-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
całe szczescie ze w doopie a nie w uchu (bo i tacy magicy są) znaczy sie ze czytasz ze zrozumieniem :evil_lol:
-
[quote name='PIKA']a kogo? :evil_lol:[/quote] WASZE :evil_lol:
-
[quote name='Vectra']Magdusiu , ja Cię wtedy będe pocieszać :diabloti: Debe .. no Ty już wiesz co :evil_lol:[/quote] hahaha wiem i stanowcze i zdecydowane NIE :evil_lol:
-
tak nie ma jak wystrzałowy strzał z szybko lecacego czopka ;) unik musi być szybko orientacyjny :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol:moja sistersja panikara....no to mamy coś współnego:cool3:ja jak szłam na operacje /każdą kolejną /to byłam rozbawiaczem aż do drzwi sali operacyjnej ....a nawet w Bytomiu w klinice to stwierdziłam jeszcze ze chyba mnie do odrzutowca chca wsadzić bo mi maskę na twarz dają ....ale jak mam, tatko , Cezary lub Kuba ladowali w szpitalu to był horror ....hercklekoty , łzy panika ....jak choruje Ozzul / wcześniej innne moje robaczki / to panika ,żałoba etc[/I][/B][/quote] ja to samo ja mnie to tyczy to nerwy ale bez przesady ale jak bliskich to pisałam dlatego jestesmy BLIŹNIACZKI :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]hahahha, biedny Tommy :lol: [/B] [B]a ja będę w jednym czasie ciachać i kroić oba moje koty :shake: Co JA będę wtedy przeżywać :placz: [/B][/quote] już Ci współczuje bo to jest przezycie :( i dlatego podkreślam to poraz setny dziś [U]JUZ NIGDY PSA [/U]to nie na moje nerwy :shake:
-
zeby nie było ze pomocy nie oferowałam ale pomyśl taka szansa mozez bez karnie wybic czopkiem oko szefa wiesz kiedys zrobimy na czopkobiciu fortune zobaczysz :evil_lol:
-
[quote name='Pysia']Jak tak czytałam opowieść o strasznie skrzywdzonej Szpili to przypomniał mi się wyciachany Tommy :evil_lol: Przyjechaliśmy od weta. Kot nadal spał. Wet powiedział że będzie do rana . Mamy tylko przypilnować aby leżał na prawym boku. Wbrew opinii weta Tommy praktycznie zaraz otworzył jedno- dosłownie jedno oko - i bardzo wnikliwie się nam nim przyglądał ....Po jakimś czasie otworzyło mu się drugie i jakoś już normalniej wodził za nami oczyma ;) Za jakiś czas postanowił zmienic miejsce snu. No bo jakże tak :cool1: Hrabia i na podłodze ? Za nic! Podczołgał się do Karolowego łóżka ( pół metra i pół godziny :evil_lol:) , zaczął się na nie wspinać i.....w trakcie wspinania z wycieńczenia usnął :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Spał tak na wpół zwisajacy do rana po czym wstał, zrobił mrrrrrrrrrrrrrr i przeleciał lotem przez dwa pokoje.....Byliśmy już spokojni :diabloti:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: hahahha no własnei tego mi potrzeba numeru w stylu Szpili czyli wpadnięcia z impetem w sciane zebym wiedziala ze to ona a nie jakis podmieniony pies ;) [quote name='Maga100'][B]ale powiedz, PO CO ty się sama dołujesz? :cool1: :cool1: :mad: [/B][/quote] teraz to ja sie dopiero zaczełam dołować CZOPKIEM jednej dogociółki :evil_lol:
-
super wielkie i cięzkie płatki dziś padały :loveu: fajowe zdjecia
-
[quote name='Justa']ciskamy mocno szpiluchne ! :loveu: :loveu: oj a tego panikarstwa to współczuje Twoim przyszłym dzieciom :diabloti:[/quote] narazie dzieci na szczecie nie planuje :evil_lol: a zreszta to one beda cierpiec nie ja ;) :evil_lol:
-
do wkładania czpoków nadaje sie swietnei moj TZ i nasz kolega (poznałaś) jak wepchną czopek do wystrzelisz nim na jakies 20m Szpilki rekord :evil_lol: a co do lekarza w końcu jakis przyzwoity lekarz a jak się zowie może pamiętasz kurde zapytam sie Ciebie na gg przecież z Tobą gadam shit ale ja jestem nierozgar :shake:
-
[IMG]http://images13.fotosik.pl/37/ce633aacb0a3c730.jpg[/IMG] plan jest prosty ty w lewo ja w prawo :evil_lol:
-
ja myśle ze nei beda drogie na Kurisa Blow kosztowała 11zl :cool1:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
no tak bedna Oliwka musi sprzątać w gościach nie po swoim niufku :shake: [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/7214/2luty063qr8.jpg[/IMG]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='paula_z']Ucaluj Szpilunie ode mnie :loveu: Wow :-o To byla kiedys tez moja milosc :loveu: Kiedy ten koncert i gdzie? :cool3:[/quote] Klub FRESH 11 (lub18nie pamiętam) marca [SIZE=5]POWIEDZ ZE IDZIESZ POWIEDZ[/SIZE]
-
[IMG]http://images20.fotosik.pl/11/3dd31cd89f5308dc.jpg[/IMG] eeeeeee czy to jest porno zdjęcie :cool1:
-
[quote name='malawaszka']ojejj Debeściaczku wielu z nas to przeżywało - dacie radę! będzie dobrze zobaczysz!!! :loveu:[/quote] zmiana TZ ze Szpilą sie zamkneli a ja mam "relaks" :shake: wiem, że przeżyje Ci co mnie nie znają teraz poznają moje wady panikarstwa do stworzeń żywych bliskich memu sercu TAK jest ZAWSZE ze WSZYSTKIMI najbliższymi jak TZ miał robione palec pod okiem znajmego chirurga (który jak sie poźniej przyznał nie pamiętał kiedy ostatni raz się tak denerwował przy zabiegu :evil_lol: ) to juz wykupiłam mu prawie kwatere na Powązkach :cool1: jak Mama miała poważną operację to schudłam 7 kg ważąc znaaaaaaaaaaaaaaaacznie mniej niż teraz :roll: jak brat ma raz do roku coś złamane (najczęściej łamie sobie w swoje urodziny :roll: :mad: ) to za każdym razem koordynuje prace naprawczo-zdrowotne i umieram :oops: genetalnie jestem typem "nękającej matki" tak juz mam staram sie z tym walczyć ale jak widac skutki są w głębokim pojęciu do doopy :mad: taki mój urok :p
-
aaaaaaaa dogochór pod wezwaniem żółtej nutki :loveu: [IMG]http://images13.fotosik.pl/37/57f198c052f39f35.jpg[/IMG] PIKA to jeszcze musimy narysować dogoplan dogoucieczki :evil_lol: mmniaaaaaaaaaam kosteczka :evil_lol: [IMG]http://images13.fotosik.pl/37/930da71ca5c295bb.jpg[/IMG]
-
tylko, że w szpitalu są dwie kwestie pierwsza to sa LUDZIE a wiesz jakie mam w tym temacie zdanie (ogólnie rzecz biorąc nie przepadam za ludźmi i pewnie dlatego mam takie osiągniecią bo ludzie jak ktoy im niej się im okazuje współczucia tym oni bardziej cie kochają:evil_lol: ) po drugie ludzie potrafią MÓWIĆ i jak sie dzieje coś strasznego to z reguły informują. no i jeszcze to ze nie pomaga "doświadczenie" ostatnio pacjent miał isc do domu i nie poszedł czemu rozszło mu sie szycie :shake: gdzie na brzuchu :shake: z takimi przypadkami mam do czynienia no i niestety ich cień jest w moim myśleniu :razz: ale bedzie dobrze afirmuje to sobie właśnie dowiedziałam sie ze DOSTAŁAM WEJŚCIÓWKĘ NA KONCERT [U][COLOR=darkred][B]METHOD MENA[/B][/COLOR][/U] mojej "miłości mojego męża niedposzłego" zostawiłam go dla obecnego TZa :evil_lol:
-
mam plan PIKa Ty zajmujesz dogokoordynatorkę a ja po kieszeniach ładuje małe dogostwory a do kaptura dogomame a pod pache dogobabcie :evil_lol: i zrobimy największy dogorabunek w dogogalaktyce :cool3: dogokoordynatorka oczywiście nie czyta teraz :)
-
i jak dziewczynki sobie radzicie?? [SIZE=1]u nas hmmmmmm[/SIZE]
-
kolejne nudności byłsyśmy na siq nie wielkie ale było i coś co miało być qoopą ale z czego to poszło to ja nie wiem :( było wejście na wyrko z piskiem :placz: :placz: :placz: chodzi za mną jak cień........wcisnełam ją TZtowi bo już mam odciski na piętach i wypalone poliki od obserwacji :shake:
-
jesteśmy już od 16:30 w domu...........Szpilka podsapuje sobie i nie może znaleźć miejsca. To stoi to leży. Nie chce się jej pić. Wygląda nie wesoło :( Serce mi się kraja jak na nią patrze bo ona jest taka "nie moje" obolała i smutna oby do jutra :( U weta Szpila chciała poprostu uciec nawet się do nas nie przyznawała :( operacja przebiegła bez większych komplikacji (nie wiem co to znaczy bez większych:roll: ) Powinno być dobrze mamy ja oserwowac bla bla bla bla bla teraz zaciągneła sobie moje spodnie na posłanie :roll: ciesze się ze już ją mam przy sobie nigdy więcej psa ....................
-
[quote name='Vectra'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/43/5e3aaf37b7e9c8b1.jpg[/IMG][/URL][/quote] tak to ja już nic nie mówie jak sam Kano tu zajrzał ;) [quote name='Jupi']Trzymam kciuki za Was obie!badźcie dzielne :calus:[/quote] [quote name='Gosiek']pewnie jakaś zazdrosna maupa :diabloti: Dominisiu - tzrymamy kciukaski :kciuki: ..... i czekamy na wieści :buzi:[/quote] [quote name='Pysia']Dominika proszę o uśmiech :) Szpila jest silną zadbaną suczką i nic jej nie będzie :) Buziaki dla Ciebie Panikaro :buzi:[/quote] [quote name='Iza i Avanti']Dbesst! Kciuki i łapki trzymamy i buziaki przesyłamy! :)[/quote] [quote name='malawaszka']całuuujemyyy Was obie mocnoo :loveu:[/quote] dzięki dzięki dzięki Szpilka jest już chyba po. godzine temu była na stole. ona jest tak odważna jak ja :shake: trzęsła doopcią ze strachu i te wielkie oczy czy ona musi iść ale miła pani ja wzieła powiedziała o kolegach :roll: i ta poszła :roll: maupa. widziałam ciekawski nos przodem i doopa osłaniajaca tyły na pazurkach. najgorsze było pożegnania łzy mi pociakły (oczywiście nikt nic nie widział:p :cool1: ) teraz czekamy. Wróciliśmy do domu na chwile i zaraz jedziemy znowu. W klinice spotakliśmy sąsiada to dziwne jak psy u weta się zminiaja i jakie współczujące i biedulowe spojrzenia sobie posyłaja. Co więcej wcale nie chciały sie ze sobą bawic a na górkach szaleją poprostu pełne współczucia siedziały na przeciw siebie :cool1: co jest dziwnego czy niezwykłego w sąsiedzie w klinice. To ze ta klinika nie jest blisko mnie więc jak bidak tam dojechał to mi ulżyło ze jednak dobrze nominowałam i Szpila jest w dobrych rękach, nie jak moich dobrych oczywiście ale nie zgorszych ;) No i nie obyło sie bez przygód. Wszystko nam dzis ucieka jesteśmy za minute do KAŻDEGO transportu............jechaliśmy autobusem w tamta strone wcześniejszy nam uciekł późniejszy przyjechał wcześniej wsiedliśmy nagle ze autobus nie pojedzie pies musi meć kaganiec WYSZEDŁ DO NAS SAM KIEROWCA!! czujemy się zaszczyceni, ze Pan do nas przemawia już wkładamy "kaganiec" kto go widział wie czemu w cudzysłowie. Ona nam trajkotał ze pies, kaganiec, autobus, my ze pies już jest w kagancu i ze jest jedyny taki prawy i sprawiedliwy i to nasz "pierwszy raz" wkurzył sie ale nie mógł nas wywalić potem zostało mu tylko obserwowanie nas i pełne miłości odprowadzenie wzrokiem jak wysiadaliśmy :loveu: a teraz pada piękny śnieg..................
-
[quote name='AgaiTheta']Nie, nie rozgośćcie się. Wiecie co jest mi cholernie przykro, siedze i płacze, okazło się, że jestem nieodpowiedzialną, wysyłającą tylko na tymczasy, niedbajacą o nic. Tylko dlaczego nie mam czasu podrapać sie po dupie. Sory ale ja spadam z dogo!!!!! - mam dość :placz:[/quote] łącze się z Toba w bólu ale tak to jest ;) trzymam kciuki i uważam że jesteś NAJ :loveu: