Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. o jaaaaaaaaaaaaa jaka slodycz szczegolnie miedzy drzewami podoba sie mnie:D
  2. buuuuuuhahahahahaha siwtny Marcino Junior :D cuuuuuuuuuuuudo
  3. hahahahahhaha zarabiste masz te ikonki hahahha
  4. hahahahha zaczyna sie ;) dgm peka w szfach od moich fot :D
  5. jupi jupi jupi :D
  6. kcemy wiecej kcemy wiecej fot bernulki
  7. ehhhhhhhhhh ja tez kce taka Amelke duet wspanialy :D Wind jestes niesamowita ale nie drecz mnie juz tylko zasyp fotami ;) :D cuuuuuuudowna sesja najpiekniejsza ze wszystkich dotychczasowych ma taki...............niepowtarzalny klimat :D
  8. czekam na foty
  9. o rany jaka pakerka z niej ja bym padla po pol metra z takim obciazeniem wspaniala dziewczyna
  10. wow ganjunia no no no licze na wieksza ilosc zdjeci :D asher jaki Ci On Twoj jak On moj :evilbat: :lol: tajdzi wykelas mi to z usta w koncu widac Paździoszka tylko szkoda e tak skromnie :evilbat:
  11. hmmmmmmm mowiesz oki to ja czekam ;)
  12. [quote name='Ariadna'][quote name='dbsst']hahahahaha ale masz poczucie humoru ;) [b]ON JEST MOJ[/b] jak urosnie bedzie moim[b] LUBYM [/b];) ja poczekam te nascie lat ;)[/quote] hahahahahahha :evil: po jego matki i moim trupie :evilbat:[/quote] hahahahahaha qrcze chyba moge mec pewne problemy hihihihihi z checia sobi ezrobie ale ruda farbka gdzies wyszla ;)
  13. hahahahaha ale masz poczucie humoru ;) [b]ON JEST MOJ[/b] jak urosnie bedzie moim[b] LUBYM [/b];) ja poczekam te nascie lat ;)
  14. hihihihihihi jaki wstydliwy
  15. [quote name='asher']:o Rudy Rydz jest po prostu The Best!!! (dbsst, wybacz :wink: ). Zakładam Fanclub!!! ps. Skąd sie bierze takie dzieci??? Ja takiego chcę!!![/quote] hahahaha wybaczam ale Rudy Rydz jest moj ;) ja sie zakoffalam on jest bajkowy :D tez kce takiego piegusa rudego slodkiego :D
  16. no nie wielki powrot slicznej slodkiej Agaci cudowna jest boshe :D
  17. Na babeszjozę nie ma szczepionki. Jedynym sposobem zabezpieczenia psa jest stosowanie preparatów i obroży przeciwkleszczowych. "Środki te nie odstraszają kleszczy, ale preparat kleszczobójczy przedostaje się do podskórnej warstwy tłuszczu i kleszcz, pijąc krew, ginie, zanim zdąży zakazić psa" - opisuje naukowiec. [url=http://www.naukawpolsce.pap.pl/cgi-bin/index.pl?id_depeszy=PAP20050413W01638&k=4]a tu wiecej znajdziesz[/url] [url=http://www.molosy.pl/strona_glowna/wet/porady_wet/babeszjoza_azorek.htm]tu jest bardzo ciekawie opisana choroba[/url] [url=http://www.klubmolosa.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=104]i tu[/url] to sa chyba te ciekawsze opisy ale jest tego wiele w sieci
  18. jak dal mnie Mikus to dystyngowany pan w starszym wieku ;)
  19. buhahahaa wyder rewelacja :D a Twoja mama to extra kobita wow fajna :D
  20. nie no mam nowych faworytow Rudy Rydz z bulka klasa hihihihii ja bardzo prosze o wiecej :D Patka jaki ladny Walery w podpisie :D
  21. kochanie piesek mojej kolezanki lezy w szpitalu zacewnikowany i pod kroplowkami dwa tygodnie temu przchodzil babeszjoze i juz sie wydawalo ze jest wszystko git :( nie wiadomo czy leki podawane na te paskodztwo sa za slabe czy to po nowym kleszczy (dodam ze dwa tygodnie temu mial zakraplany frontline) czy to stara babeszjoza sie uaktywnila. Trzymajcie kciuki za niego i uwazajcie na Wasze pociech po 100x bardziej :(
  22. hihihihi no prosze jakie mam wyczucie ;)
  23. nie no jakie maja diabelskie spojrzenia :saeek: :evil_lol: wiecej fot wiecej :D
  24. qrczaki zazdroszcze takiej marchewy na glowie jest kosa :D
  25. qrcze ale piekne zdjecia cuuuudo :D a wiewiorka nie wiem czy moge mowic ale dobrze mi sie kojarzy bo mnie TZ mowi wiewiorka ;)
×
×
  • Create New...