Jump to content
Dogomania

Guciek

Members
  • Posts

    3468
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Guciek

  1. Do mnie wczoraj też przyszło z numerkami :)
  2. [quote name='swan2407']Chodzi o sędzinę [B]Soleckyj-Szpunar Viva Maria[/B]? Jest aż taka zła? :P My będziemy pierwszy raz na wystawie (w klasie baby) i trochę się obawiamy. :)[/QUOTE] wiele osób ją poleca, ale mnie osobiście nie podobało się jej sędziowanie na wystawie klubowej. Chyba nikomu ze zgromadzonych właścicieli rudzielców nie podobało się to sędziowanie... I gdyby nie mus, to bym sobie te Kielce już darowała :evil_lol:
  3. a nam nie chcą zmienić sędziego po cichu :cry: a chyba większość by się u nas cieszyła :evil_lol:
  4. Ja płacąc 300zł za komplet fotek i wpis oddałam psa już znieczulonego, odzyskałam w miarę przytomnego i z kompletem dokumentów. Osobiście bladego pojęcia nie mam jak dr Blenau wygląda.
  5. Ktoś się orientuje jak tam cenowo wychodzi parking? ;)
  6. chyba tylko Poznań :diabloti:
  7. [quote name='blaira']Tak ze staffiorami tyle ze pies to szczylek a suczka mała więc dużo miejsca im nie trzeba ;)[/QUOTE] dam znać jak będę wiedzieć kiedy ostatecznie jedziemy :) Mam berlingo i zero psów ze sobą więc miejsca mnóstwo dla nich, spokojnie dwie stafficze klatki by nawet weszły. Bo my głownie jedziemy odwiedzić małe Wełniaki i MantoCeściaki ;)
  8. [quote name='dr40']dosyc czesto jezdze do kielc przez radom, grojec dlatego mysle ze z tamtej strony jechalbym na grojec, pozniej jadac caly czas ta nowa trasa do ronda we mszczonowie ktore jest tuz obok trasy katowickiej Trzeba z ronda wyjechac na trase katowicka i kierowac sie na w-we Na pierwszych swiatlach w radziejowicach trzeba skrecic w lewo na grodzisk maz W grodzisku znowu kierujemy sie na w-we a na wylocie z grodziska sa swiatla na ktorych trzeba skrecic na blonie a juz dalej prosta droga przez leszno do nowego dworu Wydaje sie to moze zbyt skomplikowane ale jest to najlepsza droga Moga byc jedynie problemy w samym bloniu ale w tym dniu i o tej porze powinno byc ok W razie czego sluze pomoca[/QUOTE] dzieki! opracuje sobie trase numerami dróg i z CB jakos damy rade :) Przerażala mnie jednak mysl jezdzenia po stolicy bo tam swiatel od groma i remonty drog co kawalek ;)
  9. możliwe, że ja, póki co jestem w fazie planowania czy sobota czy niedziela i czy w ogóle, ale jakbyśmy jechali to ew już mogłabym przez Wawę polecieć, ze staffiorami szukasz miejsca?
  10. Ktos sie orientuje czy szybciej bedzie tam dojechac przez Warszawe, czy lepiej od strony Radomia całkiem minąć Warszawę? Ostatnio wkopałam się w tak piękny objazd w stolicy, że byłam 1,5h w tył...
  11. Ktokolwiek jest mi w stanie wytłumaczyć co oznacza status "WYEKSPORTOWANY" przy zgłoszeniu? :evil_lol:
  12. jak pamiętam to za każdym razem jak wystawiałam to było 50zl za parking, a 3 razy już byłam ;-)
  13. No tak miesiąc miałam na myśli a nie tydzień, co innego napisałam niż w głowie miałam :) Suma sumarum miałam na myśli, że w Kielcach od terminu zgłoszeń do wystawy jest 22 dni (28.10), a w Poznaniu 48 (04.09 do 22.10) ;-)
  14. Mój też się kłaczy, ale dużo łatwiej z niego wyciągnąć to futerko niż z koca polarowego, które moje mają w kojcach porozkładane na podłodze :) Też mam wersję antypoślizgową i jak na moje oko to z jego miękkością wszystko OK
  15. [quote name='Achnamara']Plan sędziowania będzie znany po zamknięciu zgłoszeń :)[/QUOTE] czasem się zdarzają przecieki z oddziałów, może i tym razem ktoś coś będzie wiedział ;) Mrau, właśnie te Kielce też takie pocieszające.. Przynajmniej na klubie jeszcze będzie w młodzieży, a na kieleckiej już w doroślejszej klasie. Ładnie to wygląda, GB tu, GB tam, a dla nas mało licznych popularna sędzina PL, nie oceniam samej sędziny, ale na klub to jednak można się chociaż TROSZKĘ postarać :diabloti: PS to nie wiesz, że przed każdy Coated koniecznie musi być Courly? :lol:
  16. sędzina dla tollków pierwsza klasa jak na klub, nie ma to tamto, tak jakby mniej popularne rasy były hm.... "mniej ważne" :diabloti: Jest może ktoś zorientowany i wie jak mniej więcej będzie się przedstawiał plan sędziowania? Mam jakieś 100km na wystawę i bardzo bardzo bardzo ważne wesele tu u mnie bodajże o 17 :evil_lol:
  17. Zdecydowanie za wcześnie zakończenie przyjmowania zgłoszeń i opłat - np. Kielce, które są tydzień później mają o wieeeele dłuższy termin... Poznań jakoś lubię, fajne tytuły można zdobyć, towarzystwo też miłe, od 3 lat wystawiałam co roku, ale teraz po prostu nie dam rady, więc muszę odpuścić, a szkoda. Ale widzę, że nie ja jedna, więc może jednak zgłoszeń będzie mniej niż by chcieli i przedłużą je jakiś akceptowalny termin... ;)
  18. Guciek

    Euro 2011 Holandia

    mi powiedziało raz a konkretnie :diabloti: teraz to już po ptokach, auto jeszcze nie gotowe a pierwsza wystawa jutro :diabloti:
  19. Guciek

    Euro 2011 Holandia

    a mi rozwaliło auto, stoi u mechanika i najprawdopodobniej nie jedziemy :(
  20. spróbować można ;)
  21. Spróbuj ze środkiem BIOSTALFRIS, chociaż na starsze zapachy może już być nieskuteczny...
  22. Odgrzebię temat, bo na bieżąco jestem z wyjazdem do NL, byłam też rok temu - ani jednego celnika, mamy otwarte granice i praktycznie nikt nikogo nie sprawdza :) Kwestia psa w aucie - ważne, żeby było bezpiecznie i wygodnie i Wam i psu. Ja osobiście preferuję klatki, no ale mam na to dużo miejsca w aucie. Pasy + szelki powinny być ok.
  23. Guciek

    Euro 2011 Holandia

    Mam ewentualne miejsce w aucie, wystawiamy się 1 i 2 września, 3 wpadam do Assen na klubówkę i wracam do kraju. Gdyby ktoś był zainteresowany - PW ew [email][email protected][/email] . Nie mam klepniętego noclegu jakby co.
  24. Guciek

    Euro 2011 Holandia

    "Tylko" 26 rudych na CAC i "TYLKO" 41 rudych na EURO :o
  25. Guciek

    Euro 2011 Holandia

    Trochę mi się pokomplikowała sprawa z noclegiem i szukam jakiegoś taniego hotelu/domku kempingowego/czegokolwiek, gdzie mnie przyjmą z 3 psami i nie zedrą nie wiadomo ile... W związku z tym planuję przyjechać do NL 31 sierpnia i wracać do nas 4 lub 5 września. Niestety w linku powyżej już brak miejsc :(
×
×
  • Create New...