Jump to content
Dogomania

LAZY

Members
  • Posts

    4697
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LAZY

  1. No to extra..teraz tylko kciuki, zeby sam sie wchłonął...:kciuki:
  2. Ciesze się z Waszych postepw.. Waszunia z góry rpzepraszam, za smeitnik jaki zaraz zrobie, ale tu jest temat na tapecie o psach w jednym domu. Do mnie w polowie sierpnia na dlugi weekend rpzyejzdza Pawel i Diana z Fridka i Vega. Wszystko byłoby fajnie...ale...moja wariatka eikoniecznie wpuszcza obce psy do domu. Owsszem jak jej kaze byc grzeczna to jest...ale sie wscieka...a ja chciałąbym oszczedzic gosciom niepotrzebnych stresów. Myslicie, ze jak wyjde z Lazy po nich i ona razem z dziewczynami wejdzie do domu to bedzie ina reakcja niz jak ona czekałaby na nie w domu?
  3. Jingle Bells...Jingle Bells... :lol:
  4. Uszatek jak zwykle rewelacja.. :angel:
  5. Ja oczywiscie bede tego 7 sierpnia! Jeszcze miesiac, wiec zdazymy sie porzadnei umówic! :D
  6. Piękne sa te czarno-biale fotaski!
  7. Ale sie porobiło... Oleq a masz cos do lesbijek? :evil:
  8. Czego mi nie zrobisz? :roll: :evilbat:
  9. Hahaha...."cicha woda brzegi rwie" :lol:
  10. LAZY

    LEONBERGERY ADY

    Przykro mi...
  11. zekam na foteczki! :angel:
  12. LAZY

    LEONBERGERY ADY

    Trzymałam kciuki...i czekam na wyniki! :drinking:
  13. Umarłam!!! Boszeeeeeee.......ona jest przepiękna...ja bym chciała takiego niufola...chociaz na troszke pomiziac... :oops:
  14. LAZY

    Ślubna Galeria

    Widzę, że ze ślubnej galerii robi się biuro matrymonialne... :wink:
  15. Gaduły cholerne!! i to o zlocie paplaja, na którym mnie nie bedzie!!!! :cry: :evil: :evil: :evil: Co do bagietek to łaśnie jem obiadek..smakuje wysmienicie.. :wink:
  16. Po raz klejny umieram z zachwytu oghlądając te fotki!! Ten maluszek jest przewspaniały...jak ja Ci zazdroszczę takiego inwentarza... :oops: No i oczywiscie gratulacje z tytułu magistra!
  17. LAZY

    LEONBERGERY ADY

    A Lazy to tez niuf!! :lol: Ma takia wielka plame na jezyku..(jak dam rade to zrobie zdjecie). Kiedys myslalam, ze jezyk jej splesnial... :oops:
  18. Tyle facetów się za Szpileczka ugania a tu sie okazuje, ze ona bezzebna jest! :lol: :evilbat:
  19. Wspaniełe zdjecia! Az mi sie ciepło zrobiło na serduszku..... A mówiłaś, ze Zmorka nie moze miec brazowych maluszków..a ja tam widze nawet tricolorki... :lol:
  20. Rewelacyjna sunia!! I te basecikowe oczka...cudna!
  21. Ja tyz trzymam...:kciuki: nie wiem jak dlugo, ale trzymam!
  22. [quote name='Agga']waszko do dzieła :lol:[/quote] Do dzieła! Do dzieła!! :lol: :lol: :lol:
  23. Szpilencja i adoratorzy to istne Love story!!! Hihi...Sayma ja tysz czekam na foaski... :lol:
  24. LAZY

    Ślubna Galeria

    Gratulacje!!!!!! :angel: :angel: Zdjecia piękne...wspaniale wyglądacie razem...duzo szczęścia na nowej drodze zycia!
×
×
  • Create New...