-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='PIKA']czy cos jeszcze powiedzial? :cool3:[/quote] nic wiążącego :placz: narazie ogląda w przerwach jak gra :evil_lol: ale jak powieziałam ze zamiast pierścionka i sprzatac bede i mila bede i w ogole gotowac bede to sie popukał w głowe czyli NIE aaaaaaaaa zato Szpila powiedziała tak hahahhaa
-
a co tam wstawie se jeszcze zdjęcie ;) a wiecie co jest najlepsze na świecie.............. ciotki debe rupiecie :mad: :evil_lol: :evil_lol: :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/58/45cbcdb2c08ce395.jpg[/IMG][/URL] i wiążemy kokardy :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/69/258077e55bc7f197.jpg[/IMG][/URL] był dog i nie ma doga :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/69/dc4bc6e81aca5ecd.jpg[/IMG][/URL] jedna łapka dozia mozia :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/69/f664d8416a5dbbf9.jpg[/IMG][/URL] i koniec koniec koniec bo musze isc spać
-
[quote name='Pysia']Oszzzzzzzzzzz kurna felek :crazyeye: Pytam się Cię jeszcze raz: Kiedy przyjedziesz z aparatem? :mad:[/quote] no w połowie Kwietnia :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='bonita'][B][I]Cześć Sis [/I][/B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/58/d82851c1b4517c88.jpg[/IMG][/URL] [B][I]Ale Ty masz grzecnego piesa, tak pozuje do fotków, nawet nie mrugnie 3-cią powieką[/I][/B][/quote] hahahaha wiesz mistrz trzeciej powieki ;) [quote name='Pysia']Możesz w połowie kwietnia ;) Będzie potrzebna pomoc w domu :evil_lol: I myślę ze babole z zazdrości że pomagasz by Cię wyklęły bo to fajna pomoc ;)[/quote] taaaaaaaaaaaaaaaaak ciekawe jaka :cool1: wiesz w sumie to nakawe sie wprosić moge ;) :evil_lol: [quote name='Vectra']mam nadzieje e foty Hipolita będą ?[/quote] "ła tam" ;) Hipolit TAM JEST SZPILKA II :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/58/76303c90705d10ae.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: Kidy Szpilatron bedzie mogla bawic sie z pieskami? :cool3:[/quote] nie wiem mam nadzieje ze juz za chwile :shake: [quote name='anetta']A Szpila to spi od wczoraj :siara:[/quote] od urodzeniea Spi ;) [quote name='madzia i medor']Doberek Szpiluchne:D :D[/quote] doberek Medorowe :evil_lol: [quote name='LAZY']Uszy do góry Dominika! Już niedługo odszwysz (czy jakoś tak:razz: ) Szpilową i znowu bedzie szaleć i masy kulturystki nabierac:)[/quote] oby oby bo juz nie daje rady tak jej odmawiać :shake: :placz:
-
byłam dziś u Dogokoordynatorki i się zakochałam ja która nienawidze psów :evil_lol: a oto obiekt moich westchnien :loveu: Muminek aka Kokieta aka Szpila II :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/69/417e63417a80fad7.jpg[/IMG][/URL] odrazu pozwole sibie zdementować plotki u KORONY nie ma dogów jest 101 dalmatyńczyków :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Dogi maja swoje dogplany zrobienia szumu w 5 minut :loveu: jestem dogozakochana :loveu: dogomuminozniewolona:loveu: :loveu: to dogofacet ale nie powiem który bo nie wiem :oops: dogokombinator :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/69/20bf020d9d215536.jpg[/IMG][/URL] dogolew :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/69/e474109ad371109b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/69/ad57e72288b01443.jpg[/IMG][/URL] dogokaczucha :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/69/9b87108e83437033.jpg[/IMG][/URL] reszta fot kiedy indziej ide płakać w łzołapacza za "moja" Mumineczką :loveu:
-
ZAŁAMANA............... ZAKOCHANA............. dziś widziałam dozi odpowiednik mojej pseudo idealnej suki KOKIETA, PANIUSIA, DELIKATNIUSIA, SŁODZIAK.................... OTO ONA sunia należy do KORONY i prawie została przezemnie ukradziona ;) :evil_lol: TZ jak zobaczył fote powiedział SZPILKA :cool3: :loveu: :loveu: :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/69/417e63417a80fad7.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='HankaRupczewska']U Ciebie też WSZYŚCIUTKO przeczytałam :multi: Jak to się stało, że z córki kosmity i nimfomanki ze schizą wyrosło takie zdolne dziecię ??? Wdziewam liliowy berecik - i idę w miasto. Każda pora jest dobra... Dla babci :evil_lol:[/quote] boshe jesteś ukochana ze wszyściutko czytnełas :loveu: no ja nie wiem jak to sie stało ta matka nimfomanka i ja taki talent :evil_lol: do twarzy Ci w lili ;) i nie tylko Tobie ;) [quote name='Pysia']Haniu :obrazic::obrazic:[/quote] o ja mamcia nie obrażkaj :cool1: [quote name='PIKA']to do doopy :shake:[/quote] czyjej :cool3: [quote name='Alicjarydzewska'][I][B][IMG]http://images20.fotosik.pl/58/3634e98f6c6f05ad.jpg[/IMG][/B][/I] [I][B]moje zafaflunione szczęście z ropą w oku:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [/quote] mamy swoje własne ujęcia ropy :evil_lol: [quote name='evaxon']i dostane na dzien dziecka??:multi: :multi: :evil_lol: czesc:loveu:[/quote] no jacha wnusiu ze dostaniesz na dzien dzecka sexy bieliźniarke :evil_lol: [quote name='Pysia']Dominika :) Mam dla Ciebie propozycje nie do odrzucenia ;) Masz do mnie przyjechać i porobić moim paskudom śliczne sesje zdjęciowe :diabloti:[/quote] kiedy :cool1: [quote name='PIKA']To nie bedzie sesja, ale niuforabunek :evil_lol:[/quote] ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:evil_lol:
-
[quote name='leemonca']nieruchawe, ale jakie ładne [/quote] dziękuje Ci moja kochana Leemonco :loveu: [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]cuuuuuddddddnnnnneeeee [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] och Daguś bo sie zarumienie :cool3: :loveu: [quote name='Wyjątek']Co z tego, że nieruchawe?? Nie sa nudne tylko cudne!!! [COLOR=darkred][B]Bo Szpila piekniasta jest[/B][/COLOR] [/quote] święte słowa :loveu: :lol: [quote name='Behemot'][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/58/e00aae88b19c3ff4.jpg[/IMG][/URL] Ta trzecia powieka u psów zawsze mnie przeraża [SIZE=1]Szpilce cuś z oka wycieka [/SIZE][/quote] od steryli ma więcej spiochów czy to natural ;) nie wiedziałam czy jej wycierać czy pokazać Wam jak moja sucz śpi na prawde postawiłam na naturalizm :lol: [quote name='Agnes']debe do Ciebie to strach wchodzic raz na jakies czas, bo potem "trzeba" czytac kilkanascie stron ubranko smiechowe - prawie jak ubranko malego chirurga i widze, ze lekko jej peklo ubranko na bicepsie? aaaa to jednak nie tak fajnie miec sterydowego psa:eviltong:[/quote] po pśie sterydowym to juz ani widu ani słychu chude to to moje małe jeszcze mniejsze niz zawsze :shake: ale juz niedługo ;) :multi: co przechodzi kołomnie w ciuchu chirurga kłaniam się jej i pytam czy podac trzymak :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Pysia']Przykro mi to mówić ale są okropne :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] przykro mi to mówic ale ciesze się :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Justa'][IMG]http://images20.fotosik.pl/58/8c30d60e9adcd008.jpg[/IMG] oh jak szpilka cieszy sie na Twój widok co tam słychać u Was? fafelek dochodzi do siebie? niestety nie mam czasu czytać za bardzo nauka :placz:[/quote] maupa :eviltong: :evil_lol: falafel doszedł do siebie tylko szwy nie chca tego uczynic :placz:
-
bluza i kaptur jest kieszenia soM :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:
-
prawda ze orginalne i różnorodne :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/58/8c30d60e9adcd008.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/58/d82851c1b4517c88.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/56/90f25b99194a7958.jpg[/IMG][/URL] no to pa
-
kilka nudnych nieruchwaych fot przedstawie i spadam jak zwykle :shake: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/58/3634e98f6c6f05ad.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/58/76303c90705d10ae.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/56/d29445f65852a779.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/58/e00aae88b19c3ff4.jpg[/IMG][/URL]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
dbsst replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
jak wcelujesz w paszcze to kce i naleśnikiem a z czym :razz: :sabber: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Nugatowa']Eszpeszjali For Pysia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/Pysia2.gif[/IMG][/quote] :lying: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :grin: :grin: :cool2: -
[quote name='basiulka22tychy'][B][I]szpilcia 3maj sie :):):):) i dbaj o figure :):):)[/I][/B][/quote] trzymac sie trzyma gorzej z ta figura ;) [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:cool3:może kleju więcej by trzeba dać;)[/B][/I][/quote] hahha to jest myśl :cool3: [quote name='DORRAG'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/56/860ff3fd76434f02.jpg[/IMG][/URL] Moja słodka Szpilowa mordeczka:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] odrazu Twje ;) :evil_lol: [quote name='Jupi']u nas w lecznicy do sterylki kosmetyczny wewnętrzne szwy sa zakladane, Szpilcia ma supełki?[/quote] ma supełki tsy :razz: [quote name='Pysia']A tu jak zwykle rozpacz, panika i brak cierpliwości :mad: Maga chyba nie miała racji z dziedziczeniem optymizmu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] brak cierpliwość TAK ile czasu mozna miec zawszonego psa ;) [quote name='evaxon']do pysia Szpilce w tej majtkowej zieleni:loveu: :cool3: heloł babcia:cool3:[/quote] hahahha mówisz szyje ci takie same wdzienko bedzioesz bardzo sexy :lol: hej ;) [quote name='Maga100'][B]bo Maga mówiła o dziedziczeniu schizefrenii :diabloti: [/B][/quote] własnie schizofrania = optymizm :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
pewnie w misie w koloże [COLOR=magenta][B]RÓŻOWYM:diabloti: [/B][/COLOR] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
dbsst replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Cześc debegaduło :razz:[/quote] czesc ;) to kiedy te kopfoty :cool1: daj nalesnika daj daj daj :roll: :p -
nie chca mi odwszyc Szpidoopci bo się nie zarosło jeszcze a ja tak czekałam soboty :placz:
-
[quote name='Asiaczek'][B]Debe[/B] - dopiero teraz mam chlunię wolna i piszę ... DZIEKI!!! :buzi:Za jedno i za drugie. Reszta - mailem. Pzdr.[/quote] i za trzecie i za czwarte ;) :buzi: [quote name='Jupi'][IMG]http://images20.fotosik.pl/54/619bb22abd326756.jpg[/IMG] słodziasek:loveu:[/quote] nie pies :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :eviltong: [quote name='Iza i Avanti'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/56/860ff3fd76434f02.jpg[/IMG][/URL] :loveu: [B]Ależ piękna.... Avanti całuje soczyście cudny nochal Szpilastej![/B][/quote] mmmm Szpila się zarumianieła jako prawdzwy pseudo pies czuje się wzruszona ;) [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][I]ale was pani psycho...;)rozpracowała [/I][/B][/quote] właśnie pani PSYCHO :evil_lol: no goowno Szpila do poniedziałku zostaje zawszona :placz: :placz: :placz: :placz:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]a dlaczego ten kwiatek gubi suche liscie???[/B] [B]przesuszasz go???:diabloti: [/B][/quote] taaaak na forum nic sie nie ukryje :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']A eto ja - śliczna :evil_lol: Najśliczniejsza:loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/15l40.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/15l40.jpg[/IMG][/URL] Najcudniejsza w domowym ubraniu :evil_lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/15l39.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/15l39.jpg[/IMG][/URL] Odpoczywam ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/15l42.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/15l42.jpg[/IMG][/URL] Błaznuje ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/15l43.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/15l43.jpg[/IMG][/URL] Leżę [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/15l45.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/15l45.jpg[/IMG][/URL] I jestem skromna :diabloti: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/15l44.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/15l44.jpg[/IMG][/URL][/quote] PtYSIU to ja juz wiem po kim amam ten wdziek meduzy i urok łani:loveu: :evil_lol: mmmmammanimkkminu :loveu: :lol: tylko nie wiem coż to za barośł masz na klacie nie owłosionej klacie :cool3: :evil_lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=3422216[/URL] -
ale wkradło się jedno nieporozumienie matka NIUFOmanka a nie nimfomanka ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: oglądamy nie czytamy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/56/860ff3fd76434f02.jpg[/IMG][/URL] jak dobrze pójdzie to dziś jest [B][COLOR=black]TEN[/COLOR][/B] dzień
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
ide w szlafroku z psem a potem spac SAMA JA DZIEWICA :loveu: -
ja musze wiedziec jakie jest moje pochodzenie :cool1: :eviltong: :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:crazyeye:to ty do końca życia nie poużywasz:shake:[/I][/B][/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: mila :loveu: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
[quote name='Pysia']Różowe !!!!! A w jakim kolorze? Bo mnie to bardzo interesuje ;) Cicho ja też ale pod spodem był Twój post :evil_lol: Tak :multi::multi::multi: Przekręcasz znowu fakty :mad: Ja pisałam ze kłaczków nie lubie a Ty - że lubisz :eviltong:[/quote] różowe :roll: :evil_lol: hahhaha mój pochowoPOST powiadasz hahaha mammaniuniu a skąd ja sie wziałam (kłak) :eviltong: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: