Jump to content
Dogomania

Pysia

Members
  • Posts

    6911
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Pysia

  1. Jakie to powiem jak juz będą miały metryczki wyrabiane :)
  2. Brzuszek kudłaty nie jest bo wygolony do USG :) Normalnie to go nie widać wcale :lol:
  3. Malawaszka !! To nie będą Dryfujące Misie tylko Black Obsession -y !!!!!!!!!!! :wink: A jakie mam piękne imiona dla nich.....
  4. Dobra :) Krótki opis ;) Na pierwszym zdjęciu maluch to ta malutka literka U :lol: Ja to się wie to na drugim juz łatwiej jest znaleźć :wink: Na trzecim to juz szczeniak z kręgosłupem i oczodołem ;) Sami znajdzcie :) Jest wielki :D
  5. Teraz jest lepiej ? Jak zwykle nieoceniona Waszka pomogła :iloveyou:
  6. Co do podpisu...Jestem netowym analfabeta... Nie umiem wstawić banerka sobie...Mam inny ale...Nic mi sie nie wyswietla jak go wpisuję :cry: Zdjęcia zaraz wyslę :) Trzy :) W róznym wieku ;)
  7. Ja dzisiaj miałam taki: " Po ile jeden szczeniak ? " .......... Bez komentarza. Też podałam astronomiczną cene :evilbat:
  8. Strasznie dziekuję za mile słowa o mojej pieszczoszce :) :rofl: Zdjęcia robilam ja :wink: Co do niufa...zapraszam ;) Urodzą się za dwa tygodnie :lol: Jak Malawaszka mnie nie zabije to wyslę jej najnowsze zdjęcie jednego z naszych dzieci ;) Malutkiego 46-cio dniowego niufka w brzuszku :wink:
  9. To sa dwie koteczki:) Szukają domku dla siebie. Jak zostaną na wsi to....Po którymś miocie poprostu zginą. Są śliczne. A Zmorka jest cieplutka więc tuliły się do niej. :D Nawet zasnęły. A ta trikolorowa uznała ze czas na wspinaczki wysokogórskie i badała świat z wysoka :) Ta buraska - bardziej nieśmiała - wolała wyglądać spod kudłów ;)
  10. Ja też chcę sie poskarzyć na maile i na telefony !! Normalnie mam dość !! Za ile i czy na raty też. Albo: Czy bez rodowodu są i za ile ( a na dodatek na raty ).....I nie o te raty mi chodzi.A na stronie jest wyraźnie napisane.... :evil: Ja jak kupowałam moją Zmorkę to produkowałam się telefonicznie przez długi czas. Opowiedziałam normalnie swój życiorys, marzenia, czym się interesuję i jakie warunki mogę psu zapewnić. Jakie mam doswiadczenia i jakiego chciałabym psa !! Normalnie wolę zostać z maluchami niż je sprzedać ludziom bez wyobraźni !!!!! Jestem w szoku !!
  11. Ona silna jest ale nie jestem pewna czy ja to przeżyję.......... :-?
  12. Cholender :( Moja to ciężarówka ;( Jak ona jeszcze te dwa i pół tygodnia przechodzi ??
  13. No to ja chce jedną suczkę ;) Bo sobie ją zostawię ;p
  14. Ja z czasem z 6 zjechałam na trzy...Czym bliżej to ja chcę mniej.....Syndrom niańki ????
  15. Arima !! Moja Zmorka to ciężarówka !!!!! Jestem w szoku jak szybko rośnie jej brzuch :o U ONków tak to nie idzie....
  16. Spaceru to ona ma 3 godziny plus te 15-to minutowe ze trzy . Tzn 3x po godzinie :) Powoli oczywiscie:) Ale zgadnij czy jej sie to podoba.....
  17. Dzięki za rady :) Jesteśmy na Royalu tylko nie wiem który kupić: Papy czy Baby .... Daje jej codziennie jogurcik, dostaje kwas foliowy( ale to juz od dawna - jeszcze przed kryciem) i wapno. Tego ostatniego niewiele .Z podwójnymi dawkami to chyba przesada bo niufy mają tendencje do tycia a potem strasznie trudno zgubić nadmiar. One nie bardzo lubia sie ruszac.... :wink: Teraz jeszcze dostaje witaminki dodatkowo ze skladnikami które powoduja zwiększenie odpornosci szczeniat. I wiecie co ? Najpierw się bałam czy jest w ciąży a teraz czy urodzi szczęśliwie.... Chyba chciałabym aby było po wszystkim. Będę babcia a moja córcia jest w ciąży :o :lol:
  18. Najpierw się bałam ze nie zostane a teraz co ja jej mam podawać ?? Jeszcze rano wiedziałam wszystko a teraz...jakoś zgłupiałam .... Trochę witamin dostaje juz od dawna. Kwas foliowy 3 miesiące...no i odrobinę wapna wiecej. Karmie Royalem Giant i chyba musze przejsć na inny ...O Boże !! :o
  19. 32 dni temu :) Teraz mogę sie pochwalić :D Zostanę babcią !!!!!!! :drinking:
  20. Wielkie dzięki za pocieszenie :) Dzisiaj idę chyba na USG :) Chyba - bo musi mój chłop przyjechac żeby Zmorka nie zrobila siusiu po drodze....
  21. A czy ktoś mi powie jak to jest ? Piątek: progesteron 2,5 a juz w niedziele suka staje na sam widok psa... Piękne krycie z pełna chęcią suki. Wtorek: brak chęci suki. Było za wczesnie czy nie ? Okaze się juz wkrótce czy wierzyć badaniom czy suce :)
  22. Pysia

    Sląsk

    Zgadza się w całej rozciągłości :) Będzie pokaz :) Właśnie słuchałam radia !! Jutro ma być ładniej !!
  23. Co do odżywek: kup Caniviton HD w proszku u weta i podawaj. Jest zdrowy na stawy rozwijające się i na serce:) Karm karmą najlepiej naprawdę gatunku- ja Royalem odpowiednim do wieku karmię ;) Jeżeli gotujesz to podawaj duzo mięsa i witaminy. Najlepiej sprowadź sobie Pfizer multiwitaminę z Niemiec ( można ją kupić tylko w " ludzkiej" aptece tam. Mówi sie ze potrzebna jest dla psa multiwitamina firmy Pfizer i już ;) No i odrobinę wapna najlepiej Boscha :) Tylko nie fosforan wapna ale samo wapno:) No i nie przeciążaj młodziutkich stawów ruchem. Dawkuj go mądrze bo dysplazja jest raczej chorobą złego odchowu niż dziedziczna. Zakaz chodzenia po schodach, po śliskiej powierzchni...itd. Aż do 8 m-ca życia. :) Na piękną siersć też Pfizer jest super ( ta sama multiwitamina) . No i nie baw się w przeciąganie bo niufy mają miękkie zęby i mozesz jej zgryz zepsuć :) Nie pozwól jej skakać :)No i baw sie z nią , socjalizuj ją i kochaj mocno :) Nawet jak będziesz miała ciągle mokrą podłogę ;)
  24. Pysia

    Sląsk

    Pogadałam z Tym u góry zeby chociaż nie padało:) Będą tam przecież dzieci....
  25. No..... :-? :( :cry:
×
×
  • Create New...