-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Szczerze Ci powiem- mój TZ również nie wiem czemu, ale woli duże psy:evil_lol:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]A tu piesek inny, ale nie mniej koffany:loveu:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]on wogóle nie jest żebrakiem:diabloti:[/COLOR][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/201/681205848c482e5d.jpg[/IMG][/URL][/quote] bo duży pies to jak dobry samochód :diabloti: nie nie jest tylko dlaczego wepchłam cały obiad sobie na monitor :diabloti: hi sis -
[quote name='Hanna R.']Dla jasności : Come back jest faktem.:p Radość z dawnego składu na DG jest faktem jeszcze bardziej.:loveu::loveu::loveu::loveu:( to dla Ciebie , Dominisiu :loveu: ) Prawda Madziu ? :evil_lol:[/quote] czy jak na siebie puszczę pawia to mam zrobić zdjęcie bo widze serduszka z każdej strony :diabloti: Madzia jest mało wiarygodna ona teraz już nic nie ogrnia odkąd startuje w konkursie ginessa (czy jak to tam) na nieprzespane noce jeszcze kilka i podpisze mi dom na moją rzecz :diabloti: [quote name='Hanna R.']A co było w wersji pierwotnej ? Ożesz qrwa przyjeżdża moja siostra - ona jest taka, że każdy pyłek morduje bezlitośnie - a u mnie K O S M O S jest !!! Takiego w życiu nie miałam ! I spaliłam właśnie ciasto w piekarniku. Na wungiel :diabloti: ! A ona jest już przy skręcie na moje osiedle ! O ja nieszczęsna .... :scared:[/quote] 1. nie wierzę ci w ten kosmos. Jesteś jedyną osobą, którą znam wycierająca garnki w czasie gotowania :diabloti: 2. nie spaliłaś ciasta tylko zrobiłaś murzynka :diabloti: [quote name='Maga100'][B]tak i to była mła, szybki Bill Błyskawica [/B] [B]Bo teraz nie mam w ogóle, nie wiem czemu jak mam chwilę odpoczynku od Pana T., to się rzucam na komputer, zamiast do mopa :shake:[/B][/quote] [B][COLOR=Magenta]1. Bill to może i tak ale Błyskawica hmmm tu bym polemizowała - trudne słowo :cool1: 2. szykujesz się do powrotu do pracy jako panią z mopem i tak cie nikt nie zatrudni, ale jako panią od szybkiego pisania i liczenia to i woszem - to był komplement jakbyś nie zrozumiała - i na wszelki wypadek po twojemu: tirli tirli bu bu bu[/COLOR][/B] [quote name='asher']Haniu, jak już skończy odpylać u ciebie, to przyślij ją do mnie :loveu::loveu::loveu:[/quote] a potem do mnie i to w dwa miejsca :diabloti:
-
[quote name='Maga100']Hanno, dla ciebie [B]jak nie mam aparatu, to nie jestem interesująca dla niego i wyje :cool1:[/B] [B][COLOR=Magenta] raczej jak patrzy ci w dwa oczy to wyje jedno jest w stanie przeżyć [/COLOR][/B] [B]nieeeee? Już wiem, dla Leona![/B] [B][COLOR=Magenta]boshe jakas ty niedomyślna [/COLOR][COLOR=Magenta]i teraz żebyś zrozumiała :agu agu tirli tirli[/COLOR][/B] [B]ja mam i kaca i hormony :roll:[/B] [B][COLOR=Magenta]chwalipięta : ja mam hormony i zgagę czyli też wali mi z paszczy[/COLOR][/B] :diabloti: [B]razem z kupą w pampersie? :diabloti:[/B] [B][COLOR=Magenta]chętnie wezmę też kilka innych gadżetów[/COLOR][/B]:diabloti: [B]no nie, nie piję przy nim, piję dopiero jak pójdzie spać :razz:[/B] [B][COLOR=Magenta]jasne a mnie na ramieniu usiadł gołąbek pokoju [/COLOR][/B]:diabloti: [B]nie kpij :angryy::angryy::angryy:[/B][/quote] [B][COLOR=Magenta]że ja [/COLOR][/B] co robi moja lampa u ciebie w domu? :diabloti: taka drobna rada jak zostawiasz dziecko na cały dzień na środku pokoju na posłaniu to może dlatego tak płaczę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
niech cierpi ta Matka Polka!!! nasze babki karmiły bez osłonek i ona da radę :diabloti:
-
1. nie rozerwie samochodu bo to szwedzka blacha :diabloti: 2. jestem spokojna i opanowana jak nigdy w zyciu :diabloti: 3. to wszystko to pomówienia :diabloti: i jak i jak i jak :cool3:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a wejdziesz do samochodu czy będziemy Cię wtłaczać :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roflt: :roflt: :roflt: TZ pojechał umyć samochód ... :roflt:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] będę już w nim na Was czekała wsiąde dziś i wysiąde po porodzie :diabloti: a co Ci tak wesoło paliłaś jakieś zioło :evil_lol: boshe przynajmniej on jest porządny w tym domu i jak jedzie w gości to cały czysty od butów po samochód :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Debe ja cie udusze :diabloti:....od rana mam zajady od śmiechu :mad::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale za co moja wina, że masz głupawkę od rana :diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:grins: ....przyszłam se posiedzieć na narożniku :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ej to u mnie jest mieńciusi narożniczek przy mięciusiej mnie :diabloti:
-
[quote name='Asiaczek'] Taaaa, aktywna inaczej... Witaj Kobitko, co masz jeszcze 15 kilogramów/tygodni...:lol: Pzdr.[/quote] aktywna aktywna w śnie ostatnio się sama obszczekała obudziła zaczeła warczeć a potem potem looknela na mnie i wyrazem twarzy - i czego mnie budzisz szczekaj sobie gdzie indziej :evil_lol: Oj jak ja Cie zaraz pogonię :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witaj z rańca ....Myszoskoczku :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a co masz do długiego makaronu ...fajnie sie go wciąga w jape a na koniec tak merda przed wejściem do paszczy :pi wszystko uwalone jest sosikiem :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Witaj sis :eviltong: długi tak ale nie taki strasznie długi wiesz nawijasz nawijasz na widelec a tu zong ciągniesz makaron nie ze swojego talerza :diabloti: [quote name='malawaszka']nadinterpretacja :diabloti:[/quote] trudne słowo....
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
oj waszko jak ona Ci zrobi to ja śle ubranka :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przyszłam sie pożalić że cycki mnie bolą :talker::talker: Grosia niczym pit bull ma uścisk szczęki 7 ton :grab:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] krowa dojna przemówiła :diabloti:
-
heloł pozdrawia piękna i młoda stara i grubą :diabloti:
-
[quote name='Maga100'][B]teraz lepiej, kochaneczku? :loveu::loveu::loveu:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a5-1.jpg[/IMG][/quote] zupełnie się ciebie boję :loveu::roll::flaming: nie wiem tylko jak ci to powiedzieć ciągle widzę coś obleśnego w pierwszym kadrze. Magdo W. pogódź się z tą myślą JUŻ NIE DLA CIEBIE TU PRZYCHODZIMY! :diabloti::loveu: [quote name='Hanna R.']Hahaha - gdyby nie to, że jedna Matka Prawie Karmiąca a druga ciężarna, to pomyślałabym, żeście w jakieś wódczanej malignie :lol:[/quote] zamiast wódki mamy walące w czambuko hormony nieźle siepią i nie ma po nich kaca :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]- a mnie ta gimnastyka pobudziła :angryy:[/B] [/quote] nie poznaję koleżanki gimnastyka w środku nocy :diabloti: [quote name='Hanna R.']Nie widzę. I nie pij, bo Ci się nie daj Boże twardy dysk wyczyści - i rano nie poznasz Tadzia :loveu:[/quote] ja go wtedy wezmę męża mego jedynego :cool1: [quote name='asher']Tadzio śliczny :loveu::loveu::loveu: Maga, ale pokazujesz mu się czasem bez aparatu przy twarzy? Nie ma ryzyka, że jak przyjdzie czas, to zagulga na jego widok "mama"? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] tak pokazuje mu się czasem bez aparatu ale wtedy biedny T widzi ja przez pryzmat butli a potem znowu za aparatu i tak w kółko. Ale spokojnie Asherko Leona tak wychowała i teraz do obcych nie podchodzi chyba, że ci obcy maja aparat na oku :diabloti: witak ma tescióweczko zgrabna jak jagienka :loveu::iloveyou:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Widzę, że jak postraszyła Cię Asherka co Ci zrobi boisz się zajrzeć do własnego foto blożku :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ależ jestem podniecona jak myszoskoczek :diabloti: witaj Sis
- 78403 replies
-
[quote name='Hanna R.'] Hmmmmmm - tak jakoś mi się napisało :evil_lol:[/quote] tak właśnie mi się zdawało, że to pierwszy wypadek przy pracy :eviltong: [quote name='Hanna R.'][CENTER][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3569/27153057.jpg[/IMG] [/quote] o matko świat za krat [/CENTER] Witaj wielki Come Backu Na dg :diabloti:
-
[quote name='asher']Eeee, beznadziejny falstart popełniłaś :shake: Jakbyś się wstrzymała z pół roku, to mogłybyście się z Debe ścigać, który pierwszy ząbkuje, raczkuje, defekuje do miseczki... A tak to nuuuudy :shake: Ja tam nie jestem pewna, czy ty faktycznie ludzia w tym brzuchu hodujesz... Zważywszy na jego oryginalny jadłospis :diabloti:[/quote] 1. bo Magda W. zawsze się musi spieszyć jak mysz mała szybka tylko kołowrotka jej brak :diabloti: z drugiej strony Tadzio mógłby nie mieć szans w końcu ja noszę geniusza - plan minimum w wieku 4-5 lat musi znać tabliczkę mnożenia i.....sam się podcierać! 2. ludzia o orginalnych smakach [quote name='malawaszka']ale Debe z Dilerową mają taki sam termin to też będzie wesoło, chociaż jakby to była Debe i Maga to faktycznie mogłoby być :hmmmm: bardziej pikantnie :diabloti:[/quote] Jakby tylko Magda W. była hot pikantna laska Dilerko obrażamy się :obrazic: [quote name='asher']Pozostaje mieć nadzieję, że następnym razem lepiej się zgrają :evil_lol: ps. A nie mówiłam? Gdzie nie nadrobię, tam się rozmnażają :crazyeye: [COLOR=DarkRed][B]Waszka, niech no ja znajdę chwilę czasu..[/B][/COLOR]. :diabloti:[/quote] 1. oczywiście, że tak Magda teraz na mnie czeka ja urodzę zdejmą mi szwy z stąd i tamtąd i działamy a co :lol: będziemy rozmnażać się jak koszatniczki :diabloti: znajdz znajdz czas ładna będzie z Was para :diabloti: [quote name='malawaszka']nie znajduję innego pomysłu co mogłabyś robić w wolnym czasie :diabloti: to na dogo ostatnio takie trendy jest :diabloti:[/quote] widzisz ona już czeka :loveu::evil_lol: [quote name='agbar']JA nie bede sie scigac z Debe,ktora dzidzia kizimizi byla pierwsza...Przeciez wiadomo ze MOJA:diabloti:[/quote] Dilerko to, że twoje jajo dopadł pierwszy wygłodniały agresywny plemnik jeszcze o niczym nie przesądza :cool3: moje jajo się trzymało i czekało na tego plemnika z idealną głowka, miekką witką i cwanym okiem :loveu: witajcie me ukochane :p
-
[quote name='Maga100'] [B]HANNO, fajnie, że nastąpił come back :loveu::loveu::loveu: (to są [COLOR=Magenta][I]ulubionej [SIZE=1](w tonacji Magi100)[/SIZE][/I][/COLOR]serduszka Dominisi)[/B][/quote] no tak podejrzewałam, że jestem twoja ulubiona ale teraz jak już to powiedziałaś na głos zrobię tak :oops: ojej nie spodziewałam się tego :eviltong:
-
jakby nie te obleśne paluchy to może bym jakieś dzizimizi dzięciąteczko dostrzegła :diabloti:
-
[quote name='Hanna R.']Póki co, wróciliśmy, Pękata Dominiko :p[/quote] hmmmmmm do kogo to było :roll::razz:
-
:multi::multi::multi: czy wróciliście na stałe czy tylko przelotem :cool1:
-
ja jestem zachwycona :loveu::loveu::loveu::loveu: i nie tym gdzie jest twój blożek - chociaż dobrze, że znalazł swoje miejsce na ziemi :diabloti: Pan Tadeusz jest w dechę :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: jeszcze qrwa jedna emotka z serduszkami i puszczę na siebie pawia :shake:
-
[url]http://img89.imageshack.us/img89/2687/image016h.jpg[/url] padłam już wiem co zrobię z bielizną TZa :evil_lol:
-
[quote name='Vectra']na mnie zawsze możesz liczyć , zawsze wpadnę z pocieszeniem :diabloti:[/quote] wszystko na to wskazuje pocieszenie Ty moje i Ty i twoje niebiańskie anioły czuwacie nad moim dobrym samopoczuciem i odrazu promienieje jednym słowem z 15kg na minusie odrazu :evil_lol: [SIZE=1]a to specjalnie dla dwóch podglądaczy :loveu: NIGDY NIE UŻYJĘ ZNAKÓW PRZESTANKOWYCH oz to nie przystanek :cool3::evil_lol:[/SIZE]
-
[quote name='Maga100'][B]mam jeszcze zdjęcie w pełni, ale ci nie pokażę. Po ślubie zobaczysz :evil_lol:[/B] [COLOR=Magenta][B]dopiero [/B][/COLOR]:diabloti: (Twój ulubiony kolor jak dobrze pamiętam) [B]zapiszę to sobie i ci odtworzę w styczniu :diabloti:[/B] [B][COLOR=Magenta]Och kochana ja nie wiem czy dociągnę do stycznia [/COLOR][/B]:shake: [B]golas zapakowany[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a2-1.jpg[/IMG][/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: