-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red] [/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oczywiście są foty z odwiedzin :razz:;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] tak biliardy bilionów :evil_lol:
-
czesc mamo z czerwonodupiastą córką jak tam postępy w gojeniu pupska :p cały czas mi się po głowie jedna liczba kołacze i TY wiesz jaka :diabloti:
-
czesc kobieto z sokiem bez % :diabloti:
-
wczoraj był Tadeusz!!!! ON JEST WIELKI :loveu::loveu::loveu::loveu: ale ciągle przytulak :loveu::loveu::loveu::loveu: jak tam Magdo super męski kocyk z lat 70 :cool1:
-
[quote name='Cola'][COLOR=Black]chcę zobaczyć R. który nie zna litości :evil_lol: który jest bezlitosny dla Ciebie :eviltong:[/COLOR][/QUOTE] kurna jest jest jest bezlitośnie każe mi leżeć w wyrku :evil_lol: [quote name='Cola'] [COLOR=Black] teraz rozumiem Twoją traumę :evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] trauma się pogłębia :roll: [quote name='Cola'] [COLOR=Black] tak tak...korzystaj :p ale powoli....bo niedługo to wskoczysz na wysokie obroty :evil_lol: i nie będziesz wiedziała jaki jest dzień tygodnia :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/QUOTE] a daj spokój wole latać niż leżeć :eviltong: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]hop hooop....jest tu kto?:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] jest tu mały hipopotam :cool3: [quote name='asher']Debestko, Mickiewicz cię nie zachwyca???!!! :crazyeye: To na pewno przez hormony, co też ta ciąża robi z człowieka :shake: Ale tak zachęcająco piszecie o tej czkawce... :cool3:[/QUOTE] ha ha ha wiedziałam, że jak się przyznam do Mickiewicza to podpadnę na amen hahaha Asherko nie wiem o co Ci kaman ale wierz mi to czkawka małego człowieka nie żadna pijacka ------- a szkoda :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mamy złożone łózeczko :loveu: mamy zrobione 1 z 5 prasowań :loveu: mamy zrobione 4 z 5 prań :loveu: i to wszystko robi TZ :shake::placz: miejsce psa w sypialnie został zajęty łózeczkiem biedna mała Szpilka nie ma swojego miejsca i musi spać w MOIM łóżku :evil_lol: ale naprawdę miała nie tęgą minę :shake: Komoda jest niesamowita wkładam wkładam wkładam i........................i mam miejce :multi: szukam posłania dla psa coś możecie polecić :cool1:
-
[quote name='Medorowa']Oto co ostatnio nie daje mi spać po nocach...:razz:' [URL="http://www.aktyka.pl/shop.php?tytul=Atlas_anatomii_czcowieka_Sobotta_Tom_1&a=opis_prod&id=83-87944-12-2&categorie=21"]Księgarnia Internetowa Aktyka.pl Atlas anatomii człowieka Sobotta. Tom 1 - pod red. R. Putza i R. Pabsta, W. Woźniak (red. wyd. pol.), K. S. Jędrzejewski (red. wyd. pol.)[/URL] Jeszcze w między czasie, którego brak, zaglądam do tomu II buhaha naprawdę polecam, świetna lektura:loveu::diabloti::evil_lol: A tak poważnie, spróbuj Paulo Coelho , jak dla mnie to ksiazki z dusza;) [/QUOTE] piekny atlas i piekne ryciny:cool1:
-
ale słodki miaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuu :kociak:
-
to, żeś poszalała z ta ilością zdjęć :diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]też se TU wstawie a co :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/373778/00000040.JPG[/IMG] [/CENTER] [/QUOTE] śmiechowe te małe stopy misie :evil_lol: heloł
- 78403 replies
-
Kochana moja coś mało cie ostatnio w sieci :evil_lol::cool3: A tamten Tadzio wróci tylko jak Maga zdecyduje sie na nowego lub nową Tadzinkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo ten to juz jakiś wielki taki że się chyb anie skurczy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja tam nie wiem z czego rżysz :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a Waszka nam potem powie jak zaskoczy [/B][/COLOR][/FONT]:p[/QUOTE] myślisz, ze powie :diabloti: Witaj Waszko :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bo poskarżę R. :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] o nie tylko nie to on teraz nie zna litości :shake::evil_lol: [quote name='Cola']masz rację :diabloti: na Mickiewicza to musisz jeszcze popracować :evil_lol::evil_lol: :stupid: od czego masz TZ'ta?[/QUOTE] Dziś sobie poczytałam Mickiewicza potem lookneła Pana Tadeusza i doszłam do wniosku, że ten pan nie do końca mi lezy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: zgrzeszyłam teraz strasznie hahahaha ale to przez to,że chodziłam do szkoły im. Mickiewicza i to powoduje mój uraz :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: wiesz co ile można leżeć :roll: półtoratygodnia to jakby za długo :roll: i wszystko pod nos - eee eee tak mi się nie podoba po to mam nózki i rączki żeby z nich kożystać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Witam w ten doniosły dzien odzywskania Niepodległosci przez Polskę to juz 91 lat od tamtych pamiętnych chwil - tyle samo miała niepodległa II Rzecz Pospolita
-
[quote name='Cola']:diabloti: to się rozpisałaś....nono...nie wiem kiedy to wszystko przeczytam :shake:[/QUOTE] mów mi Witkacy lub Prus :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :mad:i żeby mi to było .... :hmmmm: przedostatni :diabloti::evil_lol:raz ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] to życzysz mi tylko jednego klona :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jestem ale spadam muszę trochę sprzątnąć - TZ wyszedł mogę poszaleć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ponoć nieplanowane najbardziej kochane :diabloti: :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::errrr::errrr::errrr:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]czasami MUSI jak Magda pranie robi :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] to ma czas jeszcze na pranie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: bijcie się dziołchy bijcie tylko pozdejmujcie koszulki do tych zapasów :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: cześć Wypoczęta Matko Polko :diabloti:
-
[quote name='Maga100'][B]proszę :loveu:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/9-1.jpg[/IMG][/QUOTE] gdzie mój mały słodki Tadzik no gdzie :shake::placz::placz::placz: to jakis wielki chłop obcy:placz::placz: ostatnio Tadzik był taki mały taki fajny :placz::placz::placz::placz::placz:
-
czy to oby na pewno Grosia? Grosia nie chodzi na rózowo przecież :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
no dobra a daj teraz zdjęcia Tadzika :loveu::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:stupid: na lato kombinezon :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] nic nie może się zmarnować :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100'] [B]Ty masz działalność? To dużo dostaniesz z ZUSu :p Starczy ci na wszystko i jeszcze ci zostanie :p[/B][/QUOTE] tak kupisz sobiezajebiscie pojemny kapelusz na żebry :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
wiesz co mam wrażenie że on się sobie nie podoba w tym przebraniu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: fajny kombinezon będzie miec Jasiek :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
fajny pokoik u nas Jasiek będzie spał chyba na podłodzę bo TZ zgubił śrubki do wyrka :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Dominiczka :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/373778/00000001.JPG[/IMG] [/QUOTE] jaki fajny damski łaszek :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/CENTER] [quote name='clockwork']:diabloti::diabloti: tengusia wsypała małej do ... CYCKA MOJEGO :roll::roll: jakieś prochy nasenne :crazyeye::crazyeye: żebym mogła się spełnić w kuchni przy CAŁODZIENNYM gotowaniu obiadu :diabloti::diabloti: cze dziołszki :hand: miałam konkretnie o czymś pisać?? odpowiadać na pytania?? bo czytałam na szybko wczoraj, ale nie zdążyłam odpowiedzieć, dziś odpowiadam na szybko bez czytania....... :roll::roll: tysz was kochom ;) [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/123/100a9e86af0faa31.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/QUOTE] rewela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czesc dziewczyny Klockowa widzę, że kwitniesz :evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]Póki nie mam fot ...moja najulubieńsza [/B][/FONT][/COLOR][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/116/b357b91ae9b2cf2e.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/2150854/289/other/std/c4602e4b5d.jpeg[/IMG] [/CENTER] [/QUOTE] cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudo :cool1: [quote name='Maga100'][B]śliczne, śliczne, śliczne :loveu:[/B][/QUOTE] :lying::stupid:
- 78403 replies