-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/82/e83b9931de957bf1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/82/85028618367517a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/132/6e294ff3e96cfceb.jpg[/IMG][/URL]
-
i pieszczoty :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/82/7ebfb32d2b2b5c51.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/132/fa53c175a116986e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/132/0ecd6240bae9effc.jpg[/IMG][/URL]
-
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/51/f8435a5bb0c72963.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/132/67c6f3d0518030f3.jpg[/IMG][/URL]
-
:cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/132/546a99f40da29278.jpg[/IMG][/URL] prosze jaka piękna para [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/132/c2362285be4e9891.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Behemot'] Zdjęcie idzie do konkursu :p[/quote] hahahhahaha nie przesadzaj :oops: :oops: :oops: a gdzie ty byłeś jak cie nie było :diabloti: :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/82/d12ebe0cadc9c192.jpg[/IMG][/URL] wybacz mi młua miła [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/132/281bd1b49f186928.jpg[/IMG][/URL] ja tu z patykiem do połowy obgryzionym czekam a cie nie ma i nie ma :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/82/736f38aa65291546.jpg[/IMG][/URL] Oto MIŁOŚĆ mojej Szpilki co więcej odwzajemniona :cool3: :loveu: :loveu: piękna para co :p
-
[quote name='bonita']:crazyeye:R[B]any bowskie co ona doziowi robi :grin:[/B] [B]Cześć rozmarzona Debe :)[/B] [/quote] uśmiech mu poszerza :razz: :evil_lol: cesc sis :loveu: [quote name='madzia i medor']Łło losie, po takim czymś, to mu nawet liftingi nie pomogą:crazyeye: :evil_lol:[/quote] hahahhahaha on ma jeszcze czas na lifting to jeszcze puppy :p [quote name='ewelinabuck'][B][I][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/81/1e60512147e94700.jpg[/IMG][/URL][/I][/B] [B][I]"Chce wyssac twoja krew..":evil_lol: [/I][/B] [/quote] hahahahahha [quote name='Wyjątek']Debeeeeeeeee..... a gdzie te fotki są robione? Gdzie ze Szpila na spacerki chadzasz...??:cool3::p p.s. Fotki oczywiscie przezajebiste..!! :multi:[/quote] thx nieopodal Sadów :cool1: [quote name='Behemot'][B][I][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/81/1e60512147e94700.jpg[/IMG][/URL][/I][/B] [I][B]:crazyeye:[/B][/I] [I][B]Lifting mu robi :crazyeye:[/B][/I] [/quote] nie szepcze mu love :evil_lol: :evil_lol: [quote name='dreamer'][CENTER][B][COLOR=indigo]cześć :)[/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=#4b0082]~*~[/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=indigo]:loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=indigo][IMG]http://images20.fotosik.pl/131/046cfe9141cd6819.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=indigo]hee hee hee słodkości [/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][B][COLOR=indigo][IMG]http://images21.fotosik.pl/81/617d41b7240f3345.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/URL][/CENTER] [/quote] czesc Dreamerko :loveu:
-
[quote name='ewelinabuck']zabojcza ta ostatnia fota dozio ma bardzo inteligebtna minke:evil_lol:[/quote] taaaaaaaaak wygląda troche jak kosmita :lol: :lol: :lol: a oczywiście jak były trzy psy to co to mi aparat odmówił posłuszeństwa (bateria mi sie troche uszkodziła ostatnio:angryy: ):angryy: :angryy: :angryy:
-
[quote name='Ka-ka']a ja tak wracając do Twoich niedawnych wzruszeń :cool1: [URL]http://muzyka.wp.pl/id,34229,size,1,galeria.html[/URL] i dalsze strony.... GDZIE IM DO TWOICH FOT !!!!!!!!!!!!![/quote] mmmmmmmmmm methoooooooooooooooood :loveu: ale ktos miał fajnie bo ma większość fot centralnie a ja mam profffil :placz: no i miał pewnie gorszy aparat ale za to mógł DOTKNAĆ GO :loveu: :loveu: :loveu: heheh dzięki wszystkie foty z tego koncertu są dla mnie na wage złota :loveu: Szpilka dogowładna :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/131/046cfe9141cd6819.jpg[/IMG][/URL] iiiiiiiiii zmiana :evil_lol: [SIZE=1]ale to za chwile teraz będe marzyć o koncercie[/SIZE] :oops: ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/82/e2a9f42f58519a0f.jpg[/IMG][/URL]
-
bo ona jest wierna innemu dogowi :evil_lol: jego zdjęcia też mam :multi: :multi: kocham cie czy nie kocham niech pomyśle :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/82/faccb61c552ed51d.jpg[/IMG][/URL] jak mnie złapiesz bede twoja :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/82/db4c44b7a31f8484.jpg[/IMG][/URL] kłamałam kłamałam :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/131/a02df8e2293a5d20.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Pysia']Buahahahaha wygląda jakby mu na ringu bokser w morde dał :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] nie wyglada a jest mój pies pokona wszystkie psy :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]szpileczko a ty nie masz kolezanek czy kolegów w swoim wzroście???;) [/COLOR][/B][/quote] no toz to ten sam wzrost identico :megagrin: :megagrin: :megagrin:
-
i LATAJĄCY DOG :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/82/65b831ebbba6e0ee.jpg[/IMG][/URL]
-
skaczcie do góry jak kangury :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/82/b5fbc3ee8d4026ae.jpg[/IMG][/URL] czy jest tu jakis pies bez głowy :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/82/b2e0c1c4f060c320.jpg[/IMG][/URL] i serdeczny uśmiech :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/51/7b48152e0f37aa82.jpg[/IMG][/URL]
-
po co dog ma fafle :razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/81/1e60512147e94700.jpg[/IMG][/URL] żeby bokser miał go za co ciagac :roflt: :roflt: :roflt:
-
no i piekło czyli jak mały pies goni duzego :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/81/1215f54ac76641aa.jpg[/IMG][/URL] :niewiem: :roll: :grins: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/81/7309134da9de2f66.jpg[/IMG][/URL] troszku nos przyciachałam 8-) ale mistrzem są stópki :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/131/3d6bc44ba2336e48.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Ka-ka']o raaaaanyyyyy....tu też się zadoziło :loveu: debe, powiedz, że masz jeszcze jakieś foty....mnie się marzy dog "od zawsze", ale pewnie będe mogła sobie na niego pozwolić za jakieś 20lat :diabloti:[/quote] mam duuuuuuuzo dogowych zdjęć ;) zatańczysz :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/131/ca11a62ed01e5a96.jpg[/IMG][/URL] mizianki :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/131/71e27dc3cd883cc0.jpg[/IMG][/URL] szeptanki :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/51/244a952c1a5a0806.jpg[/IMG][/URL] takich to ma adoratorów ta moja Szpilka akurat w swoim rozmiarze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
noski noski eskimoski [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/131/2d0a96514118091e.jpg[/IMG][/URL] normalnie go buchne :loveu: jest przezajebisty krówek człapał zupełnie załamany ze mu laska uciekła został mu sie tylko patyczek pod faflem :evil_lol: :evil_lol: się mu aż uszy rozjechały :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/81/edf321f03bf19265.jpg[/IMG][/URL] e ty koleś nie wywyższaj się tak :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/81/5fa231a4ceda795b.jpg[/IMG][/URL] goń mnie goń mnie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/51/502b1d13aba09eb8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/81/617d41b7240f3345.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/81/5edf470359b7303c.jpg[/IMG][/URL]
-
ojjjjj przesadzacie ze niby taka róznica :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: miłosć [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/131/89620798723df892.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/81/608b33902ba9c9c1.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: gdzie jest głowa Szpilki [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/81/390aa13ca671b9e3.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images20.fotosik.pl/131/3d0e8dd3e707152a.jpg[/IMG] i klasyczna kaczucha :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/51/f19231b72338132e.jpg[/IMG][/URL]
-
bowski jest krówek co :loveu: [IMG]http://images22.fotosik.pl/50/ca6e747895760771.jpg[/IMG] spadam
-
ty koles jestes naprawde duzy :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/50/51624cf7d7860aff.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/130/aacd97cbcdcfe60b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/130/e1d9de3eeb744ee9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/50/9cee14a406513748.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/130/61dc387b355919c9.jpg[/IMG][/URL]
-
a oto pani i panowie Szpilka pogromca dogów :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: zdjęcia są hmmm kiepawe bi 1 dogi sa strasznie duze 2 szpilka jest strasznie mała i albo jedno mi wychodziło z kadru albo drugie gdzies gineło :evil_lol: co więcej psy bawiły sie gdzie..............w NOGACH :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/81/7d6a07a8041fc6f1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/81/bbd3aab8a4376f81.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/81/9a9368093b0711ef.jpg[/IMG][/URL]
-
dzi Pelcia stelcia jest bowska :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: ale macie fajowo na ogrodzie :p
-
[quote name='malawaszka']byłam i potwierdzam - to nie jest muza jaką lubią małewaszki :evil_lol: co nie zmienia faktu, że foty są :loveu:[/quote] heheheehe co równiez nie zmienia faktu, że małewEszki nie polubia ;) :evil_lol: dzięks ja cały czas ogladam foty i płacze do koncertu :loveu:
-
zanim będą dogi to na dowód że JA jestem ogrodniczka pierwsza klasa wstawie dla Magii spacial foty :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/130/a3cc0a739eadd276.jpg[/IMG][/URL] ni i fotosik pokazał mi palca narazie zdjęć niet :angryy:
-
[quote name='Maga100'][B]hmm, ja znam tego pana, ale muzyka to nie to co lubię [/B] [B]ale zdjecia wspaniałe, moja droga. Czy doceniasz to? komplement z ust mych [/B][/quote] :crazyeye: :crazyeye: widzę, że ta tęsknota za moją skromną osoba ma naprwde na ciebie budujący wpływ :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: dzięki moja dogociółko miła i sympatyczna :loveu: :lol: [quote name='malawaszka']wow debeściaku foty debeściarskie :klacz: tyż go nei znam, ale super fotorelacja!!!!!!!!! [/quote] jak przyjedziesz do wawki to go poznasz ;) at reaz możesz posłuchać go troszku tu [URL="http://[URL"]http://www.method-man.com]wejdź w enter i odpal z LH z nowego albumu iiiiiiiiii aż mam ścisk macicy jak słyszę ten głos[/URL] :evil_lol: a jak wejdziesz na myspace to tam jest jeszcze kilka kawałeczków :loveu: [quote name='Vectra']Hej Debeściaku foty zajebiste ale ja tyż nie znajem tego pana [B][COLOR=darkred] nie lubie rapu[/COLOR][/B] [/quote] polubisz :p co wam się stało z tymi miłymi słowami :eviltong: [quote name='Behemot']Nie no, tragiczne te foty :wallbash: Debe, musisz przyjść do mnie na korepetycje :shake:[/quote] dziękuje :loveu: [quote name='madzia i medor']Doberek [/quote] berek dziś był z DOGAMI :multi: :evil_lol: [quote name='Pysia']Dominika wyrodna córko cieszę się bardzo z udanego wieczoru :multi: A co do fot to...Jak juz kupię tego EOSa to zamęczę Cię na GG[/quote] hahahahha zanim mnie zmolestujesz (a nie zamęczysz) to będziesz musiała się jakoś wkupić :evil_lol: [quote name='Iza i Avanti']Debe! Zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajedwabiste foty! Rrrrrrrrrrrrrany, ale Ci zazdroszę![/quote] hej dzięki ja tez sobie zazdroszcze i marze o cofnięciu czasu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa czuje sie jak nastka :oops:
-
[quote name='Ka-ka']wiesz, inne też są fajne.....ale ta...te oczy...tak na wprost....mmmm...... :loveu: :loveu: :loveu: P.S. juz wiem, u kogo uzupełnię płytotekę :cool3: bo ostatnio właśnie odnawiam zasoby ;) a MM miałam, choć nie za dużo kawałków, ale mi coś wcięło :roll:[/quote] no ja jedną płyte teraz sobie przypomniałam ze pożyczyłam na wieczne oddaj :angryy: a jedna mi zgineła ale spoko ;) jak bede kupowała najnowsza to i w stare sie uzbroje to jedyny wykonawca którego mam orginały :oops: :oops: widzicie jaka to miłosc :cool3: