-
Posts
6911 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pysia
-
WSZYSTKO O NOWOFUNDLANDACH (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Pysia replied to lidiya's topic in Nowofundland
Ha !! Ruda Małpo !! Trafiłaś w końcu do nas :) A tak dla innych to mówię do Fruzi... To nie gadałam Ci że tutaj się teraz wyżywam ? :lol: Tutaj jakoś tak swojsko i przyjemnie :wink: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Lazy ...skąd wiesz ?? :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Krwawych ?? To ja już wiem po co potrzebny Ci sznaucer olbrzym :evilbat: Słuchajcie !! Ona lubi walki psów lub psów z kotami !! ZGROZA !! :o -
Zastanawiam się co on sobie pomyśli jak stadko się jeszcze powiększy :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Nic z tego :) Chyba kochasz swego psa ?? -
Czy Tommy kocha Zmorkę ?? :-? Trudne pytanie...Wyjada jej z miski, dokucza ciągle, nie pozwala jej spać ale też wita noskiem jak Zmora wraca do domu. Chodzi przed nia z wyprężonym ogonem ale nie daje sie jej powąchać :) Nie znosi glutów na swoim futerku :lol: Zmora jakoś nic sobie z tego nie robi i odkąd ją mamy to Tommy jakoś tak inaczej wygląda :o Ciekawe dlaczego ...??
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Nic z tego :evilbat: Nie narażę mojego bursztynowookiego na słuchanie jazgotu :wink: Lubię jak mój kot słyszy.... -
A mój błękitno-biały nie do końca już kocurek kocha animal planet :) Zwłaszcza jak ptaki pokazją :evilbat: Do tego przegania psy znajomych z mieszkania :evilbat: Są w takim szoku jak on wychodzi je witać że jeden dobek o drzwi by się rozczasł kiedyś :) Potym zdarzeniu obiłam drzwi gąbką :wink: Na wszelki wypadek :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Ale za to mój ma na swoim koncie nawet sznaucera olbrzyma i dobermana :evilbat: :evilbat: :evilbat: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Jest tylko pewien problem z tym pożarciem :lol: On jest taki jak Luna duży :eek2: -
[img]http://img192.exs.cx/img192/1082/aatommy0015ro.jpg[/img] [img]http://img79.exs.cx/img79/1399/aatommy0029fq.jpg[/img] [img]http://img188.exs.cx/img188/3491/aatommy0031uq.jpg[/img] [img]http://img167.exs.cx/img167/4674/aatommy0044et.jpg[/img] [img]http://img79.exs.cx/img79/4923/aazima0102eb.jpg[/img] [img]http://img179.exs.cx/img179/6673/aazima0115el.jpg[/img] [img]http://img162.exs.cx/img162/7180/aazima0136fn.jpg[/img] [img]http://img179.exs.cx/img179/8531/aazima0159uh.jpg[/img] [img]http://img174.exs.cx/img174/8218/aazima0183bv.jpg[/img] [img]http://img174.exs.cx/img174/9025/aazima0190bk.jpg[/img] [img]http://img169.exs.cx/img169/6062/aazima0222xj.jpg[/img] [img]http://img198.exs.cx/img198/4022/aazima0232tu.jpg[/img]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Teraz ciekawi mnie czy Lunka chciałaby zjeść mojego kota :) Zmorka jest taka, że jak wczoraj chciał ją zjeść amstaff to stanęła jak wryta i zszokowanym wzrokiem patrzyła się wkoło :o Amstaff za chwilę też dostał szoku no bo jak można tak poprostu stać ?? :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Dobra - teraz moja relacja :) Wychodzę z klatki i szłyszę zajadłe ujadanie. Patrzę :o a tu jakiś mini sznaucer atakuje boguducha winnego psa sąsiada :-? Podejśc czy nie ?? Może lepiej nie rezykować ? Ale zauważyła mnie i idzie...Panika :o Chwila i opanowanie się ...Nie ma czasu na ucieczkę- trzeba się z losem pogodzić :nerwy: Lunka najpierw zdziwiona co to :o Zmora po telepatycznym porozumieniu ze mną postanowiła olać zbója. Udało się !!!! W całości kontynuowałyśmy spacer :) Co prawda były chwile grozy jak terrorystka próbowała odgryść piękny noseczek Zmorki ale obyło się bez krwi :wink: Zmora zrobiła tylko zdziwioną minę i tyle :lol: :bigok: Teraz ja liczę że Zmora nauczy się w końcu terroryzmu od Lunki ;) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Ufffffffff :eating: Luna naszykowała się do konsumpcji...Ciężko było...ale jakoś przeżyła Zmorka ;) Wysłałam zdjęcie Arimie - niech wstawi. Ja lecę w gości :) Jak przyjde to zobaczę co Malawaszka nagryzmoliła :) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Zaraz wychodzę :) Z aparatem oczywista :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Dzisiaj będą następne . Spotykamy się z Lunką Malawaszki :) Zobaczymy czy Lunka nie zje Zmorki :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Zdrowy i odpowiednio karmiony niuf zupełnie nie linieje. Na dodatek w okresie wymiany sierści trzeba go wyczesywać bo włos sam nie wyleci tylko podszerstek zbija się pod włosem okrywowym i robią się tzw. filcaki. -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Basenji :o Wyobraź sobie że długowłose rasy wcale nie gubią sierści kiedy nie linieją :D Tylko dwa razy do roku przez 10 dni muszę wyczesywać Zmorkę dokładnie :D A w domu mam sierśc - owszem ale z kota....Czarnej nie uwidzisz nawet z lupą :D Za to moja mama ma pinczera i wszędzie sierść.... Nie znoszę tam chodzić bo potem nie potrafię usunąć tych igiełek z ubrania :-? Z własnego doświadczenia wiem że rasy krótkowłose gubią sierść częściej :wink: I dlatego mam niufa :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Zmorka to koondel z cudownym charakterem. Ludzie którzy widzą ją pierwszy raz określają ją jako bardzo ciepłą. I nie ma to nic wspólnego z gorącą sierścią :) Jej cierpliwość i spokój są już przysławiowe wśród znajomych. Zmorka jest psem dogoterapeutą. Kocha wszystko i wszystkich. Pokojowe nastawienie do świata i " święta cierpliwość " sprawia, że wszystkie szczeniaki w okolicy znęcają się nad jej uszami i łałokiem :lol: Odkąd do nas trafiła świat stał się dla nas lepszy i cieplejszy. :D -
My jesteśmy aktywni w swojej dziedzinie i potrzeba teraz kogoś do agility :lol: Malawaszka - do dzieła !!!!
-
WSZYSTKO O NOWOFUNDLANDACH (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Pysia replied to lidiya's topic in Nowofundland
Spędzanie czasu ? Do knajpy z jadłem węgierskim wpuszczają z niufami :) Spacerki są superowe. No i pijalni piwa w bród:) Możesz pojeździć na sankach i dodatkowo przyczepić do nich niufkę. Frajda na 102 !!! Jak mi jeszcze coś przyjdzie do głowy to napiszę :) -
WSZYSTKO O NOWOFUNDLANDACH (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Pysia replied to lidiya's topic in Nowofundland
Dodam dla niezorientowanych że molestowana seksualnie.... -
WSZYSTKO O NOWOFUNDLANDACH (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Pysia replied to lidiya's topic in Nowofundland
No popatrz.... A z niufką to nie łaska było ???? No zęby wybić niektórym za brak odwagi....wszystko mi opada na samą myśl :evilbat: Jeżeli chodzi o warunki to tam jest inny świat. 5 km. przed Zawoją zaczyna się śnieg. Najpierw taki wstydliwy ale w miarę zbliżania się na miejsce to rośnie w dumę:) Od miejsca naszego domku było około 2 km. do wyciągu. Nieco dalej jest Mosorny ale tam jest fis. Za to można pojeździć do 22. Jak wybieraszsię do domu pod cuplikiem to pozdrów Asię :) Jest superowa :) Ma niufa z rozdwojeniem jaźni :) -
WSZYSTKO O NOWOFUNDLANDACH (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Pysia replied to lidiya's topic in Nowofundland
No dobra :) Opowiadam o Zawoi ;) Przyjechaiśmy w sobotę o 11 przed południem. Mój " z innej bajki" ogrodnik poszedł na narty a ja biegiem do reszty tałatajstwa. Oczywiście towarzystwo co niektóre było wczorajsze :drinking: Wesoło że aż miło :) Najpierw przywitania w rodzaju : " jak się masz Zmoro !! " , " jesteś w końcu chuda" i takie tam. Jeszcze było coś o niedobrych kobietach i etctera. Nie pamiętam już wszystkich nazw jakimi mnie przywitano. Może to lepiej ? :lol: Csałowanie i misiowanie oczywiście tez było. Nawet z widzianymi pierwszy raz. W koncu to właściciele niufów wszyscy byli więc jedna rodzina. A że niektórzy dopiero co odnalezieni to co ? Też bliscy ;) Były spacery i pomyłkowe łapanie nie swoich. Tylko jedna małpa ruda miała biało-czarną sunię i " nowi bliscy " brązową smarkulę 3 miesięczną. Ci to mieli dobrze. Aż nawet stwierdzuiliśmy że to niesprawiedliwe że oni wiedzą które są ich. Dobrze że sklep z farbami był zamknięty...;) Wieczór...no cóż :drinking: :eating: :BIG: :bigok: :beerchug: W zależności od człowieka . Ale wszyscy bawiliśmy się jednakowo odlotowo. Niedziela spacer i ciągnięcie sanek przez niedźwiedzie. :lol: No i wzbudzaliśmy nieustanne zdziwienie i szok wśród ludzi :) Fajnie było. Szkoda że już po ;(