Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. Kasieńko wracaj do nas :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/24/138360ff04862534.gif[/IMG][/URL]
  2. dbsst

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']sssspoko, przecież [U]nic się nie stało[/U] wybaczam :buzi: [B][SIZE=5][COLOR=blue][U]Axelek[/U][/COLOR][/SIZE][/B] [/quote] hahahahhahahahahha jesteś bowska :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. [quote name=':: FiGa ::'] Cześc gaduło ;) Dziwię się szczerze bo w naszej galerii nie ma fot które mogłyby zrobić na Tobie wrażenie :razz: Ale b dziękujemy że podziwiasz :multi::diabloti:[/quote] nie dość ze MILCZEK to jeszcze WREDNY czemu nie maja na mnie nie robic wrażenie co ja nie mam gustu czy co :diabloti:
  4. kocham cie mamniminmiuniu PtYSIU :evil_lol: :evil_lol:
  5. [quote name='anetta']Bosh!!!! Rozebral ja na amen!! [URL]http://images21.fotosik.pl/21/11e4bed51d99f6b5.jpg[/URL] I to w miejscu publicznym :mdleje:[/quote] ale to nie ona jest zboczona no nie :razz: :evil_lol: :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']Ojjjj nie... :shake: Nie porównuj mnie do reszty, aż tak nisko nie upadłam :diabloti:[/quote] hahahhahahahha ale maupa ;) [quote name='Patka']Dominika nawet nie wiesz jak sie ciesze ze szpila juz w takiej suepr formie :multi:[/quote] nawet nie wiesz jak ja sie ciesze ze mam "swojego" pogodnego psa spowrotem gorzej z jej znajomkami :evil_lol: dziś olbrzymi bokser przed nią uciekał bo ona CHCIALA się bawić z reguły jak się z nim widzi to gryzą synchronicznie badype dziś on miał ja na faflach pod łapami i wszędzie moja biedna lseczka jak ja spuszcze ze smyczy nie zna pojęcia marsz :evil_lol: :loveu: [quote name='paula_z']No rzeczywiscie imie mu pasuje :D Bezszczelny :mad: Niech no go Maksiu spotka :olympic: :D Super :multi: Fajnie, ze Szpila moze juz brykac :cool3:[/quote] hahaha on jest taki towarzyski ze Maxa przegada ;) niom ja sie tak cieszkam moja mała lafirynda juz biega i juz mnie nie "broni" :evil_lol: jak TZ mnie łachocze tylko rzuca sięz ozorem do otworów twarzowych WSZYSTKICH :evil_lol: :loveu: :loveu: bleeeeeeeeeee [quote name='Pysia']Dominika wybaczam Ci że Cie poprzedniej nocy z nami na dogo nie było ;) Aler tylko i wyłącznie dlateg zostało Ci to wybaczone bo powstawiałaś takie foty jakie najbardziej lubię :multi::multi::multi: Na dodatek widać na nich ze Szpilka już jest ok :loveu: Matko ale wazelina....:crazyeye:[/quote] oj mammmanmniunuiu jak sie ciesze ze mi wybaczasz :evil_lol: to którego kwietnia mam brac urlpo :p
  6. [quote name='Maga100'] [B]Leon na polach, dzisiaj rano, zaraz jak tylko wstałam o 13.00, a wstałam tak późno przez pewne podłe [COLOR=darkred]baby wariatki), na mrozie[/COLOR] :cool1: [/B] [/quote] to te podłe baby wariatki były na mrozie stały tam spały czy co :p :cool1: :lol: :lol:
  7. dbsst

    .:: A X E L ::.

    hahahha nieźle nie znam się na pisaniu zegarze i kalendarzu a to pewnie dlatego ze czytalam i ogladalam kilka geleri na raz przepraszam
  8. [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/3991/dscf0633xd3.jpg[/IMG] jestem pod wrazeniem Twojego cabrio no i garażu hu hu u lalala
  9. czesc sis ale masz piękne nowe stworzonko takie milusie do milania :diabloti:
  10. czesc milczku podziwiam foty :cool1: :loveu: i kropki :loveu: :loveu: :loveu:
  11. no no przychodze zagladam i co widze............ Asiu przepięknie wyglądasz mniam mniam :sabber: niezła kotka z Ciebie wyrasta :cool3: gratuluje nowego sprzęciora :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  12. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/92/51191ab8bc922331.gif[/IMG][/URL] Kasiu przesyłam Ci serce istnie z programu kardiologicznego :evil_lol:
  13. [quote name='Kate I Luka']Hello Tym razem Luka pisze...Kasia wyladowała w szpitalu ,jest tam od srody... Było strasznie i strasznie...ale po wszelkich badaniach typu: Tomograf,ekg,eeg,rtg...oraz dziesiatki zbadanych probowek krwi wychodzi na to ze jest chyba dobrze. Wykluczono to co mozna stwierdzic poprzez np Tomografie czyli np guzy mozgu oraz krwiaki... Mam nadzieje ze obecne przypuszczenia ze jest to "tylko" migrena sie potwierdza.Jasne ze lepiej byloby zeby kompletnie nic nie dolegalo Kasi ale niestety objawy takowa sytuacje wykluczaja. Pozdrawiam w imieniu Kasi przede wszystkim Wszystkich tu zaglądajacych.[/quote] o kurcze Kasiu buziaczki dla Ciebie i trzymaj się ps za dużo w Waszej galerii ostatnio złych rzeczy sie dzieje liczę na poprawe :roll:
  14. dbsst

    .:: A X E L ::.

    czesc Gosiu fantastyczny szybujący Alex :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: wiedze ze emilka (hahahhahaha) się spisuje nie najgorzej :cool1: nasz krew :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  15. [quote name='PIKA']Pozyczyć Ci Starowicza? :roll: z jojkiem? :crazyeye: slyszałam, zę ona nie Twoja,ale Twojego brata :evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='AgaiPhara']jak jej dooooobrze.. uściski, dziewczynki![/quote] tak miętko i iepło ;) :lol: czesc Dziewczynki :loveu: [quote name='malawaszka']Debeściaku no rzeczywiście DROMADER a nie foty Ci wyszły - RZECZYWIŚCIE!!!!! :diabloti: :evil_lol:[/quote] pradwa :p [quote name=':: FiGa ::']Kiedyś napewno wyjdzie :razz: Debe wyhodowoała buraczkaaaaa :evil_lol::evil_lol: [COLOR=magenta]RÓŻOWEGO?[/COLOR] :razz: [/quote] hahahah kolejna wariatka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. padłam z zachwytu :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [SIZE=1]i z zazdrości :lol:[/SIZE] wspaniałe foty cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudowne :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :klacz: extra
  17. [quote name='PIKA']ta wariatka znów mi wyslala eska, ze mnie nienawidzi :evil_lol:[/quote] jak awariatka jest tu jakas wariatka :cool1: :evil_lol: [quote name='Vectra']buhahahahaha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja nienawidze Debe :shake: to przez nią człowiek wpada w kompleksy fotograficzne :oops: :oops:[/quote] hhhahahha taaaaa jasne eehhhhhhhe a świstak siedzi i zawija w te sreberka :evil_lol: [quote name='PIKA']powiadom ją o tym esemesem :diabloti:[/quote] się chwali ze ma komóre :evil_lol:
  18. a dla mnie Kokietką :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/21/008d7dea17ba0857.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Asiaczek']Ze względu na Muminka? pzdr.[/quote] taaaaaaaaaaaaak :placz: [quote name='jo-jo']To w takim razie musisz wkońcu dojechac jak narazie nie mam w planach takich małych istotek, a Mumnka to ja jutro może wydrpaie (o ile choroba mnie nie zmoze..) A w międzyczasie porwę moją Ciuke 2 do domku :loveu: :loveu:[/quote] wydrap ją wydrap i wycaluj :loveu:
  20. [quote name='jo-jo']Czyli mam rozumieć że pojawisz się dopiero wtedy kiedy ja sie dorobię szczeniaków :evil_lol:[/quote] ooo nie bo i Ciebie będe musiała znienawidzić taj jak nienawidze teraz Pike :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  21. [quote name='jo-jo']A nie prawda bo to mi miło jest oglądać takie super fotki :loveu: Kiedy Ty wkońcu do nas przyjedziesz? :razz: :mad:[/quote] hahah dzięks jak widac wybieram się jak sójka za morze do Was hahahahha
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:jesu a ja jem leniwe pierogi i mam czesc na monitorze.......dawno nie był taki czysty:eviltong:[/I][/B][/quote] leniwymi myjesz monitor hmmmmmmm nie próbowałam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ewa czy ty mnie moze namawiasz do oderwania tezetowej lufy :roll:
  23. [quote name='Vectra']a po co nam TZci ? :niewiem: przecież to ma być miłe i spokojne spotkanie :evil_lol:[/quote] no o lufach mówiłaś :cool3: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  24. [quote name='PIKA']nie starczy :shake: a czemu chcesz kopac zdjęcia? :crazyeye:[/quote] bo jestem agresywna nastoilatką :diabloti: [quote name='malawaszka']ahahahaha gnębiła Cie telefonami że masz to napisać?? :lol: :lol: :lol: cudne cudne foty!!!! :loveu:[/quote] gnębi mnie Pika ale psychicznie :evil_lol: [quote name='PIKA']Nie ja ją a ona mnie :shake: Codziennie mi eska wysyla, z infor, ze mnie nienawidzi :evil_lol:[/quote] o własnie zapomniałabym :cool1:
  25. [quote name='Asiaczek']Jaka tam ze mnie wariatka. Ja samą prawdę i tylko prawdę napisałam, a Ty sobie śmichy urządzasz... Nie znasz języka wrogów-sąsiadów-przyjaciół-braci? Czego Was w szkołach uczyli, co? Pzdr.[/quote] czuje się nie douczona :oops: Bry Jojeczko moje :loveu: jak miło cie goscic :loveu: dzięki :multi:
×
×
  • Create New...