Nie chodzę ale rozmawiałam z nim kilka razy .Mam spotkać się z nim w sprawie oduczenia zeżyrania przez Zmorę resztek żarcia na dworze .Wczoraj zjadła nawet balona !! Ta małpa przychodzi na zawołania ,chodzi przy nodze ,zostaje ....ale jeżeli chodzi o jedzenie to jak nie patrzę zeżre każdą resztkę :Help_2: Już poddałam się i idziemy do pana P .