Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='paula_z']Do takiej jednej :stupid: Nie znasz :evil_lol:[/quote] a do tej zarabistej doopy tej superanckiej dziewczyny podobnej do naomi cambell aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa świetna jest tez bym chciała do niej chodzić :p
  2. [quote name='paula_z']Już nie bądź taka skromna ;) Aparat to nie wszystko :p :eviltong: :evil_lol:[/quote] miłas juz wychodzić :diabloti:
  3. mmmmmmmmmmmmmmmmm nój maluszek :loveu: :loveu: :loveu: moj ogoniak :loveu: :loveu: :loveu: daj jedna foteczke na zaspokojenie ciekawosci :loveu: :loveu: :loveu:
  4. [quote name='BBeta'][URL]http://images27.fotosik.pl/53/54b849db41724ca4.jpg[/URL] :mdleje: Zobacz jaka jesteś rozchwytywana, zacznij pobierać opłaty za te sesje :cool3:[/quote] jak kiedyś juz dojdę do wniosku, że umiem robić zdjecia to napewno sesje będa kosztowac od 1 piwa w góre ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Kamilo czy zechcesz zostać moja osobiostą NARZECZONĄ :loveu: :loveu: :loveu: wróciłaś i działasz jak balsam na moją duszę taaaaaaak taaaak to Ciebie mi brakowało :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: patrz jak na Ciebie patrze okiem mym ukochanym :loveu: :loveu: Trolek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/53/3ba78a10a2b81f6f.jpg[/IMG][/URL] zamęcz mnie zdjęciami BŁAGAM :multi: :multi: :multi:
  5. [quote name='Ka-ka']czymże zasłużyłam, o wredna Szczęśliwa Zar...ona [SIZE=1](nie wypowiem na głos, bo mi z zazdrości przez gardło me nie przejdzie :diabloti: ) [/SIZE][SIZE=2]Kobieto, że jeszcze Ci nie starczy cierpień mej duszy i chcesz, bym zazdrościła jeszcze bardziej :placz: :placz: :placz: [/SIZE] [SIZE=1]nie zdążyłam Cię zagrnąć, póki Młody był w Warszawie, żebyś pocykala mu jakieś fotki swym magicznym Emilem, ale pewnie jeszcze wróci syn marnotrawny do stolycy, to go sfocisz może kiedyś... urósł, padniesz, jak go zobaczysz... teraz ma dopiero naprawdę łeb, jak kubeł :evil_lol: w sumie nie widziałaś go już ponad 1,5 roku :oops: [/SIZE] [SIZE=1]wstawię potem parę fot z urlopiku, ale to nie to, co zrobione Twą zdolną reką i Bożyszczem Tłumów-EMILEM WSZECHMOGĄCYM :p ;) [/SIZE] co do fot sprzed chwili-pierwsza najlepsza, słowo daję :multi:[/quote] hahahhahahahahaha no i jak ma mi nie sprawiać radości, że mi "zazdroscisz" ;) hahah brakowało mi Twoich głodnych kawałków :loveu: :loveu: boshe jak ten czas szybko leci :crazyeye: :crazyeye: to juz 1,5 roku mój malunkki Prestonek ogonek :loveu: :loveu: dawaj foty bo zaraz będe miała w domu jakiegoś piwosza i mnie nie będzie :diabloti: :evil_lol: i dzięki za fote tyz mi się podoba powiem nieskromnie ;)
  6. [quote name='paula_z'][URL]http://images28.fotosik.pl/53/d445637e034a54b9.jpg[/URL] :smhair2: potforas :loveu: Cześć Alu :loveu: Przyjszłam się przywitać :buzi: Będę późno, bo idę :beerchug: do jutra :hand:[/quote] hmmmmm ciekawe gdzie leziesz kobieto :razz: :diabloti:
  7. w końcu Ka-ko marnotrawna W KOŃCU :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a dziś jakieś pstryk wstawisz już DZIŚ :cool3:
  8. [quote name='BBeta']Trzeba mieć jeszcze takiego ruchliwego psa jak Debe :diabloti:[/quote] o takiego psa Ci chodzi :diabloti: :diabloti: [IMG]http://images27.fotosik.pl/53/54b849db41724ca4.jpg[/IMG] czy takiego :eviltong: [IMG]http://images29.fotosik.pl/54/bfaf2717a7286880.jpg[/IMG] nie pewnie wolisz takiego co sobie przysiada :evil_lol: [IMG]http://images24.fotosik.pl/53/e477e26ae2d0ecd1.jpg[/IMG] bo o tym psie to chyba nie mówimy ;) [IMG]http://images26.fotosik.pl/53/62e44e5b64467ca1.jpg[/IMG]
  9. [quote name='paula_z'] Hej narzeczona :multi: nie moja :placz: :evil_lol:[/quote] he he he chyba wolałabyś nie hłe hłe hłe :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dzi zajebista fota [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries6/090832.jpg[/URL] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  10. [quote name='Kate I Luka']ot...cala umiejetnosc i sukces murowany[/quote] EMIL dziala cuda sam ja tylko stoje :multi: [IMG]http://images26.fotosik.pl/53/e6af897bd9b2e370.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/53/b9a252d02f6f5894.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/53/2100379e2f0b3f7c.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Kate I Luka']1. Oj debe, debe... jak do Ciebie się wejdzie, to z głowy kilkadziesiąt minut... Oglądam te Twoje fotki w tą i spowrotem, i nacieszyć oczu nie mogę :cool3: 2. Jak Ty to robisz, ze u Ciebie nawet fotki w ruchu sa ostre :shake: 3. Oj podnajme ja Cie kiedys za fotografa na wakacje, tez sie bede tak chwalic fotkami :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] 1. dziękuje bardzo :loveu: :loveu: :loveu: 2. Kaka już odpowiedziała. Mam super sprzęciorek co sam zdjęcia pstryk pstryk :multi: 3. oł jeeeeeeeeeeeeee Gastostwór będzie mieć tysiące zdjeć a WY nic :multi: :multi: :evil_lol: [quote name='Ka-ka'][B]dbsst[/B].....zechciej przyjąć me spóźnione, ale jakże szczere gratulacje z powodu stania się szczęśliwą posiadaczką tego małego krągłego przedmiotu, który z taką dumą nosisz na wiadomym palcu wiadomej ręki, a który jest dla mnie powodem nieopisanej wprost zazdrości :diabloti: ale Ci go nie ukradnę, bo pewnie mi na żaden palec nie wlezie, więc go sobie noś w spokoju :eviltong: przepraszam za spóźnienie, ale od jakiegoś czasu, z przyczyn zewnętrznych i nieraz już wypowiedzianych, znikomy kawałek mego czasu spędzam na DGM mam nadzieję, że uda mi się obejrzeć swym zazrosnym okiem ów przedmiot na żywo :p [SIZE=1]P.S. smacznego i na zdrowie-łosoś i śmietanka-rewelacyjne połączenie :loveu: [/SIZE][/quote] :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: KOCHAM CIE Kamilo :loveu: :loveu: :loveu: dziękuje. Liczę, że zobaczysz i będzie sz normalnie zazdrościć hahahhaha [quote name='Ka-ka']trzeba mieć 1.oko, jak debe... 2. umiejętności, jak debe..... 3. I [B]APARAT[/B], JAK DEBE :eviltong:[/quote] 1. nie koniecznie 2. nie koniecznie 3. KONIECZNIE :multi:
  12. o kurczaki pieczone powazna sprawa GRATULUJE DAGUŚ piękne wnuczęta masz :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  13. no to siup :beerchug: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:placz::placz::placz:no ....ostatnia pociaga mi uciokła....następną razą jak będziecie łapać rybki do dawa szybciej znać;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] żałuj jaka PYCHA :sabber: o dzi ale się najedliśmy resztki dostała Szpila powiem tak jest cała w smietanie hahahha i tylko słychać mlaski :loveu: :loveu: :loveu:
  15. o to NIE NIE NIE rób najazd rób dzis właśnie robię łososia w śmietanie :D może się załapiesz :multi:
  16. [URL]http://images28.fotosik.pl/53/d445637e034a54b9.jpg[/URL] eeeeeeeeeeeeeeee to ja musze spadać gdzie się podzial ten miły piesuniek co lizał międzypalce :cool3: :roll: :diabloti:
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][I][B];)oki ...macie odpuszczone....bedę czekać na fotaski:p...ale NARZEczony obiecał ze dojedziecie kiedyś do NAS:p[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] słyszałam, że obiecał ale ciekawe kiedy wykona ;) to kiedyś :evil_lol: :evil_lol:
  18. o widzę, że aprotuje w końcu [URL]http://images24.fotosik.pl/53/09309711b595a9dd.jpg[/URL] :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. nie są Wam dziewczyny wiedze obce te mordercze bestie widze, że też sie ich lękacie :diabloti: :evil_lol:
  20. teraz jedziemy nad Bug więc to raczej nie podrodze ;) do Sereplic :roll: nie byłam tam ale właśnie się dowiedzialam ,ze NARZECZONY zaklepał nam domek :multi: :multi: :multi:
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][I][B]o którny uśmiech Ci biega...;)[/B][/I][/COLOR][/FONT] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]to samo miałam zacytować :loveu::loveu::loveu:...widać ...sister bliźniacza to samo spojrzenie ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] no wiesz bliźniactwo zobowiazuje :eviltong: :loveu: :evil_lol: :evil_lol:
  22. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ząbki :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: wydało się MASZ BOKSERA :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. jupijajeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jade i nie będzie mnie :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: czyli juz kończa mi sie zdjęcia z tego wyjazdu ale w niedziele rano znowu wybywam i kolejne miliardy nudnych zdjęć będe robić :multi: :multi: :multi: :multi: ale burza kto mnie przytuli :evil_lol:
  24. będą walczyc będa walczyć :evil_lol: :evil_lol: dobrze ze mnie nie bedzie będe daleko zaszyta w głuszy :multi: :evil_lol: iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jest burza PRZYTUL MNIE boje się :placz:
  25. :loveu: :loveu: :loveu: ale super chyba mieliście dobre światło co :multi: :multi: :multi:
×
×
  • Create New...