-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
a taka głebie daje mój nowy obiektyw, niestety nie umiem go ustawic do aparatu :placz: :placz: :placz: :placz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/108/1ab1921523c82d0e.jpg[/IMG][/URL]
-
i na dowidzenia skok przez konia :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/158/d0c14787165d3fcb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/158/8246d64736ed8a70.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/108/ccb2cc322c36212d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/158/5bad6fd7968596c0.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='paula_z']To doopa z niespodziewajki :placz: A dojrzalam Cie tu, jak sie przymierzalas do focenia ;) [URL]http://www.thefresh.pl/galerie/070312_methodman_sd_ms/index.php?show=57[/URL][/quote] hahahah tak to ja ;) a ta laseczka na pierwszym planie bardzo wpadła w oko Methodowi :cool1: niom bonitko znowu koniki i tak zostanie jeszcze na jedno wstawianie fot nie mam nic innego :placz:
-
[quote name='dealer'][B]ABSy super hiper!!!:)[/B][/quote] hehhe no nie wiem czy zawodnicy byli tacy zadowoleni z absow :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/108/b7b8d3098c5d1239.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/108/3943ec55c9cbcf7f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/158/2a54c2835d351efd.jpg[/IMG][/URL] bliźniacy :p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/158/37e2f38f9ca4c05b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/158/5052f19cbd6687a6.jpg[/IMG][/URL]
-
hahahhahahhahaha ostatnie dwa wypłochy sa bowskie :loveu:
-
ale uwazam ze go nie wykorzystałam na maxa za rok będzie lepiej :cool1:
-
dłuuuuuuuuuuuuuugaśny kon :p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/108/0468a32e2c27f64d.jpg[/IMG][/URL] ABSy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/64/2136c3f52f3197fa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/157/e759c46ef3aaa0f3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/64/ffb82ecb2b2063bc.jpg[/IMG][/URL] konik na biegunach :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/157/c0489d6bac455530.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/108/2a1ee845fcdcf626.jpg[/IMG][/URL] no to spadam teraz bo padam ze zmęczenia ide się polenić
-
ja nie skacze o NIE :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/108/0cc43cba297f818a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/157/e05d0bced0edb388.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Agnes']czesc:multi::eviltong:ja tz bylam wczoraj na torwarze:eviltong:ale tak nagle wyszl, ze jade, ze juz tutaj nie pisalam, zreszta bylam AZ ciut ponad godzinke i tylk na koncowc polo i treningach wieczorem. I tylko tutaj porobilam zdjecia - bylam ciekawa jak sobie poradzi moj kiepski obiektyw, ale calkiem niezle :) jstem mile zaskoczona :) fajne zdjecia tylko...malo:mad::mad::mad::eviltong:[/quote] u mnie mało a u Ciebie nic :mad: :eviltong: ja na polo juz nie zostałam musiałam lecieć do domku do Szpilki :roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/64/31c40143fcb113d8.jpg[/IMG][/URL] jeździec bez głowy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/157/52d7ef49c5773172.jpg[/IMG][/URL]
-
no i.......................................:cool1: :evil_lol:
-
[IMG]http://images21.fotosik.pl/108/d4a5c77036d8f407.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/157/1bfbed6b1106b178.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/108/5b3284b23f8dbad3.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/157/d021dace6860167d.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/157/b76151f8b84f8fe0.jpg[/IMG][URL="http://images20.fotosik.pl/157/b76151f8b84f8fe0.jpg"][/URL] [URL="http://images20.fotosik.pl/157/d021dace6860167d.jpg"][/URL][URL="http://images20.fotosik.pl/157/1bfbed6b1106b178.jpg"][/URL]
-
a właśnie, że widziałam juz te foty :cool1: dostałam na maila :cool3: a jest szansa ze mnie dojrzałaś stałam wpatrzona w niego jak w obraz hahahah
-
[quote name='olcha']Ale zarąbista publika :eviltong:[/quote] hahahah tłumy ;) [quote name='Pysia']Ja jestem to Ciebie nie ma :shake: Już Cię nie kocham :cool1: Kiedy mam z Tobą na tym Gie się spotkoać? No kiedy? No sama powiedz :mad:[/quote] no ja jestem ;) [quote name='paula_z']Domi, Ty powinnas zaczac zarabiac foceniem :razz:[/quote] chciałabym ale za wysokie progi........... [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B].....................piękne kuniki...........sliczności:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/quote] dziękujem bardzom [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Piekne te kunie...i foty jak łandie zrobione.....[/B] [B]to zycze sukcesów zawodowych...nio z tym kursem zwiaznych....:razz:[/B][/quote] dziekujem bardzom [quote name='Siostra']Kochana, nie jesteś jedyna. Ja właśnie na etapie aranżacji ( hehe, ale zabrzmiało), pioerwszego własnego ogrodu. na razie TZ chodzi i tak na chybił trafił mi sadzi: a to wierzbe, a to bratki, to znowu sosenkę... Hehehe już widzę, jaki z tego chaos będzie - myslę, że to polubię, chociaż jestem w zmowie z profesjonalnym ogrodnikiem, który różne rzeczy już mi wyperswadować zdołał. Całuski.[/quote] :-o SIOSTRA TO TY TO NAPEWNO TY..........................:multi: witaj :loveu: [quote name='dealer'][B]bylam obejrzalam i czekam na te extra obiecane na wieczor:)[/B][/quote] nie wiem czy będa extra ale będa :evil_lol: [quote name='Iza i Avanti']Cześć koffffffffffffana![/quote] hi :cool3:
-
[quote name='Maga100'][B]ale potem będziesz bogata :grins:[/B][/quote] taaaaaaaaaaaaaaak duchowo :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ide spać jutro wieczorem będzie więcek kuników mam dwa fajowe zdjęcia :multi:
-
[quote name='Maga100'][B]to dlaczego wciąż marudzisz? :angryy: [/B][/quote] bo do połowy lipca kazdy piątek i każdą sobote mam zajętą
-
kitem i 90 analogową [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/105/9bf6e5530ae28ab8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/105/1dadd01c4384dc6c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/155/0e4a34945edf18f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/155/21d2d796fd9ec686.jpg[/IMG][/URL]
-
iii hoooooooooooooooop [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/105/799ce43dfbb9e8a4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/105/5d8080f816463f07.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/155/b58c9e9949161448.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='bonita'][B]A czy zwykłe tak skaczą:cool3: :evil_lol: [/B] [B]Cześć Debe, Piękne konie:loveu: :loveu: :loveu: [/B] [B]a na którym koniku Ty skaczesz?:diabloti:[/B][/quote] hahahha no faktycznie zwykłe stoja ;) tez uważam ze konie sa piekne :loveu: ja na rumaku który się nazywa życie :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]kłamiesz :placz: k ł a m i e s z :placz: kłamieszkłamieszkłamiesz :placz: [/B] [B]nie odiwedzasz mnie :placz: nawet auta nie kupiłaś, żeby do mła przyjeżdżać :placz: :placz: :placz: :placz: [/B] [B]ale kurs ci się zwróci w wiedzy, a to się kiedyś obróci w PIENIĄDZ :grins:[/B][/quote] nie kłami enie kłamie nie nie nie a kurs juz we wrześniu mi sie zwróci :cool1:
-
[quote name='dbsst'] [IMG]http://images1.fotosik.pl/38/c3cnxbin47aab45b.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/38/el7bhcjnsnflckb7.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/1/qozo92hcznw0lswj.jpg[/IMG][/quote] [quote name='dbsst'][IMG]http://images4.fotosik.pl/1/ke7256fwgthhutuq.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/37/02nnojhfxv2nnzd4.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/1/ocd5xr41ruqg1nd7.jpg[/IMG][/quote] [quote name='dbsst'][IMG]http://images4.fotosik.pl/1/4iig6skyd6nzjdni.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/37/jdqxky3hiog517e7.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/38/peyiel4r4uryr91h.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/37/zu5lolhk56gz6gsn.jpg[/IMG][/quote] [quote name='dbsst'][IMG]http://images1.fotosik.pl/38/93hennxojrd15sf2.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/38/tu4vzhuanawokekz.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/38/6x7kso5cibgugwbf.jpg[/IMG][/quote] [quote name='dbsst'][IMG]http://images4.fotosik.pl/1/x94qxevho5k1826o.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/38/hzgs9f4by3kseynj.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/38/8ky26jnflo631c3t.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/1/q8oikhvqhrd84lz1.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/38/n607fxj8cpn843a3.jpg[/IMG][/quote] [quote name='dbsst']a no ten sie nie wywalil ale mam unikat....hahahaha ale to pozniej [IMG]http://images3.fotosik.pl/38/nw0tf69i4lc012ng.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/38/vpbnepjwdnjku8i2.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/1/4h729h9l7evo6b2q.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/1/u36fyw9nbkyhjgnv.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/1/0d5xebidxjgenv4v.jpg[/IMG][/quote] [SIZE=6][B]a to koniki z zeszłego roku[/B][/SIZE] :crazyeye: :crazyeye:
-
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahhaha a ja Ciebie :loveu: :loveu: mało było siwków :placz: a szkoda bo je łatwiej pstrykac :p
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/154/4d6c2851f1d58870.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/154/200b75b02e1f9cc9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/105/b81ceea1760db636.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/154/e329df463cc4c730.jpg[/IMG][/URL] iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kopytka :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/62/7f5b0fbb21dceb6c.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/154/f2f28b34e651dd93.jpg[/IMG][/URL] i znowu kopytka :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/105/79ea87e0a9eda541.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/105/26b76c9663b69301.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/154/101d3910f967c508.jpg[/IMG][/URL] nioooooooooooooooo :placz: chyba, że w niedziele w którą nie pracuje albo w sobote po kursie :roll:
-
Kamila to nie chodzi o błagania a o to, że te Kabaty tak zajebiście daleko a ja taka leniwa :placz: dowiedziałam się ze od jutra ide na kolejny kurs obowiazkowy i mam zajete piątki i soboty do 14 a w niedziele pracuje ZAJEBISIE nie ma co :angryy: :angryy: :angryy:
-
KURDE kiedy zdążyłyście tyle nabazgrać :shake: :evil_lol: kunie w galupie :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/104/c8c9ba6f0339bdc5.jpg[/IMG][/URL] kuń i jedździec który sie do fotografii dostał przez przypadek hahaha [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/104/66f62db97b2e8533.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/104/11ef244949d60ddb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/154/790d4291210b5e51.jpg[/IMG][/URL] reszta później testowałam obiektyw na dzisiejszej imprezie i jestem bardzo zadowolona :loveu: na koncercie sie sprawił i dzis mój UKOCHANY :loveu: :loveu:
-
[quote name='Kate I Luka']Hello :) Ale pikne literki Ci tu kobitki zamieściły :loveu:[/quote] heloł nio pikne :loveu: [quote name='dealer'][B]eeeee....przepraszam...chyba zabladzilam....chcialam do milosnikow psow....do widzenia..[/B] [B]:)[/B][/quote] nie no złosliwość galpująca :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Ka-ka'][B]dbsst[/B]...rozumiem, ze zaproszenie Ci się podobało...to kiedy z niego skorzystasz??? :razz:[/quote] podobać podoba :cool3: :cool1: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B].........................witam[/B][/COLOR][/quote] wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitam [quote name='Vectra'][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/hearty/c.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/hearty/z.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/hearty/e.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/hearty/s.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/hearty/c.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/hearty/d.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/hearty/e.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/hearty/b.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/text/hearty/e.gif[/IMG][IMG]http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gif[/IMG][/quote] aaa w serduszka ja tez kce robic takie literki :multi: [quote name='PIKA']Cześc Ogrodniczko :evil_lol:[/quote] czesc Piko :cool1: a ja dzis byłam tu i robiłam pstryk pstryk [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/154/132c50f352ac09d1.jpg[/IMG][/URL] bardzo mi przykro, że będziecie zakatowane koń zdjęciami koń w locie koń w portrecie i znowu w locie itd itp :evil_lol: :evil_lol: