Jump to content
Dogomania

Pysia

Members
  • Posts

    6911
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Pysia

  1. Monika! Postęp jest ogromny w stosunku do tego co widziałam w lipcu! Jejku jak się cieszę !!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  2. Cjhip może sie przemieścić, ale Abi mogła też przytyć lub nabrać mięśni i przestaliście go wyczuwać ;) A że krótko jest to wcale nie znaczy że pies w kilka dni nie nabiera ciałka ;) Trzymamy kciuki za domek!!
  3. Ja mam rok pochówków ;( I zaczyna mi świdrować, że jeszcze w tym roku pożegnam i ją. Ja sie przekonałam, że śmierć można oszukać tylko na krótki czas ....
  4. Ja dzisiaj z dopalaczem jechałam na dyżur z Perłą. W nocuy 5x robiła koopalona. Niby nie do końca biegunka bo koopki były papkowate i malutkie, ale jednak nie jest to normalne. Do tego zwymiotowała rano jedzeniem. Trzęsie ją też zimno. Goraczki brak, biochemia ok, morfologia- w jej przypadku non stop leukocyty podniesione. USG bez zmian. Dostała jakieś zastrzyki ale poprawy nie ma. A jak do jutra nie będzie to będę musiał kombinować bo mam II-ga zmiane i brak możliwosci transportowych. I znowu na kolanach po znajomych.... Ale to nieważne. Oby była zdrowa bo tyle już przeszła :(
  5. Zmorkę chyba każdy kocha przeokropnie.... Sowizdrzał dalej [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/2299cz1l5_zps7385e2fa.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l5_zps7385e2fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/2299cz1l11_zps516f8123.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l11_zps516f8123.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/2299cz1l7_zps1fed6fd4.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l7_zps1fed6fd4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/2299cz1l15_zps935d115c.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l15_zps935d115c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/2299cz1l23_zpsa4cc96c3.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l23_zpsa4cc96c3.jpg[/IMG][/URL]
  6. Znalazł sie? Oby sie znalazł!
  7. Babcia Zmorka całe życie do wszystkiego i wszystkich ma ogrom cierpliwości :)
  8. Babcia Zmorka zmuszana jest czasami do ruchu ;) [URL="http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/2299cz1l54_zpsdc6c8317.jpg.html"][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l54_zpsdc6c8317.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/2299cz1l57_zpsdb5c6e8c.jpg.html"][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l57_zpsdb5c6e8c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/2299cz1l55_zpsd42b1d14.jpg.html"][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l55_zpsd42b1d14.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/2299cz1l56_zps7cdf877f.jpg.html"][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l56_zps7cdf877f.jpg[/IMG][/URL] I druga staruszka :) [URL="http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/2299cz1l77_zpsb5aa8427.jpg.html"][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l77_zpsb5aa8427.jpg[/IMG][/URL]
  9. Jak będę miała czas i czym przyjechać to będę :) A kiedy ten zlot?
  10. [quote name='danyww']Pysia? :-o ;)[/QUOTE] Widocznie też :multi: Zdjecia od [B]sota64[/B] z jej uroczą Fiśką :) [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/2299cz1l_zps49a81900.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l_zps49a81900.jpg[/IMG][/URL] Zirasta nie ufa nieznanym psom, ale Fiśka jest bardzo fajna :) [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/2299cz1l1_zps6bc561ee.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l1_zps6bc561ee.jpg[/IMG][/URL] Tutaj Zdzira ma sprawdzane ząbki, a ze miała ogromną ochotę całować to trzeba było trzymać :evil_lol: [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/2299cz1l3_zpsbb1b8424.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l3_zpsbb1b8424.jpg[/IMG][/URL] Dziękujemy za fajne fotki :)
  11. Pisałam wredna babo jako Zira - czepialska Ty :mad::evil_lol:
  12. Trochę pokazania jak nam się urosło ;) Z babcią Anią [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l10_zps62113a17.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l10_zps62113a17.jpg[/IMG][/URL] I takie mam już wielkie łapinki :) [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l7_zps323a08e1.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l7_zps323a08e1.jpg[/IMG][/URL] A na wystawie w Kielcach taka byłam :) [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l18_zps0e32d78c.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l18_zps0e32d78c.jpg[/IMG][/URL] I Best Baby zdobyłam [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l20_zps2178fa85.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l20_zps2178fa85.jpg[/IMG][/URL]
  13. [B]sota36[/B] - fajnie było Was poznać :) Czy jakieś fotki macie mojej małej Zdziry? Bo ja nie mam.... TZ jak myślałam nawalił z foceniem :evil_lol: Kupiłam mojej suni miski ze stelażem i je zostawiłam przy ringu honorowym :placz:
  14. No! Teraz niech sie goi jak na psie i fruu do super domku :)
  15. Noooooooooooooo... Oj znam to. Każdy tymczas warczał i straszył Zmorke na kanapie. Od razu była moja ostra mocno reakcja i był spokój ;) Luśce nigdy sie nie podobało ze Zmorka też wchodzi i się kładzie obok mnie ale tylko zerkała na mnie po pierwszej mojej reprymendzie. Ta mała menda którą mam też myśli ze jest pempkiem swiata i też na Zmorowatość kłapie i straszy jak staruszce pomagam wejść do mnie. Czym bardziej kłapie tym szybciej ląduje na podłodze a Zmorka zostaje. Tylko że Zmorka jest pacyfistką. Bardzo dobrze zrobiłaś reagujac od razu. I chyba lepiej wpuszczaj je, ale być czujna i od razu reaguj.
  16. No dobra... Może mi sie uda hahaha
  17. Mnie to mówią na spacerach ze z pudlem to sie do fryzjera chodzi i go czesze :evil_lol: Ja będę z puli smarkulą :) Czarną. Właśnie ja wyprałam i wysuszyłam. Biega jak popyrtana po domu teraz :evil_lol: To jej pierwsza całościowa kąpiel. W sumie nie powinnam tego robić bo po praniu mini dredziki się naopuszają niepotrzebnie, ale brudna była jak nieboskie stworzenie ;) A Twojego psa pewnie od PONa nie odróżnię, więc....
  18. Wyczyszczona :) sota36 ujawnij się bo mnie prędzej rozpoznasz po smarku wyglądajacym na zaniedbanego pudelka ;)
  19. To jak to? My 12:30 i Wy też? To w sekunde mojego pulika chcą ocenić? :evil_lol:
  20. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby było jak u Majeczki!!!!!!!!!!!!! Oby wrósł w momencie w rodzine i został pokochany! Tak a'propo Majeczki to zrobiła jej Wiola oczoj2ebny sweterek na drutach koloru....różowego hahahaha.
  21. Oczywiście ja też trzymam :) Będzie dobrze. Aby tylko nie schizowała potem ;)
  22. Dobrze że moim świrem są niufy i puli.... Gdyby była rasa tak popularna jak sznupy to nie spałabym wcale. Chociaż... w sumie w nosie mam co za pies. Czym bardziej kudłaty i czarny tym bardziej mnie przyciaga. Bidny no. Bierz go bierz :razz:
  23. Perła po operacji zaczęła tak jeść jakby jej wycięto też mózg. No i zwraca zaraz po jedzeniu papu i od nowa zjada. Masakra z tym psem.
  24. A nie je zbyt łapczywie? Bo Perła tak ma i wetka powiedziała ze ona zrobiła się łapczywa strasznie i łyka w mig a już i zdrowie i wiek nie ten aby tak w... znaczy sie jeść ;)
×
×
  • Create New...