-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
własnie wróciłam ze spaceru z Hipkiem...................był Amigo i.................... Biżu sharpejka :loveu: ciekawe jak sie podobało naszej ukochanej Pice kuśty nodze :roll: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:cześć sis[/B][/I][/FONT] [I][B][FONT=Arial]super foteczki z brykającym doziem[/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][IMG]http://images20.fotosik.pl/271/f221bb4cfedf15dd.jpg[/IMG][/FONT][/B][/I] [/quote] uczyliśmy dozia skoku przez przeszkode ale czy nam wyszło hmmm :roll: :evil_lol: [quote name='malawaszka']bhahahaha o masz!!! zapomniałam się z tego całego oczekiwania, pakowania - wiesz mus się dobrze przygotować :loveu::razz:[/quote] tylko koniecznie ogól klate plecy i przedramiona :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :loveu: [quote name='madzia i medor']Ile cudnych foteczek [/quote] [SIZE=6][B]D[/B][/SIZE][SIZE=7]Z[/SIZE][SIZE=6][B]I[/B][/SIZE][SIZE=7]Ę[/SIZE][SIZE=6][B]K[/B][/SIZE][SIZE=7]U[/SIZE][SIZE=6][B]J[/B][/SIZE][SIZE=7]E[/SIZE][SIZE=6][B]M[/B][/SIZE][SIZE=7]Y[/SIZE] [quote name='olcha'] Świetne fotki :lol: Kto się tak poświęcał?[/quote] Nasz przyjaciel który zawsze ma "za zadanie" zmęczyc psa ;) [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]Domi Sistersjo jaki masz ćliczny opisik na GIE:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] hihihihi no wiesz wyliczanka prawde Ci powie ;) [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:diabloti:pisałam posta i zaginął:angryy:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Domi masz ćliczny opisik na Giegie[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] a właśnie ze jest :eviltong: [quote name='gochgoch'][FONT=System]dawno u Was nie byłam, a tu tyle pięknych zdjęć[/FONT] [FONT=System]no np. tu jaka dziewczynka ładna..[/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/228/62752469d0fe56d8.jpg[/IMG][/URL] [FONT=System]a te dogi....uwielbiam je...i jeszcze tak zfocone...ech...niemogłam się napatrzeć szalone....!!!![/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/248/c50d78f7202ff1fc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/193/ca87d16c13972c21.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/213/241472a0b7b2d29f.jpg[/IMG][/URL] [FONT=System]a maluch...[/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/213/3e74cab0b1e997d6.jpg[/IMG][/URL] [FONT=System]i z tym dużym..cudo!!![/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/213/3295bbbd9309a569.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/216/eb9ec04884a23cff.jpg[/IMG][/URL] [FONT=System]oni są tacy sami, a to taki dzieciak [/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/271/77bd17e038a3de85.jpg[/IMG][/URL] [FONT=System]krótko mówiąc wszystko to rewelka!!!![/FONT] [FONT=System]zazdroszczę szerokich, psich kontaktów....[/FONT] [FONT=System]pozdrawiamy!!!![/FONT][/quote] [B][SIZE=7][FONT=Arial][COLOR=sienna]D[/COLOR] [/FONT][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkolivegreen]Z[/COLOR][/FONT] [FONT=Fixedsys][COLOR=yellowgreen]I[/COLOR][/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=red]Ę[/COLOR][/FONT] [FONT=Franklin Gothic Medium][COLOR=blue]K[/COLOR][/FONT] [FONT=Times New Roman][COLOR=indigo]U[/COLOR][/FONT] [COLOR=yellow]J[/COLOR] [COLOR=cyan]E[/COLOR] [FONT=Lucida Console][COLOR=magenta]M[/COLOR][/FONT][FONT=Comic Sans MS] [COLOR=silver]Y[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=#c0c0c0][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[quote name=':: FiGa ::']To nie na Twoje możliwości debe, wybacz :evil_lol::evil_lol: Co ona zamierza zrobić z tym badylem? :eviltong: "Pancia! Moge go sobie wziąsc, mogę?"[/quote] hehehehehhe czekaj zajrze do słownika ;) to raczej taniec z badylkiem patrz jaki delikatny bieg ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/271/dbae773457dc6bb5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/216/7016ca3f8774f54e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/216/958d879816075f53.jpg[/IMG][/URL] spadam spac paaaaaaaaaaaaaaaaa
-
:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/271/894a9772cbaf5766.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/271/f221bb4cfedf15dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/271/27677e15a142487f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/271/bdd032f2e03c0a6d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/271/dbae773457dc6bb5.jpg[/IMG][/URL]
-
jamnik Fredek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/271/904a691c86a001ab.jpg[/IMG][/URL] koleś ale jestes mały mniejszy niz ja :crazyeye: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/271/58c53232e9731c3a.jpg[/IMG][/URL] i mój pies bo w końcu to tańczącej z badylem galeria :loveu: :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/216/9dbc1b88e6bc5e2b.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name=':: FiGa ::']Tak jest! Szczególnie, że wokoło kreci się wiele [B]ekscentrycznych[/B] osobowości :shake: WARIATKI :evil_lol: Fotki boskie ;) [/quote] trudne słowo :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/216/eb9ec04884a23cff.jpg[/IMG][/URL] idą idą jeden z pała drugi z dzida :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/216/5b218a99ade15789.jpg[/IMG][/URL] Szpilka jest bardzo dozia hahahha [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/271/77bd17e038a3de85.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/271/f507c016a3aec4e9.jpg[/IMG][/URL]
-
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr jestem bardzo zły dog [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/216/278ece95de574795.jpg[/IMG][/URL]
-
kooooooooooooooooooooooooooosmita [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/216/58d0cd2aab1c421d.jpg[/IMG][/URL] ej duży ta ruda lala będzie moja jak tylko mi jajka zejdą a swoje miejsce :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/216/8244260932a8c12c.jpg[/IMG][/URL] oj dobra troche przesadziłem :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/216/f364710f564465d9.jpg[/IMG][/URL] słowo ze nawet o niej nie pomysle [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/271/3d7f03eee68bf941.jpg[/IMG][/URL] no nie gniewaj sie ona nawet nie jest w moim guscie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/216/3deffcb1f5cc57b2.jpg[/IMG][/URL] chodz napadniemy na moja mamcie i zaliżemy ja albo przewrocimy co :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/271/d9d3135de31ef235.jpg[/IMG][/URL]
-
Szpilka i JEJ dogi :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/216/8621fcc0f484cf1d.jpg[/IMG][/URL] między dogami :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/271/f123d14cc698336b.jpg[/IMG][/URL] o jednej takiej co plackiem na trawie została [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/216/d2aa6ab5c21c6cd9.jpg[/IMG][/URL] fiu fiu jaka lala [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/271/b5aea15e9cdf22ce.jpg[/IMG][/URL]
-
Amigo [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/216/f5a4175aa80d3921.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/216/f0c283d9616798e5.jpg[/IMG][/URL] gdzie jest dog :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/216/d97bf27d94807f9c.jpg[/IMG][/URL] :roll: :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/216/262d4366fec41daf.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='paula_z']Mamma mia ;) Wielka stopa :lol: Jakiś taki sponiewierany na tej fotce :evil_lol: Maaaaaało tych zdjęć :cool1: Na pewno masz więcej :diabloti:[/quote] sie tak jakos sponiewierała wielka stopa ja nie wiem :evil_lol: mamam ale musze pozmniejszać hahahha :razz: [quote name='malawaszka']hahahha Yeti zyje :evil_lol: świetne jak zawsze foty :klacz: :loveu:[/quote] czesc Weszko dziękuje jak miło ze jesteś miła ale to mnie dziwi mocno ze az tak czyzby euforia przysłaniała Ci oczy :lol: wiem ze odliczasz dni i minuty do naszego spoatkania po latach ale nie przesadzaj :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Jupi'][IMG]http://images20.fotosik.pl/268/521792009a59d9b7.jpg[/IMG] cud świata:loveu: prześliczniasty:loveu:[/quote] szkoda ze ma jedną wade PIKE która nie chce mi go ODDAĆ :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']Witaj moja rówieśniczko [IMG]http://images21.fotosik.pl/213/0a37ae8e4a69d147.jpg[/IMG] A co ona taka zdziwiona?[/quote] heheheh my nastolatki MUSIMY trzymac się razem :evil_lol: to nie zdziwienie to KACZUCHA :evil_lol: [quote name='Agnes']debe - pw odebralas? bo ciiisza...no chyba, ze nic nie dotarlo?[/quote] odpisałam i wczoraj i dziś jeszcze raz :roll: mam nadzieje ze dojdzie jak nie to zachcacz mnie na gg :p [quote name='BeaC'] [IMG]http://images21.fotosik.pl/213/0a37ae8e4a69d147.jpg[/IMG] [COLOR=darkred][B]...................czyżby patolek czy piłeczka miała być Szpilce rzucona????[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]świetna minka!!!!!!!![/COLOR][/B][/quote] no własnie nic nie miało byc rzucone ona odkleiła się od drąga i spadła z taka miną:evil_lol: :evil_lol:
-
cholernie ciężko jest umieścic dwa dogi na jednym zdjęciu jeśli jeden z dogów jest bardzo duży a drugi bardzo mały :roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/213/3295bbbd9309a569.jpg[/IMG][/URL] buzi buzi :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/213/e4eb2d162aa473b6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/213/053489cb3adf811c.jpg[/IMG][/URL] cała Szpilka :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: i na dowidzenie misz masz[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/213/0a37ae8e4a69d147.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/268/521792009a59d9b7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/268/8a5d2a037cdcf204.jpg[/IMG][/URL]
-
Olcha to były tz rozmowy prez doga hahahhahah no daaaaaaaaaaaaaaaawno bardzo Pani nie było :mad: :evil_lol: :roll: :roll: :roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/268/d419643732c93427.jpg[/IMG][/URL] trzy miesięczny dożek jest wielkości mojej Szpilki :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/268/b7b17dfe962e8869.jpg[/IMG][/URL] na lewo patrz :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/268/eb99d4a8ed9c7c6b.jpg[/IMG][/URL]
-
a oto kilka moich fot które sie dubluja z Pikowymi :placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/213/241472a0b7b2d29f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/213/7189b7bcc931d290.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/213/7f53381988769457.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Hipo mała stópka:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/213/3e74cab0b1e997d6.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maga100'][B]ciebie też [/B][/quote] [quote name='Vectra']no nie powiesz mi że i Ciebie [/quote] [quote name='malawaszka']o jezusie i Ciebie?!!!! [/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:no ......co Wy .....to Domi tak wszystkich[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]cześć Sis[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] hahahhahahahhaha i o co jej tak w ogóle chodzi tej D [quote name='bonita'][B]Świetne pozdrowionka :grin: ( nie machaj zbyt mocno:cool3::evil_lol:)[/B] [B]Witaj sister z talentem foto :multi:[/B] [/quote] normalnie normalnie normalnie.......................nie macham tak mocno ;) [quote name='dreamer'][CENTER]:turn-l: [B][COLOR=indigo]cześć![/COLOR][/B] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/INTI%20I%20SABA/DSC09499.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER]:bye:[/CENTER] [/quote] jak to miło komus raodsc sprawić ;) [quote name='Jupi'][IMG]http://images20.fotosik.pl/248/9d1a48299c0d5240.jpg[/IMG] jakie te łowcarki się małe porobiły:evil_lol:[/quote] ja nie wiem takie malunie łowcarecki sa teraz na świecie ;) [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]..................ooooooooooooooo jakie fajne spodkunikowe...pomachanka[/B][/COLOR][/quote] fajny mały dozio wział i mnie starał sie zasłonić :cool3: ale sie nie dałam [quote name=':: FiGa ::']Powiem szczerze że w pierwszej chwili [B]pomyślałam że to jakaś nastolatka siedzi pod doziem[/B] Gały mi wylazły jak czytałam dalej [/quote] kochane uczyc sie proszę od Figi :loveu: ja nastolatka :loveu: [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]dbsst fantastyczne zdjęcia.[/COLOR][/B][/quote] dziękuje [quote name='agabass']ale groźniaste piechy fiu fiu fiu[/quote] brytany z krwi i z Sadów :evil_lol: [quote name='lothia']hahahaha,totalna załamka,co mu zrobiłas? [IMG]http://images21.fotosik.pl/193/ca87d16c13972c21.jpg[/IMG][/quote] obkreciłam go w kolo obiektywu hahahhaha [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]hey sis ..........to jeszcze kilka dzionków i siem spotkamy:eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] juz za chwileczke juz za momencik mam wolny cały weekend :D
-
[quote name='KaRa_TC']Fajne miejsce do pozdrawiania:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:mła koffana sistersja:loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='paula_z']Pozdrowienia spod kunia :razz:[/quote] [quote name='evaxon']taki duzy pies a taki mały ... :niewiem::evil_lol: [IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/INTI%20I%20SABA/DSC09499.jpg[/IMG][/quote] [quote name='madzia i medor']Buhahahaha Ewka, a Ty jak zawsze tylko o jednym:diabloti:[/quote] [quote name='Pysia']Ja tez przez moment myślałam że to suka :diabloti:[/quote] [quote name='madzia i medor']Wstydźcie się dziewczyny, wstydzcie:shake: :shake: Zamiast podziwiać Dominiczkę, to Wam od razu gały w jedno ino miejsce się kierują:shake: :diabloti:[/quote] [quote name='PIKA']No i nabijają się z przyrodzenia biednego pieska :mad: A on taki mlodziutki jeszcze jest :shake: Jeszcze mu urośne :diabloti:[/quote] [quote name='Pysia']Jeżeli chodzi o Dominike to moja wrodzona kultura nie pozwala mi komentować ręki Dominiki zmierzającej w wiadomym kierunku ......:mad:[/quote] [quote name='madzia i medor']Pysiu, litości, bo umrem ze śmiechu:evil_lol: :evil_lol:[/quote] [quote name='PIKA']Dominika Wam po prostu macha świntuchu :mad:[/quote] [quote name='evaxon']:grin::grin::grin: a fee debe a feee[/quote] jednym słowem [SIZE=4][COLOR=darkred][B]WARIATKI [/B][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Pysia']Buahahahahahaha No to Dominika wpadłaś po uszy :diabloti: Ona mnie wczoraj też kochała :evil_lol: Aż do tej pory wątpię w siebie....:diabloti:[/quote] hahahhahahhahahhaha oj juz dawno wpadłam. hahahhaha jak zalogowałam się na dogo t ojuz zostało tylko topienie sie w uzaleznieniu hahahhaha [quote name='anetta']Debesciaku, wiesz ze te foty to sa rewelacjne? Zwlaszcza ta:razz: [IMG]http://images20.fotosik.pl/248/c50d78f7202ff1fc.jpg[/IMG] :thumbs:[/quote] Anetko bardzi Ci dziękuje :multi: [quote name='PIKA'][B]Dominika Was pozdrawia :evil_lol:[/B] [B][IMG]http://i30.photobucket.com/albums/c304/-Pika-/INTI%20I%20SABA/DSC09499.jpg[/IMG][/B] [/quote] buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahhahahhaha nie miałam niecnych zamiarów Amigo dla mnie jak SYN
-
[quote name='madzia i medor']Cóż za uśmiechy[/quote] do sensodyne chciali ich atrudnić :evil_lol: [quote name='malawaszka']Kochana moja za co mnie tak kochałas wczoraj??? foty milutkich malutkich pieseczków rewelaaaa[/quote] a tak se jakos pokochałam ;) dziekujemy :eviltong: [quote name='Vectra']Ciebie też [/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Behemot'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/248/c50d78f7202ff1fc.jpg[/IMG][/URL] Boskie, po prostu boskie :loveu::loveu::loveu: Słodziutkie psiunieczki, sama łagodność :loveu: Debe, stanowczo powinnaś wydać jakiś album ze swoimi zdjęciami :modla:[/quote] Kochana czy Ty oby nie przesadzasz z tym albumem :roll: napewno zrobie album jak zaczne robic foty które MNIE SATYSFAKCJONUJĄ :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::'] No ja odpłynęłam :evil_lol: Ale tam u Ciebie dogowato, ja to tylko na wystawach te fafle podziwiam :roll: I na mistrzowskich zdjęciach :loveu::loveu:[/quote] hehehhehehe przedogawiam się ;) [quote name='malawaszka']bhahaha nooo:evil_lol: - qrde a więc jednak nie jestem wyjątkowa :placz: ino mnie już nie było - a Ty byłaś?? i powiedziła Ci za co??:lol:[/quote] jak nie jesteś jestes nawyjątkowa :cool1: :p [quote name='Vectra']że mnie kocha :loveu: :loveu: :loveu: i takie tam wredna maupo itp czułości :evil_lol: :evil_lol:[/quote] hahahahtak od serca poszeptałam Ewunininnninuni:lol:
-
[quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/193/ca87d16c13972c21.jpg[/IMG][/URL] Na oryginale musi pięknie widać te mele[/quote] niooooooooooooooooo te melindy sa iiiiiiiiiii słodkie :evil_lol: :multi: [quote name='KaRa_TC'][IMG]http://images20.fotosik.pl/248/c50d78f7202ff1fc.jpg[/IMG] Ladne usmieszki oj ladne[/quote] pełne miłosci i zrozumienia :evil_lol: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B].jakie superaśne foty!!!!!!!!![/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]..a tak wogóle...to skąd Ty bierzesz tyle dogów...................ja w całym swoim zyciu..widziałam ..............................dwa[/COLOR][/B][/quote] wiesz jakoś tak się zadogowaciło w mych okolicach :multi: [quote name='Alicjarydzewska'] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]ale ta jest odlotowa[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][IMG]http://images20.fotosik.pl/248/c50d78f7202ff1fc.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] hehehehhehehee dzieks :evil_lol: [quote name='evaxon']one sie napewno kochaja[/quote] tak naprawde to sie kochaja jak się wyprowadzi Dante to Scooby chyba osiwieje nie będzie mieć juz swojego doga :evil_lol: [quote name='ferraribox']Jaka fotka!!!!!!!Tak ująć psy to sztuka SUPER[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/248/c50d78f7202ff1fc.jpg[/IMG][/URL][/quote] po pierwsze WITAM W MOICH SKROMNYCH PROGACH :multi: :multi: po drugie bardzo dziękuje
-
no dobra kochane ide spać bo..................................... taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak jutro rano idę do pracy :diabloti: :angryy: :angryy: :angryy:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/248/93a081a476593bf6.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/193/ca87d16c13972c21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/248/bcb8dee22156d51a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/193/61b24b623a0767e1.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/193/ad59d3560e0067b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/193/aa78dda61c297ac4.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/248/c50d78f7202ff1fc.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/248/f8b2573496e156c1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/248/9d1a48299c0d5240.jpg[/IMG][/URL]
-
boshe juz za chwileczke juz za momencik będe z dozinkiem w koło sie kręcić :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: apropos doga Szpilka hahhaa wielkości Intiego pewnie hahahahahahaha [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/248/c923918eaeeef9b0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/193/7e509549ca26c2a5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/248/7644e4417ee4c625.jpg[/IMG][/URL]
-
Scooby ma swoj świat :lol: czyli patyk piłka albo Dante ale tylko jak jest na wyłączność :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/247/33230fb7b0bd0ada.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/192/93ff4773c829e375.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/247/7a305b4f87fc392f.jpg[/IMG][/URL] i na razie wsio