Jump to content
Dogomania

LAZY

Members
  • Posts

    4697
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LAZY

  1. Widze ze szykuje sie kolejna popijawa... :lol:
  2. [quote name='rysiczka']Jak myslicie zgodzi sie maz na 8 ON w riznych umaszczeniach i odmianach wlosa+plus dwa jamniki ktore juz mam??? :lol: 8)[/quote] Jak się zgodzi to ja zamawiam jego brata bliźniaka na swego przyszłego męza! :lol:
  3. [quote name='dbsst']hihihihihi to znaczy ze wybieracie sie na stokrotkobranie ;) :D Dali jest wielki :D i sliczny[/quote] Hihi....Dadze chodziło o wielkosc podpisiku..niby powinien byc max, 100 wysoki, a u Ciebie jst to 112, ale nie martw sie takie małe różnice to tylko Buldog wyłapywał a jego dawno tu nie bylo :wink:
  4. [quote name='daga10011']to ja juz sie pakuje-jade pozbierac stokrotki w Wawie :lol:[/quote] A moge sie z Toba zabrac? :lol:
  5. Daga ale masz sliczny podpisik!!!! A po stokrotki zapraszam do Warszawy! :lol:
  6. [quote name='Cola']:oops: przyznaję się....to ja zrobiłam ta stokrotkę :lol:[/quote] I jak się cholernica cieszy z tego powodu...hihih...ale powiem Ci w sekrecie, ze rewelacyjnie wyszła Ci ta stokroteczka... :wink:
  7. [quote name='Cola']:cunao: stokrotka polna..... dobre ..a Ty znowu jakieś zgadywanki, obstawianki :wink: :lol:[/quote] Pokazała się winowajczyni! :evilbat:
  8. Za flaszkę fioletu kupuję samogłoskę [b]"o"[/b] :lol:
  9. :o Oj dbsst...męczysz sunie! Do TOZu!
  10. [quote name='Basenji']A nie słyszałaś plotek? Przeglądnij tematy związane z serialem. Zdrówko :lol:[/quote] Ale to były NIEPOTWIERDZONE ploteczki! :evilbat:
  11. No to CZEKAMY! :angel:
  12. Co tak mało fot??? :evilbat: :lol:
  13. My tez trzymamy :kciuki:
  14. LAZY

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='wini'][quote name='malawaszka']no łatwo powiedzieć - to mój pierwszy poród :oops: :lol:[/quote] Wdech wydech tak przynajmniej mowił do mnie lekarz jak byłem przy porodze chrzesniaka zamiast rodzica :roll: Ps nic nie pomogło :roll:[/quote] Oj to chyba źle te wdechy robiłes... :lol:
  15. Piękne są te zdjęcia!!! Panula ejst przesliczna a o malutkim bąbelku juz nie wspominajac... :angel:
  16. Bea dziękuję za maila ze zdjeciami słodkiego stadka...:buzi: PIKA Twoja "bestyjka" faktycznie była grzeczna...a Szantina niestety szybko poszła...ehhh..spóźniliśmy się troszkę..a szkoda, bo białaski są rewelacyjne! :P
  17. [img]http://img76.echo.cx/img76/9185/hpim17294bq.jpg[/img] Łooo matko ale Bej urósł! :o
  18. Nie wiem jak Preventic ale KIltix ma pewien zapach, ale nie czuc w domu w zasadzie wcale...(mam ja jeden dizen). Mam pytanie: Czy jak psiaki sie razem bawia i podgryzaja sie za szyje to czy nie zwaszkodiz im ugryzienie obrozy?
  19. TAK! :lol: [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=808244#808244[/url] A tu sie umawiamy na spotkanie... :wink:
  20. Hihhi...jestescie przekonani, ze Lazy lezy na mnie??? Buahahha... :lol: to nie ja...tylko moja siostra...hihihi...jak Lazy lezy ze mna to zazwyczaj ja leze na niej... :wink:
  21. Jade do Warszawy na weekend...hihih...popolowac na dogomaniaków ze stolicy..wiec ze spacerku z mojej strony nici... :wink:
  22. Dzis kupiłam Kiltixa po raz pierwszy. I pytanie do tcyh co uzywaja, czy ja jako cżłowiek jakos spcelanie musze sie z psme obchodzic? Nie rpzytulac nei głaskac??? :-?
  23. Wszędzie gdzie widze doomaniakow z warszawy wysyłam na temat o spotkaniu w wawie, przyjezdzam w piatek do stolicy i chciałabym sie z Wami spotkac!!!!!!!! :evilbat:
  24. Ja będe miała chustę dogomaniacka!!! Po tym mnie poznacie...jak taka niewysoka blondyne zobacztcie ze znudzonym facetem z boku..(moj TZ:)) to walcie smialo, bo ja moge Was nie poznac... :oops:
  25. Fuka czekam na tą sałatkę i winko...hihih...TZ nie bedzie pił bo około 15 wracamy do Szczecina...ale ja sobie nie domówie... :evilbat:
×
×
  • Create New...