Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='paula_z']LH to tez jedna z moich najulubienszych :loveu: To kiedy sie spotykamy na komedie z MM i posluchanie nowej plytki? :cool3:[/quote] jakby sie udało cała kinomatografie znaleźć niektórych filmów ni ewidziałam z nim :/ a LH jest na nowej płytce która jest zajefajna :loveu: jestem mocno zaniepokojona bo nie moge znaleźć Tical 2000 mam nadzieje ze nie zginała mi przy przeprowadzce :placz: Kaka to tez moja ulubiona fota :loveu:
  2. oczywiście teraz słucham methoda z nowej płyty z Lauryn :loveu: i sie podniecam fotami i koncertem :cool1:
  3. i niestety juz ostatnia seria na 300 zdjęć fajnych wyszło może 5 z 20 jest znośnych ale i tak jestem bardzo bardzo dumna i zadowolona z tej sesji :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/75/00034584247f67e9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/47/a43dd4d9686b7746.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/75/68a32977f04986a7.jpg[/IMG][/URL] a bardzo podobny plakat koncertowy kiedys miałam Methoda na ścianie a teraz sama zrobiłam mu plakatową fote :multi: taka fota zreszta znalazła sie na jedej okładce :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/47/db183ec97b44c304.jpg[/IMG][/URL] a to pokłon dla nas od Methoda bo jak powiedział bylismy pierwszymi ludzmi skandujacymi imie zmarłego przyjaciela i załozyciela wu-tangu [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Ol%27_Dirty_Bastard"][COLOR=#0000ff][COLOR=black]Ol' Dirty[/COLOR] [/COLOR][COLOR=black]Bastard[/COLOR][/URL]a po piosence poświęconej jego pamięci Meth się wzruszył potwornie a mnie aż się nogi ugieły :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/125/8f07f5f89dea5def.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/75/a659d9f75211f3d9.jpg[/IMG][/URL] i ostatnia fota [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/75/ba95725180dbded7.jpg[/IMG][/URL]
  4. :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/75/3373db6d00680c92.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/124/0bd3e5d756c5f230.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/75/8fa2f7021cdf9669.jpg[/IMG][/URL] Ewa zdejmie zdejmie :cool1:
  5. bans to czuje teraz kiedy oglądam te zdjęcia i słysze wczorajszy koncert czuje ten klimat :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/75/afde064c04a9a9d3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/75/f3c853af56e73065.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/124/36310a9e7c3bce4b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/124/57cce95c86948087.jpg[/IMG][/URL] i to pozowane zdjęcie :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/75/2595f508f935aad9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/124/0790c8df22710b86.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/75/6b8dd438a9d4c0e5.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/75/0814c13ec32be4b9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/75/77900f0e3cd0a4c9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/124/fa751efb742b12eb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/75/7c871cfd92a23ea3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/47/cfbd8c6dfb9eb429.jpg[/IMG][/URL]
  7. za 2 czy 3 miechy ma być we freshu Red man :cool1: a oto dalej method [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/75/32629bea5037b624.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/124/705f020e74bb259a.jpg[/IMG][/URL] Paula czujesz ze ktos złapał ta podkoszulke biała :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/75/b0551b66296a39cb.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/75/15a448a56077a527.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/124/36dd46b298b21b3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/75/f001a2117467d656.jpg[/IMG][/URL]
  9. :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/124/bf5589e015d432b3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/74/5e49360cea112984.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/47/4de2d35225786a5b.jpg[/IMG][/URL] Alu tego pana znaja tylko osoby lubiace czarne rytmy rap ;) jest on współzałozycielem takiej grupy jak wu-tang clan spiewał z Ericą Badu i Lauryn Hill, Mary J Blige napisał jeden scenariusz zagrał w kilku filmach napisał dużo tekstów ma razem z członkami (9 oma) olbrzymi wkład w muzyke Rap. Dla mnie jest największą gwiazdą współczesnej muzy Rap jest moim idolem od kilkunastu lat :multi: nie kryje mojego wielkiego uwielbienia dla jego twórczosci i jego samego.....
  10. jest niesamowitym show manem. zanim wszedł na scene stał odemnie 2 osoby i przytulał jakiegoś chłopaka który była wmurowany nie tylko on :roll: byłam tak bardzo blisko mojej ikony muzyki rap, że nie jestem w stanie w to uwierzyć. Marzyłam o tym koncercie od 12 lat około i w końcu go miałam :multi: jestem zła na siebie, że ni eposzłam na dwa ale byłam ponoc na tym "lepszym" z tym, że obydwa były niesamowite :loveu: najlepszy koncert na jakim byłam a na gwiazdy tego formatu chadzam :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/74/f433603c6b0d35c0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/74/7eca864cb3b9e215.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/74/65d65e136b701f28.jpg[/IMG][/URL] dodam, iz były to moje PIERWSZE foty koncertwe :multi: :multi: JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DOPATRZYŁAM SIE WIELU WIELU SPOJRZEŃ "TYLKO DLA MNIE"
  11. Paula....................................... to spojrzenie było dla mnie :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: tylko dla mnie :loveu: :loveu: :loveu: były takie spojrzenia trzy jedno mam na foto :placz: zdjęcie w orginale powoduje dreszcze na moich plecach jest to moje wymarzone "zdjęcie życia" i może nie przedstawia nic ciekawego, dla mnie jest.........................hmmmmmmm [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/124/90f963a08b43edca.jpg[/IMG][/URL] to początek :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/47/c516cf1d08a1559f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/124/3ad1e4ff220cb69c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/124/2b0f81f85da8315f.jpg[/IMG][/URL] stałam od method mana tylko tyle co bariarka :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/124/79ed6023a6047ee1.jpg[/IMG][/URL]
  12. pod oknem kuchennym jedna ręka mieszam drugą ręką pstrykam :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/122/fbdccf4b86246a4d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/46/ed5280b94811862c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/72/6d2b7c6c286674b7.jpg[/IMG][/URL]
  13. i jeszcze przd ucieczka Szpilka w swoim ogródku ja wcale nie kopie :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/46/f486a733a332b445.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/46/c93e4eeca7e72fc9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/46/74be2adb9cca8e81.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/46/e61e4e3166b11475.jpg[/IMG][/URL]
  14. hej właśnie wpadłam do domu przetrzepałam pióra i znikam na koncert METHOD MANA mojej miłoście z młodości :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jjiiiiiiiiiiiiiiiiiiii alez się ciesze :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: a dogociółek nie czytajcie bo ona bredza :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. a to suńka która ostatnio została zaatakowana przez Mege :angryy: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/66/b10dfa2798c78513.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/b1cf37c1904c78bd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/0c9864a6b5301919.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='KaRa_TC'][IMG]http://images21.fotosik.pl/65/53ffeb7656b10b5c.jpg[/IMG] Pod tych fafli pileczki nie widac:lol: :lol: :lol:[/quote] hahahaha bo ta są przemyt fafle :cool1: [quote name='malawaszka'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/3726a9ab7a739c3b.jpg[/IMG][/URL] KOPYTKO :evil_lol: przyjade Debestko przyjade a wtedy nie będziesz miała chwili odpoczynku :diabloti:[/quote] hahhaha czyli, że przyjedziesz i będziesz mnie torturować :multi: :loveu: bykiem go bykiem [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/d5db442e7a6388a7.jpg[/IMG][/URL] wylegiwanie sie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/a123a1ec43ee5958.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/6207e0459880bc83.jpg[/IMG][/URL] i po sjesicie :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/66/6d195be1eb906683.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/0c5135d95b2b7e35.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='bonita'][B]Szpilki wróciły :multi::)[/B] [B]Na dodatek z świeżutkimi foteckami:loveu::loveu::loveu:[/B][/quote] wróciły wróciły ;) a fotki nie takie świeże zeszłoroczne :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: żarcik z dzisiejszej 8 godzinki :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/3726a9ab7a739c3b.jpg[/IMG][/URL]
  18. hehehehe Weszka to przyjedź do Wawki :cool1: niestety to na Niego nie podziałało :placz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/65/53ffeb7656b10b5c.jpg[/IMG][/URL]
  19. wiraż [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/65/d838e63ec6c4ea78.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/65/df7e9a23447f913d.jpg[/IMG][/URL]
  20. a teraz troche z daleka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/a8ccca2fba1051ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/65/580b7b28e49babdb.jpg[/IMG][/URL] Fuks [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/5834792f38279825.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/947930dbe9f011b4.jpg[/IMG][/URL] i panie spacerowiczki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/65/d38154d5c4804aaa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/73ae6c477bc9f3a6.jpg[/IMG][/URL]
  21. kilka fot Szpilatrona [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/e540acae05f6295b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/0b042e95a5b6902a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/169d41af12d881db.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/88c5a29a4dc4818b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/4d01538c5c2a9bbb.jpg[/IMG][/URL]
  22. ja chciałam zaręczynowego doga :diabloti: nie ma doga nie ma zaręczyn :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. [quote name='Iza i Avanti']Czujemy się dobrze :p Brzuch rośnie i na potwierdzenie jego wielkości- fotka: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/2756/20070308074pe7.jpg[/IMG][/URL] [/quote] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jaki kulek do słuchania jaki balon do gilania jaki pępuś do buziania :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  24. spadam po miód i światło do Gabinetu :multi:
  25. a to zdjęcie z dziś juz zdąrzyłam psa zmęczyć pstryknąć sobie kilka fot [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/38/e50245104800136b.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...