki z mojej hodowli. Dominika i jej syn Filip :) Dla mnie Filip mógłby być co najwyżej bratem młodszym ;)
-
[B]RHC's Design of Nochill aka Lays excellent I/1, CAC, BOS, BOB[/B] RHC's Destiny of Flame aka Chili excellent I/1, JCAC, Best Junior [B]RHC's Daylight of Zumi aka Zumi excellent I/2, CAC, BOS[/B] :)
-
Mam wolne miejsce w samochodzie, jadę tak jak na tej mapie [url]http://mapy.google.pl/maps/ms?msid=205955621309040052748.0004b2f02897102293426&msa=0&ll=52.1554,20.926208&spn=0.850959,2.705383[/url] . Ktoś chętny? ;)
-
[quote name='Banshee.']Byłabym bardzo wdzięczna! :D Tylko czy wyjazd jest jednodniowy czy podróż rozłożona na dwa dni? Bo ja wolałabym jechać i wrócić tego samego dnia, jeśli jest taka możliwość..[/QUOTE] Nie lubimy nocowania w obcym miejscu :evil_lol: Jedziemy rano, wracamy tego samego dnia ;) Na wszelki wypadek porozglądaj się jeszcze za kimś ewentualnie, bo nie wiem jak to u mnie będzie z kasą do 3 stycznia. Jak się wyrobię i starczy mi na podróż + zgłoszenia, to miejsce w berlinie będzie na Ciebie czekać :)
-
My też zgłoszeni, jakby ktoś chciał to mogę gdzieś po drodze zgarnąć, lecę w podobie do tej trasy [url=http://mapy.google.pl/maps?saddr=Fal%C4%99cice&daddr=52.1033247,20.6322742+to:Nowy+Dw%C3%B3r+Mazowiecki&hl=pl&ie=UTF8&ll=52.059246,20.838318&spn=0.213201,0.676346&sll=52.446508,20.692522&sspn=0.105674,0.338173&geocode=FbZ1FAMdZms_ASnLMW6_rQIZRzFiX3ZDV3_n7g%3BFZwIGwMd0tI6ASkfXQbrlUgZRzEIqkzfURcMwg%3BFSxFIAMdKr47ASl_ePRyWaUeRzGp9DJOhfOnaA&vpsrc=6&mra=ls&t=m&z=11&via=1]LINK[/URL]. Skoryguję jak chłop mi z trasy wróci i powie czy będzie jechał, czy mu się nie będzie chciało, bo on siakieś inne drogi zna ;)
-
Banshee - generalnie to miałam jechać przez Tomaszów na Piotrków i dalej już na wystawę, ale jak chcesz się zabrać, to za część kosztów paliwa mogę skoczyć przez Radom ;) Zastanawiam się czy zgłosić, bo z kasą krucho, ale jeśli się znajdzie ktoś, kto zechce się zabrać ze mną, to pewnie zgłoszę i kasę wykombinuję ;)