-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]aaaaaaaaaaaaa jest wrócona z pracy.....hurrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaa[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]a u mła są fotaski ......:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] dziś ledwo do pracy dojechałam kurde jak to dobrze ze od poniedziałku znowu na urlop ;) widziałam ale jeszcze nie zdążyłam nic odpowiedzieć i zupełnie zaskakujące zachody hahaha [IMG]http://images26.fotosik.pl/49/fd28cf2fa28c7219.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/49/704c568c24a6289b.jpg[/IMG]
-
i kolejne zdjecia z wakacyjnych wakacji z podróży narzeczeńskiej fokka [IMG]http://images27.fotosik.pl/49/17e1329220dbb8a3.jpg[/IMG] dla Klocuszkowej KLESZCZYKI :evil_lol: [IMG]http://images24.fotosik.pl/49/2b82d58eac9842f2.jpg[/IMG] słuchaj ruda nie rób mi wsi przed NARZECZONYM i daj sie wyścignać [IMG]http://images26.fotosik.pl/49/4736eebddfbd6556.jpg[/IMG] patrz ja latam [IMG]http://images27.fotosik.pl/49/2c2da94d7d8c9fe7.jpg[/IMG] i umiem kopoać z pół obrotu ;) [IMG]http://images30.fotosik.pl/49/c08f537467cde2f0.jpg[/IMG]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]debe...tęsknie :-(za.... [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]bigbenem :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] taaak to w Twoim stylu nie za szpinakoladą tylko jakimś tam tysbenem ;) [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:placz:i wczoraj napisałam posta i go nie ma.......[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]tęsknię i żałuję że tak krótko ....[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]ffcale się nie biłyśmy o kocyki i kordełki:oops:....my tylko ....:evil_lol:o nie walczyłyśmy:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Dobereczek...Miśki:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]tak .........big ben był the best;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] nie ma posta ciekawe co w nim ciekawego było :roll: :razz: ;) tak walczyły, że aż mi się kwiatki zazieleniły :multi: Doberek Miśku ZDRAJCZYNI to ja ja ja jestem DEBEST :evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]myślisz?? [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]to już nie dbsst is the best?? :cool3::cool3:[/COLOR][/FONT][/B] :eviltong:[/quote] hahaha WŁAŚNIE :shake: :razz: :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:hmmmm: to może jednak Debsst ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] no dziękuje Ci naprawde ;) [quote name='basia2202']dziń dybryyyy:) my tu nie były jeszcze z Zuzanką:cool1: spodobały nam się foteczki Szpilki u Ali Ozzulkowej:) no i zaglądnęłyśmy... i faaajne foteczki wodne zobaczyłyśmy :multi: kolejny słodki faflunek na dogo obejrzany :) będziemy odwiedzać Wasze progi pozdrawiaaamy :p[/quote] berek i witanek w mojej galeri zapyziełej ;)
-
to Ty masz psa a ja myśłałam, że masz Klocka :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:no i mam problem ze zwieraczem....[/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images29.fotosik.pl/49/47f966327ecb1f83.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] j anie będe tego komentowac ale panie koleżanki chciał skrzywdzić Młodego ehhhhhhhh rozbujnice [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: złożyłam podanie o przeniesienie stolycy i jej mieszkańców na slunsk ;)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] hahahah mówisz to za ile dni przenoszą ;)
-
:multi: i że niby te moje kwiaciory beda wiedziały juz co mają robić :cool1:
- 78403 replies
-
widzięk [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/49/149f4d3e22960438.jpg[/IMG][/URL] i gracja [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/49/762bb0bf7c30c76a.jpg[/IMG][/URL] Trolek [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/49/46b94448e5c64d3c.jpg[/IMG][/URL] Szpamela Szpanderson na tropie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/49/a1fe8590ca3250df.jpg[/IMG][/URL] Atena a może antena :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/49/a33ff167fb50d097.jpg[/IMG][/URL]
-
hahah jaka ładna ta stolyca zazdroszcze Wam :cool1: :eviltong:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/49/991941be71c9877d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/49/cf203affa75b993f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/49/62f6dd61a896bcd3.jpg[/IMG][/URL] podaj podaj [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/49/cdf1585da616b104.jpg[/IMG][/URL] siad pies siad [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/49/0cc6ee16eb219828.jpg[/IMG][/URL]
-
a oto dalszy ciąg wakacji :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/49/a2ce016fe4eaacd8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/49/a4881ce84f2f404b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/49/cf3d7f4fa0cbf1d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/49/301d8d214bb1935c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/49/07af3ea38c8334e3.jpg[/IMG][/URL]
-
o jakby mój Trolek :cool1: :evil_lol:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Dominko......[/B] [B]bardzo, bardzo, bardzo, bardzo gratuluje i ciesze sie wraz z Toba...[/B] [B]i oby Wam sie zawsze tak cudownie ukladało i aby rutyna nie wkradła sie w zycie zbyt mocno:loveu: i abyscie po latach wielu małżeństwa...tak samo sie szanowali i kochali jak teraz.[/B] [B]etxra....tak cudownie przeczytac o szczesciu.....:loveu: :loveu: :loveu: [/B][/quote] bardzo bardzo wielkie buzi w Twoja stronę :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
Madziu:diabloti: 1. maupa jestes ze mnie zostawiłaś w tej stolycy samą 2. maupa jesteś, że mieszkasz z górki ;) 3. maupa jesteś, że bigbena nam buchnełaś :diabloti: :evil_lol: 4. mam nadzieje, że wyrzuty sumienia cie zjadają, iz mnie zostawiłaś sama na pastwe losu :mad: i do wyliczanki zostałam jedna :evil_lol: 5. toche odmaupowywuje Cię fakt, ze powoli powracasz do nałogu 6. no i jeszcze moje koce czuja się bazpieczniej i kołdra też :evil_lol: 8. WRÓĆ
-
czesc sis jestem ZŁA że tak krótko :mad: jestem WŚCIEKŁA, że tak niewiele Ci pokazałam :mad: umieram z radości, że mogłaś zobaczyć mój [SIZE=1]NARZOPIERŚCIEŃ[/SIZE] i zobaczyć mój narzostan :cool1: strasznie się cieszę, że pobyłaś wśród moich kwiatów :evil_lol: jest mi źle, że jesteś już w domu :placz: :placz: :placz:
- 78403 replies
-
jak juz niektórym wiadomo w łekend miałam MEGA GOŚCI. miałam przyjemność gościć Ale i Klockową :loveu: i powiem tak JA GOOPIA JE WYPUŚCIŁAM :wallbash: :wallbash: :wallbash: Powinnam je przywiązać do kaloryfera i nie pozwolic im wsiadac do pociągu :wallbash: :wallbash: :wallbash: Uwielbiam gości a je KOCHAM normalnie jak chcecie mieć kabaret w domu i bijące się dziewczyny o kołdry i koce w pantery to zaproście Ślunzaczki. A w wyrku poznajdujecie palczaste chipsy i takie tam :cool1: jestem dogłębnie wzruszona tym że mój NARZECZONY spedził z nami CAŁY WIECZÓR i bawił sie SWIETNIE dziewczyny działacie CUDA. Bo On mniej niż więcej Dogo towarzyski i pomiomo zapewnień, ze będzie na kompie siedział z babami do końca :loveu: Super, że Paula mi pomogła w przygotowaniach :multi: dzięki Paola za Jemiołka Ty wiesz co smoki lubia najbardziej :loveu: (kiedyś zrobie foto) Pika i jak drinki :loveu: odpowiedz na gie :evil_lol: dzięks ze jeździłaś z Maksiowym zaprzegu :eviltong: w Młodym jeszcze bardziej się zakochałam o ile to możliwe :roll: Drimerka masz minusa, że Cię nie by ło mineły Cie tosty :cool1: niech Ci Paola opowie ja prawie też mineły :eviltong: Anka12 ale zajebiście było Cie poznać szkoda, że nawaliłam ;) KOCHAM WAS ŚLUNZACZKI dołoze starań żeby następny raz był ciekawszy ;)
-
[quote name='Pysia']Wybacz dziecko że wiadomość tak ważna w Twoim życiu dotarła do mnie dopiero dzisiaj :oops: Niestety dzisiaj też otwieram Twoją galerie i czytam przez....4 godziny!!!!!!:razz: A postanowiłam twardo czytać bo pewna donosicielka ( :diabloti: ) kazała mi koniecznie wejść tutaj :loveu: Dominiko czegóż Ci mogę życzyć ? Może tego abyś po ponad 20 latach małżeństwa była szanowana i sama szanowała? Może tego abyś tęskniła za swoim mężem nawet wtedy gdy jest przez kilka godzin w pracy? I aby on za Tobą też tęsknił? Abyś po wielu latach chciała się przytulać i czuła oparcie w swoim mężczyźnie? Abyście zawsze umieli rozmawiać ze sobą? Abyście nawzajem spełniali i rozumieli swoje marzenia? Wiem że to niewiele .....Ale zyczę Ci tego a jak będziesz miała to wszystko to reszta przyjdzie sama :p Buziaki i pozdrów narzeczonego :multi:[/quote] to piękne Życzenia i wiem, że jest szansa aby tak właśnie było, DZIĘKUJE
-
[quote name='malawaszka']aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa DZIęKI!!!!!! daj mi jeszcze odrobinę NARZOMOCY NIEBOJANIA SIE LATAć :evil_lol:[/quote] nie wiem czy będe mogła uzyć NARZOPOWER bo jestem zdruzgotana DZIS WRÓCIŁAM DO PRACY po bowskim lenistwie :placz: [quote name='madzia i medor']Rewelacja:modla::modla: [URL]http://images28.fotosik.pl/44/d2848bc76e77f705.jpg[/URL][/quote] a no dziękujemy :cool3: [quote name='anetta']:o o kutwa :lol::lol: [URL]http://images30.fotosik.pl/45/fc5fea4fabc7a456.jpg[/URL] :cool2:[/quote] Anettko jak Ty mówisz :evil_lol: [quote name='bonita']Hej sister :) Foty jak zwykle kaczi :loveu: Oglądnęłam i nie wiem co pisać :grin: więc znikam.... pozdrowionka ( dla Tych dwóch co u Cię siedzą tyż ;) )[/quote] hi sis jakie kaczki to pies :-o :eviltong: to nie pisz :evil_lol: pojawiam sie i znikam i znikam...... odzdrowionka (czy tak brzmia pozdrowionka zwrotne??) :evil_lol:
-
[SIZE=3][FONT=Arial][COLOR=#0000ff][B]POZDRO ze stolycy :diabloti: [/B][COLOR=#ff0000][B][I]Alicja [/I][/B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]i [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][B]Klockowa[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] :eviltong:
- 78403 replies
-
[B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]POZDRO ze stolycy :diabloti: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]Klockowa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] i [B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][I]Alicja[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] :eviltong:
-
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
dbsst replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]ciotki warszawianki! bedziemy sie uqlturalniać;) dziś o 17:00 na Starym Mieście, obok kolumny[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue] :knajpa:za nowy domek Deniska!!!!![/COLOR][/FONT][/B] -
:loveu: :loveu: :loveu: [B][I][FONT=Arial][COLOR=red]Heyka:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Arial][COLOR=#ff0000][/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]to ja ALICJA...[/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]gościnnie piszę z kompeczka Dbsst:loveu: ....[/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]wszystko opiszę jak wrócimy z Moją 1/3 z Warszawki ...bawimy się w krawaciary:eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]wszystko było oki....teraz odpoczywamy po podróży , wieczorze pełnym wrażeń;) ...[/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]Papatki do poniedziałku:loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/FONT][/I][/B]
- 78403 replies
-
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
dbsst replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[B][FONT=Arial][COLOR=blue] :sweetCyb: to ja KLOKŁORKOWA :multi: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]relacja z podróży...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Denisek był bardzo grzeczny i cierpliwy-wytrzymał całą drogę bez siusiu i qpy.jechaliśmy 6,5 godz, bo pociąg miał godzinne spóźnienie :mad: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue] dla zabicia czasu pozwoliłyśmy zjeść Deniskowi miske i smycz :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Zauroczył wszystkich ludzisków z naszego przedziału... :loveu: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]po wyjściu z pociągu Denis obwąchał całą stolyce, olał wsjo po drodze i walnął qpala za plecami pana strażnika wiejskiego :roll: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Odebrał nas komitet powitalny : Fusica,elainfo, Wilejkaros, dbsst :loveu: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pojechaliśmy do nowego domku Deniska,Marcin wyleciał pod klatke- chyba nie umiał sie już doczekać;) Mama Marcina jak dziewczyny pisały- cudowna mama!!!! tylko zastanawia mnie jedno- Fusica pisała że to kobita z biglem... nie widziałam tam BEAGLA :eviltong: Denisek powitał wszystkich bardzo całuśnie!!!![/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Domek Deniska- wymarzony!!!! dlatego wierzę że jego tułaczka dobiegła końca!!!! będzie szczęśliwym psem w swym domeczku!!!!! [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Dominacji nie my go nauczyłyśmy :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]MARCINIE!!!!! Pisz jak po pierwszej nocce!!!!![/COLOR][/FONT][/B] :modla: :modla: P.S. w imieniu Deniska dziękujemy wszystkim za wsparcie duchowe, psychiczne i finansowe:loveu: ROZLICZENIE I FOTKI PO POWROCIE NA ŚLUNSK ;) -
zajebisty plecak bez kitu zajebisty :cool1: :eviltong:
-
[quote name='Maga100'][B]dzieci się ma PO ŚLUBIE, nie po zaręczynach :cool1: [/B] [B]i zamieszkasz ze mną w Ohydku i będziesz mi gotować? :cool3: [/B][/quote] tak po ślubie upssss a ja myślałam, że po kinie i po zaręczynach a to pech :shake: :evil_lol: nie nie nie zaręczyny = nic nie robienie ja będe mężczyżna w naszym związku :evil_lol: [quote name='paula_z'][URL]http://images29.fotosik.pl/45/2d0cdf023233b630.jpg[/URL] nietoperek :loveu:[/quote] to ni enietoperek to Szpilka Ty zboczenico :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
biegne biegne biegne i lece [IMG]http://images29.fotosik.pl/45/5875ba349f6cb7f6.jpg[/IMG] energia dla Weszki [IMG]http://images30.fotosik.pl/45/fc5fea4fabc7a456.jpg[/IMG] prosze jaka powaga [IMG]http://images25.fotosik.pl/45/52d6fb6d0aaa6294.jpg[/IMG] [URL="http://images29.fotosik.pl/45/5875ba349f6cb7f6.jpg"][/URL]