Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. dog pies dostojny czy jakos to tak mówią o Dogach :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/143/54648e4674d0de50.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/84/1cffeeed2bb485fa.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: :evil_lol: zdjęcia na którym panuje harmonia urzekło mnie spokojem swojego tematu :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/143/add14b461877e0d5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/143/f2962f1ed60ee403.jpg[/IMG][/URL]
  2. zdjęcia z CTRka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/198/04cca7478d8814f2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/84/b0f254c211f3f6cd.jpg[/IMG][/URL] łowcarek [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/198/e218f756ba5c73ad.jpg[/IMG][/URL] taka jedna mordoklejka :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/198/848836471005762d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/198/77cb0bda4ba30c30.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='PIKA'] Widze, ze Ty nie dośc, ze ogrodniczka to jeszcze ornitolog[/quote] wiesz ma sie wiele talentów taki ze mnie człowiek renesansu :evil_lol: [quote name='paula_z']Obiecalas dogi z CTRką [/quote] no juz wstawiam :eviltong: [quote name='madzia i medor']HelloGdzie sie podziewata[/quote] zaginełam w akcji :roll: :placz: i teraz też tylko przelotem kilka fot coby mi Galeryja nie spadła na dno ;) [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]alez mina.....[/B] [B]a co to dziewcze tak wypatruje???[/B][/quote] miłości :evil_lol: [quote name='KaRa_TC']Mimo,ze jedna fotka przelotem to za to piekna fotkaJaka Szpilka na niej poważna i zamyślona zarazem[/quote] dziękuje :oops: wiesz to jest bardzo powazny i opanowany pies :roll: [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]sistersko ...znów mi zginęłas[/B][/I][/quote] no do lipca będe zagubiona ale potem..........potem :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]witaj, uzdolniona kobieto z aparatem fotograficznym [/B] [B]po pierwsze dobry aparat, po drugie dobry obiektyw, po trzecie operowanie ustawieniami manualnymi. [/B][/quote] :crazyeye: zwariowała MIŁA JEST :evil_lol: po czwarte AMEN nie dośc ze miła to jeszcze mądra czy to napewno moja przyjaciółka od serca :evil_lol: miłość ma wielka i nie odwzajemniona :evil_lol: [quote name='ewelinabuck'];) mam olympusa e500 oczywiscie lustro inaczej nigdy bym sie nie zapytala o to obiektyw 40-150 mm ...ale juz zostalam doinformowana jak to zrobic[/quote] uffffffff jak znajde więcej niz 5 minut to wpadne pooglądac Twoje cudenka suuuuuuuuuuuuuuuuuper ze masz nowy spręcik :multi: [quote name='Iza i Avanti']Cześć doooooooooooopencje [/quote] czesc Kobieto z Obcym :loveu: :evil_lol: [quote name='Pysia']Dziecko gdzieś Ty? Wrednawa istoto ( chyba po mnie ) - jesteś zdolna ( ufff...przeszło mi przez gardło ...) a mnie potrzebna jest ciekawa pocztówka świąteczna na moją strone Zmoroszelmową..... Dziecko zróm mi śliczną i pasującą - proszę...[/quote] pocztówke będe w stanie zrobić MOŻE jutro jeśli to jeszcze aktualne teraz mam total zapieprz :roll: [quote name='bonita'][B]Jak mamci robisz to mi też[/B] [B]Witaj sister Debe [/B][/quote] JW moja droga sisterko [quote name='sylwiaskalska']No tak przelotem, a gdzie ty tak latasz ? [/quote] a ja sobie latam to tu to tam taka PSCÓŁKA Maja ze mnie rośnie :evil_lol: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc zdolna kbieto i ogrodniczko w jednym...[/B] [B]jak sie miewasz?[/B][/quote] eeeeee kolejna ZWARIOWAŁA :shake: :evil_lol: [quote name='Behemot'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/125/868ee735eb30bf2d.jpg[/IMG][/URL] Szpilka tu wygląda jak Jacek Gmoch - też ma taką wystającą dolną szufladę Albo trochę jak Mussolini [/quote] [SIZE=6][COLOR=darkred][B]i love U [SIZE=2][COLOR=black]hahahhaha[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] [quote name='Pysia']Debe Ty paskudna istoto z psem który dostał deską po pysku - wracaj [/quote] [B][SIZE=7][COLOR=darkred]i Ciebie też i love u[/COLOR][/SIZE][/B]
  4. dzięki sisterko ja przelotem jedna fota i musze spadać :placz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/125/868ee735eb30bf2d.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='paula_z']Buuuuuuu :placz:[/quote] :p [quote name='malawaszka']aaaa dawajjjj z CTRką qrczaki na Twoich fotach to nawet wróble ładne[/quote] zaraz wstawie CTRke :cool1: bo wróble są ładne :loveu: [quote name='Asiaczek']Jesooo, Debe ganiała wróbelki po całym ogródku... Na co Jej przyszło... biedne wróbelki... Że też nie było tam nikogo, kto by Ją powstrzymał... Szpilka zajęta amorami, TZ - odganianiem się od dozia... Eh, biednaś Ty, Debe, biednas... Ale ja Cię wesprę i podam Tobie pomocną dłoń, oprzyj się na moim ramieniu i razem pójdziemy przez te świat.. ramię w ramię... Oj, coś bajdurzę i głooopoty wypisuję, a zupełie nie mam czasu... uciekam. Debe, wybacz! Pzdr.[/quote] :crazyeye: zatkało mnie normalnie :eviltong: :evil_lol: [quote name='olcha']O booosz ja myślałam, że to...test ciążowy :oops: [/quote] mój test ciążowy rozkiwtł :eviltong: [quote name='basiulka22tychy'][B][I]chwilunia gdzie jest szpilunia pewno goni jakis dozie:)[/I][/B][/quote] no właśnie wyskakujemy na doziobranie :roll: [quote name='BBeta']Jaka głębia Naprawde świetne[/quote] hihihi [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B][COLOR=red]a to cos przecudny efekt....[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]faktycznie wychodzi z monitora.....[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]ale kolory...niesamowite....:loveu: [/COLOR][/B][/quote] dzięks [quote name='Jupi'][IMG]http://images20.fotosik.pl/165/626021cdb69a025d.jpg[/IMG] ale śliczne to coś:lol:[/quote] tylko co to jest :roll: [quote name='HankaRupczewska']Cześć Zdolna Dominiko :loveu:[/quote] czesc Zdolna Hanno [quote name='Pysia'][IMG]http://images20.fotosik.pl/165/626021cdb69a025d.jpg[/IMG] Dominika ...Powalasz mnie na kolana[/quote] a kochasz mnie :evil_lol: [quote name='madzia i medor']Ile u Was ptaszków:razz:[/quote] ptasio jest :evil_lol:
  6. [quote name='paula_z']Nie no, sliczne :) A masz jeszcze Krowka ze Szpilka? :razz:[/quote] mam krówka z CTR ką i Szpilka tam się pokazuje okazjonalnie to foty z dziś ale juz dziś ich nie wstawie bo zaraz juz mnie nie ma :eviltong: dziękuje Aga spędziłam nad tym czymś niezłe kilka minut zanim wyszło to o co mi chodziło :oops:
  7. znalazłam nową pasje [B]zdjęcia ptaków[/B] :multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/122/67d38094eb20edf7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/122/bcce8234cd779562.jpg[/IMG][/URL]
  8. za wróbelkami uganiałam sie po całym ogródku :roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/171/7358a6368f58bfe8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/171/c337e1b893cf2229.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/122/90a862f23581d805.jpg[/IMG][/URL] :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/122/154c5aa17bba508c.jpg[/IMG][/URL]
  9. i cd wróbelków elemelków :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/122/0596ad6cffbd77ef.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/171/fb905acd5f2c2657.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/171/fb88e472333cb2ff.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/122/90ec2a3183aa8607.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/171/795c66afeda600c9.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='paula_z']Witaj przyrodniczko [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG][/quote] hahahhaha witaj [quote name='BeaC'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/b50dd0227ac1a49c.jpg[/IMG][/URL] /quote] [B][COLOR=darkred]........................ale łocka:loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [/quote] dziś tez widzieliśmy się z Krówkiem boshe on jest super hiper wystrzałowy :loveu: [quote name='bonita'][B]Suuuper, suuuper wszystkie te Twoje photy :loveu:[/B][/quote] normalnie dzięki [quote name='dealer'][B]dzien dobry wrobelki elemelki:)[/B][/quote] czesc Wróbelku elemelku :multi: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]wróbelaski przepiekne...:loveu: [/B] [B]normalnie miod malina.......robaczki mniej mnie kreca,..a te to juz zupełny bark zainteresowania z mojej strony maja......:diabloti: [/B] [B]i co mam Ci napisac kolejny raz ze te foty sa przepiekne.....??[/B][/quote] nie możesz mi napisac ze mnie uwielbiasz ze jestem iscie doskonała postacią w tym brudnym i brutalnym swiecie...........wiesz takie cos od siebie płynace prosto z serca :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='evaxon']dziendoberek wróbelkowa panienko:loveu: :evil_lol:[/quote] dobarek wnusiu a to dla moich Wielbicielek :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/171/d9b38bc6cefb1232.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Maga100'][B]a jednak :shake: daleko i niebezpiecznie :placz: [/B][/quote] noooooooooooooo:placz: :placz: :placz: :placz: [quote name='Justa'][IMG]http://images21.fotosik.pl/112/c28079b48ad94a08.jpg[/IMG] krówek rewelka, widzę, że u was wszystko w najlepszym porządeczku. szpilka doszła do siebie po stracie narządów rodnych ;) że tak powiem. wpadam. podziwiam. pozdrawiam. wypadam. i do zobaczenia wkrótce:diabloti: nie odpuszcze Wam !:mad:[/quote] jest git nie odpuszczaj :cool3: [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:loveu::loveu::loveu::loveu:cudeńko[/B][/I] [I][B][IMG]http://images20.fotosik.pl/168/567ff00c33fc3bd1.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] dzięki a oto wróbelek elemelek co w ogródku mi buszuje [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/169/2674fdc802f03824.jpg[/IMG][/URL] i co gorsza nie jest sam to jest istny wróbGang :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/169/f330c27a712a6e15.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/169/4e38e2e80c93b3a8.jpg[/IMG][/URL] i robaki :mad: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/70/bb9929063ab6d45a.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='HankaRupczewska'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/166/d819ea00141434db.jpg[/IMG][/URL] Wesoło dzisiaj mieliśmy. I różnorodnie :evil_lol:[/quote] padłam bombastyczna fota nawet sCurek ma dość słuchania :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tylko kogo :evil_lol: :eviltong:
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:loveu:taka laseczka odwiedziła Klocka[/B][/I] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images20.fotosik.pl/165/cb871fb2828f6786.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/165/cb871fb2828f6786.jpg[/IMG][/URL][/URL] [B][I]:diabloti:osobnik na grila:evil_lol:[/I][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images21.fotosik.pl/115/bcbb1682488e52f0.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/115/bcbb1682488e52f0.jpg[/IMG][/URL][/URL] [I][B]jest fascynujący [/B][/I] [/quote] mmmmmmmmmmmmmmmm i mmmmmmm :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: czesc sisterka :multi:
  14. [quote name='lothia']debe nigdy nie mamy dość[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:multi::multi::multi:zobaczyłam wszystkie:loveu::loveu:[/I][/B][/quote] jesteście przemiłe :loveu: :loveu: [quote name='Asiaczek']Ogródecek...pikny... Pzdr.[/quote] nio nie na zdjęciach nie zgorszy w realu hm mój :evil_lol: [quote name='jo-jo']Zdjęcie z serii znudzony dog :evil_lol: :evil_lol: Fotki Konikowe przepiękne, przecudowne, no óć nie wiem co moge jeszcze dodać są super!![/quote] normalnie dzięki :loveu: [quote name='paula_z']Super foty ogrodkowe :multi: Ta najbardziej mi sie podobuje :lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/116/c6e2fd9ec08ced6d.jpg[/IMG][/URL] :loveu:[/quote] mój lew przyczajony :cool1: a teraz lwica z żoliborskiego buszu :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/168/567ff00c33fc3bd1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/168/8bc4def0e9d66814.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/118/6880e1116f45b469.jpg[/IMG][/URL] oki psadam już :placz:
  15. bardzo ładne fotografie cudowna kolorystyka :loveu:
  16. wiec sie zawijam [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/116/e18d3a97026e0e51.jpg[/IMG][/URL] i lece [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/116/4a0ad3dd67641e5d.jpg[/IMG][/URL]
  17. doniczka co mieszkanca nie ma [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/116/1bcb260c79293599.jpg[/IMG][/URL] i coś :roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/165/626021cdb69a025d.jpg[/IMG][/URL] i gość [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/116/a58a4d1850a6935e.jpg[/IMG][/URL] i gospodyni [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/116/3895b92ae98b36ca.jpg[/IMG][/URL] i macie juz pewni DOŚĆ
  18. [quote name='majoka']cos mi się jakoś dwuznacznie kojarzy :diabloti: [IMG]http://images20.fotosik.pl/165/3e14449bcc3d4cec.jpg[/IMG][/quote] hahahhahahahahaha mnie też :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no ale co poradze że mam takie cus w ogródku :roll: :evil_lol:
  19. i tygrys lew leopard........... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/165/99ac0537745eb730.jpg[/IMG][/URL] dzika bestia z buszu :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/116/c6e2fd9ec08ced6d.jpg[/IMG][/URL] i droga........... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/165/626c2524e51e8be6.jpg[/IMG][/URL] i trawa przy drodze........... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/116/dcc98ac5537478b2.jpg[/IMG][/URL]
  20. dziś pół dnia spędziłyśmy w naszym "ogrodzie" :loveu: zakwitły nam kwiatki i wpadło kilu gości było bosko :multi: prawie macro :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i prawie ostre :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/165/c59720be01e52ad8.jpg[/IMG][/URL] coś [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/165/3e14449bcc3d4cec.jpg[/IMG][/URL] i coś [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/68/4d39df9865c39b96.jpg[/IMG][/URL] i ktoś [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/165/f3215361496dd66f.jpg[/IMG][/URL] i granica [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/116/9fc6ea533e333eeb.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='Pysia']A wiesz jak ciężko było te trzy czarne maupy wyprowadzić na taki dłui spacer? Nie wiesz....Teraz padam z nóg ze zmęczenia ;)[/quote] ciekawe która była najminiej karna :cool1:
  22. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][I]szmaterlok ....to motyl:eviltong:[/I][/B][/quote] [quote name='dealer']:evil_lol: :evil_lol:[B] debe to po slaskiemu:) od niemieckiego Schmetterling:)[/B][/quote] o jaaaaaaaaaaa a jsk jest po śląsku stopa :cool1: [quote name='malawaszka'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/b50dd0227ac1a49c.jpg[/IMG][/URL] o jezu umarłam hahahahaha Krów jest rewelacyjny :roflt: hahahahaa:evil_lol:[/quote] no jest mistzrem masek :evil_lol: mój ZIELONY i żyjący kwiat :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/115/5b3fffe55ba5c9aa.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:no ptaszki wysiadują jajeczka;)[/I][/B][/quote] no nie następna :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'] [I][B]:loveu:Klocuś dusza towarzystwa[/B][/I] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images20.fotosik.pl/165/7eca7b90b3cc59d2.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/165/7eca7b90b3cc59d2.jpg[/IMG][/URL][/URL][/quote] się Ozzy jakby troche zmienił :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  24. że co......................:-o :-o :-o :-o
  25. no prosze isnei ZmoroSzelmoWaszki :p
×
×
  • Create New...