-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
no to teraz czekam na foty :D
-
nio i tworzyc wlasne slowa :D
-
[quote name='agabass']ok znajdziemy się jakoś będę krzyczeć :lol:[/quote] hehe spoko wbij sie na scene i zacznij spiewac ;) jak bede wychodzic to zostawie info na gg ;)
-
[quote name='agabass']no to może ja dziś coś wstawie po spacerku :D[/quote] mejbi bejbi ;)
-
[quote name='agabass']od której strony od podleśnej czy od wilsona?[/quote] nie wiem bo to zalezy od miejsc ale bede pod telefonem wrazie co idzimy w kilka osob i wiesz najtwardszy wygra miejscowe ;)
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='Lukusia']No, KaRa TC mówię ci, że Era to siostra Shreka :lol: :lol:[/quote] No ba :lol: Dbsst ale za komplikacje podczas operacji to ja nie odpowiadam :lol:[/quote] :o jakie komplikacje tej slawy chirurg nie wie co to sa komplikacje ;)[/quote] Ach no wiesz to się tyczy mojego ansastazjologa, jeszcze źle poda narkoze :lol:[/quote] a kto narkotyzuje ;)[/quote] Wiesz jak się bierze jakiegoś narkomana z dworca jako anastezjologa to nigdy nie wiadomo :lol:[/quote] :o wrrrrrr to ja moze lepiej sie zdecyduje zobacze czy mam czas i w ogole milobylo poznac :scared: :lol:[/quote] Dbsst nie masz się co bać śmiertelność liczy się w 99% wiec może Szpilia zaliczy się do tego 1% żywych :lol:[/quote] hahahaodrazu mi ulzylo :silly:
-
[quote name='agabass'][quote name='dbsst']he he he sposobem go sposobem idziecie dzis na piknik na kępe[/quote] możemy się przejść ale o której[/quote] od 14 :D my bedziemy na kocyku od 14 albo 15 ponoc ;)
-
he he he sposobem go sposobem idziecie dzis na piknik na kępe
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='Lukusia']No, KaRa TC mówię ci, że Era to siostra Shreka :lol: :lol:[/quote] No ba :lol: Dbsst ale za komplikacje podczas operacji to ja nie odpowiadam :lol:[/quote] :o jakie komplikacje tej slawy chirurg nie wie co to sa komplikacje ;)[/quote] Ach no wiesz to się tyczy mojego ansastazjologa, jeszcze źle poda narkoze :lol:[/quote] a kto narkotyzuje ;)[/quote] Wiesz jak się bierze jakiegoś narkomana z dworca jako anastezjologa to nigdy nie wiadomo :lol:[/quote] :o wrrrrrr to ja moze lepiej sie zdecyduje zobacze czy mam czas i w ogole milobylo poznac :scared: :lol:
-
eeeeeeeeeeee Bazyliszek :roll:
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Dbsst wstawiaj fote Szpili albo swoje bo mod nas oskarży za gadulstwo :lol:[/quote] narazie nie wstawi mo mi znou serwer niedoi :evil:[/quote] hehe skąd to znam :D[/quote] no i narazie fot nie moge wstawic chociaz nie wiem co licze na wyrozumialosc Eveliny
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='Lukusia']No, KaRa TC mówię ci, że Era to siostra Shreka :lol: :lol:[/quote] No ba :lol: Dbsst ale za komplikacje podczas operacji to ja nie odpowiadam :lol:[/quote] :o jakie komplikacje tej slawy chirurg nie wie co to sa komplikacje ;)[/quote] Ach no wiesz to się tyczy mojego ansastazjologa, jeszcze źle poda narkoze :lol:[/quote] a kto narkotyzuje ;)
-
[quote name='KaRa_TC']Dbsst wstawiaj fote Szpili albo swoje bo mod nas oskarży za gadulstwo :lol:[/quote] narazie nie wstawi mo mi znou serwer niedoi :evil:
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='Lukusia']No, KaRa TC mówię ci, że Era to siostra Shreka :lol: :lol:[/quote] No ba :lol: Dbsst ale za komplikacje podczas operacji to ja nie odpowiadam :lol:[/quote] :o jakie komplikacje tej slawy chirurg nie wie co to sa komplikacje ;)
-
[quote name='KaRa_TC']Haha później będzie pisać w gazetach,że osoba zabita przez szczury umiejące karate :lol:[/quote] hehehehe szczurze karate ;)
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']No ba i to jaki :lol: Światowej rangi chirurg :lol:[/quote] hehehe no ba :D[/quote] Pamiętaj jak Szpili coś będzie to za friko masz wizyte, po koleżeńsku :lol: :lol:[/quote] hehe mowisz :D spoko to bedziemy jezdzicdo Ciebie na operacje :D
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Szpila jak będziesz je głaskać, to wyobraś sobie,że ten ogon to Twój TZ nie ogolony :lol:[/quote] hehehehehe nie nie nie szyjesz im kubraczki na ogony ;)[/quote] Albo strój lalki barbie założymy, jak kiedyś mówiliśmy sukienka zakryje ogon :lol:[/quote] hihihi dobra biedne scurki ;)[/quote] Biedne przez Ciebie :lol: znienawidzą Cię jak im to powiem :lol: :lol: :lol: Lepiej wymyślaj dobrą wymówkę :lol:[/quote] ło nie tylko niech mnie nie nienawidza bo jak mnie tymi ogonami przyatakuja to ja normalnie padne i nie wstane ;)
-
[quote name='KaRa_TC']No ba i to jaki :lol: Światowej rangi chirurg :lol:[/quote] hehehe no ba :D
-
hehehehhehehe :D no prosze chirurg z Ciebie
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Szpila jak będziesz je głaskać, to wyobraś sobie,że ten ogon to Twój TZ nie ogolony :lol:[/quote] hehehehehe nie nie nie szyjesz im kubraczki na ogony ;)[/quote] Albo strój lalki barbie założymy, jak kiedyś mówiliśmy sukienka zakryje ogon :lol:[/quote] hihihi dobra biedne scurki ;)
-
super Kara widzisz jak nam dobrze idzie ;) a jak opuchlizna i Twoje pogryzienie ;)
-
[quote name='KaRa_TC']Szpila jak będziesz je głaskać, to wyobraś sobie,że ten ogon to Twój TZ nie ogolony :lol:[/quote] hehehehehe nie nie nie szyjesz im kubraczki na ogony ;)
-
[quote name='KaRa_TC']Jest już dom dla biało-czarnego kocurka :angel: :angel: Sąsiad bierze, bo jest podobny do jego kocura i wmówiłam mu,że to z jego kotem to on odrazu że wezmie jednego,że jak z jego :angel:[/quote] HURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRA :D
-
[quote name='Magda&Amir']to ja chyba na 7 :roll: :lol:[/quote] hehehehehe :D