[quote name='malawaszka']HA! HA! To ja Wam zabieram cały widok i się nim SAMA napawam [img]http://manu.dogomania.pl/emot/wiedzma.gif[/img][/quote]
Wiedźma! :evil: :wink:
[quote name='dbsst']hihihi jak troche podrosnie to puscimy mu dwie misski Lazy i Szpile i jest nasz :evilbat: hahahhaa[/quote]
Ha! I to jest pomysł! :lol:
[quote name='dbsst'][quote name='LAZY'][quote name='dbsst']to zlodziji jest juz dwoch ;)[/quote]
We dwoje mamy większe szanse! :evilbat:[/quote]
hahaha na bojke ktory dla Ciebie a ktory dla mnie ;)[/quote]
Bez obaw jakos sie podzielimy....hhihi...zawsze mozemy losowanie zrobic... :wink:
No ja ze swoim Panem to tez juz 7 latek jestesmy razem, ale pierscionka narazie nie ma... :wink: przynajmniej tego zaręczynowego. Rozumiem, ze fotki specjalnie dla dogomaniackich, wscibskich gapiów zrobisz jak nalezy? :lol: :evilbat:
Miałam na spacerze adoratora...
[img]http://img213.exs.cx/img213/8372/obraz8683mg.jpg[/img]
Niestety z naszej znajomości nic nie wyszło, bo kiepski dzentelmen z niego (kto to widział, aby siusiu robic koło wybranki serca :wink: )
[img]http://img213.exs.cx/img213/8563/obraz8703mc.jpg[/img]
Na dzisiaj starczy! :wink:
[quote name='Agga']no Lazy widzisz wystarczyło troszke postraszyc i juz sa zdjecia...[/quote]
Oj kochana ja się nikogo nie przestraszyłam, ino lubię sie sunia chwalic! :oops:
To oczywiscie jedna z ulubioych czynnosci Lazy (obok pływania i łapania śniezek, czyli kopanie dołów)
[img]http://img117.exs.cx/img117/900/obraz8570sx.jpg[/img]
[img]http://img117.exs.cx/img117/2466/obraz8583um.jpg[/img]
A zobaczcie z jakim zapałem kopię te dziureczki... :lol:
[img]http://img117.exs.cx/img117/2043/obraz8605uy.jpg[/img]
[img]http://img117.exs.cx/img117/7396/obraz8618ks.jpg[/img]
O juz cała głowa się miesci...
:wink:
[img]http://img117.exs.cx/img117/7861/obraz8635ff.jpg[/img]
Skończyłam!
[img]http://img213.exs.cx/img213/1327/obraz8622xi.jpg[/img]
JUZ SIĘ POPRAWIAM!
[img]http://img65.exs.cx/img65/3845/obraz8525ud.jpg[/img]
[img]http://img115.exs.cx/img115/2932/obraz8554tr.jpg[/img]
Dobieram sie do dołka...
[img]http://img65.exs.cx/img65/3158/obraz8541um.jpg[/img]
A wczoraj chciałam wkleic wiecej, bo mam conieco w zanadrzu:p, ale stweirdzilam, ze jak Wy na swoich galeriach wklejacie po dwie czy trzy to co ja bede przed szereg dsie wychylac! :wink: :evilbat:
A to niedzielny spacerek...
[img]http://img60.exs.cx/img60/388/obraz8271ml.jpg[/img]
[img]http://img60.exs.cx/img60/9405/obraz8335tg.jpg[/img]
[img]http://img60.exs.cx/img60/5742/obraz8342kg.jpg[/img]
[img]http://img60.exs.cx/img60/8860/obraz8402ci.jpg[/img]