Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='asher']A jak stosować ten krem, żeby zadziałał przeciwzmarszczkowo. Zewnętrznie? Dosustnie? W jakich dawkach? I czy ma być z jakiegoś konkretnego źródła? :niewiem:[/QUOTE] stostowac dopochwowo aż będzie skutek - ciąża :evil_lol: [quote name='lolka75']ale omijacie konkretna nazwe przyczyny ciazy:roll::shake: zaraz przyjdzie Wasia i nazwie rzeczy po imieniu jak to zrobila w przypadku pochwy i sluzu:diabloti:[/QUOTE] nie chciałam tu wyjść przed szereg ale jak widzę Wasię to............ [quote name='malawaszka']ale za to skutek/efekt ciąży działa już zupełnie przeciwnie więc ten sposób mnie nie interesuje :evil_lol:[/QUOTE] ciąża działa przeciwzmarszczkowo co jest potem nie wiem.........
  2. [quote name='Maga100'][B]czyli tylko ja widzę w nim Napoleona? :placz::evil_lol:[/B] [/QUOTE] tak tylko ty :diabloti: [quote name='Maga100'] :stormy-sad: :chainsaw: :wallbash: :zly7: :mdleje: :placz::placz:[/QUOTE] tak słowa twojej miłosci zawsze poruszają mnie dogłębnie :diabloti:
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roflt: :roflt: klepojajeczny :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] to mi się prawie kojarzy z ajerkoniakiemni nie wiem czemu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Cola']:roflt::roflt::roflt: teraz się zastanawiam czy on w ogóle coś tam miał?[/QUOTE] zależy od ilu lat jest obi - dzokejem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='Maga100'][B]ja poprzedniego wieczora przed planowanym cc, pokłócilam sie z A. tak, ze chcialam się wyprowadzać :evil_lol: W sumie mogłam, torby były spakowane :evil_lol: Niemniej postanowiłam, ze sama się zawiozę i będę tachać torby i w ogóle, na złość babci :evil_lol:[/B] [B]Bladym świtem wstałam po cichutku i chciałam się wymknąć, ale niestety, obudził się i zmusił mnie, abym mu zezwoliła zwieźć się na poród :diabloti:[/B][/QUOTE] nawet nie chce myśleć co to by było jakby się nie zbudził i dlaczego nie było by go teraz z nami :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='Cola']:roll: co ja na to poradzę....oznajmił mi to dopiero w piątek, a ja wiedziałam o tym od początku :evil_lol: ...oby tylko nie 14 :cool1: [/QUOTE] ha ha ha no co będzie miał na imie Walenty :evil_lol: tyż ładnie [quote name='Cola'] moja karteczka dopiero się deklaruje w głowie :diabloti: i odhacza, bo zawsze coś dokupię będąc w sklepie :evil_lol: [/QUOTE] uf uf uf to nie tylko ja tak miałam długo długo nic a potem ciagle pusta waliza :evil_lol: [quote name='Cola'] :stupid: tylko tak się wydaje :evil_lol:[/QUOTE] myslisz ja tam wierzę w dziewczyny :p [quote name='Cola'] my mamy trochę dalej :p trzeba wyjechać z miasta :roll: ...i wcale się nie zdziwię jak to ja sama wsiądę za kółko i się zawiozę :evil_lol:[/QUOTE] tylko kręć to plizzzzzzzzz :p [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a powiedz co ci na kartce R. napisał :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] nie nie nie bo nie dość, że wyjdzie na jaw, że my patologiczna rodzina to jeszcze to, że zanim się skapnełam, że to on mi do mojej ściśle tajnej karteczki dopisał te pierdy to ja zdążyłam się zastanowic a po ch...mi .... .... .... :diabloti:
  6. [quote name='Maga100'][B]Botox :diabloti:[/B] [B]wszystko inne to pic :diabloti:[/B][/QUOTE] ciąża :cool1: kremem można nazwać no wiesz przyczyne ciąży :cool1:
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] jak nie jak tak ...profesjonalnie spadał na jajucha :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] chyba, że 1. był to chłopak z jakass 2. był profesjonalnym obijajjuchem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: uwielbiam tworzyć nowe słowa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. [quote name='Maga100'][B]z przykrością stwierdzam, że oglądałam Króla Artura :cool1:[/B][/QUOTE] czy dlatego że masz słabość do mężczyzn z twardym A :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='Cola'] ...aż taki początkujący to on nie był :p jechał kilka razy bez strzemion (nawet oddał skok) a koń przeszedł czysto :evil_lol: ...latać każdy może :cool3: ale klejnoty tego pana w pewnym momencie dosyć mocno ucierpiały :diabloti:[/QUOTE] na profesjonalistę to on nie wyglądał :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]QPA sie robiła... a ja czekałam :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] i nie dopingowałaś coż z ciebie za matka polka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='Maga100'][B]ja znowu nie rozumiem, o czym ty do mnie prawisz :cool1:[/B][/QUOTE] no likier kawowy ktory zrobiłam miałam ci dać :cool3: w słoiku :cool3:
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]za wysoko mi do niego :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] chojeja :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye:prawie jak Kałużyński :roflt: [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/7-2.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: dobre dobre nawet nie wiem czy nie najlepsze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='Cola']:p mam jeszcze trochę czasu....a lekarz mnie pocieszył, że na początku lutego to raczej nie ma co się nastawiać :evil_lol: [/QUOTE] grunt to pocieszycielski lekarz :evil_lol: [quote name='Cola'] jesteś pewna, że chcesz przenosić do kwietnia?? :diabloti: zamienisz się w słonia :evil_lol:[/QUOTE] ja nei chce ale tak będzie teraz mi się spieszy a zaraz się obrażę i nie będę chciała taka babska natura :placz: [quote name='Cola'] :-o ILE?? [/QUOTE] zebrać sie nie mogę i chodze w koło walizy jak w koło ciuciu babki zamiast wziąść się w garść :shake: [quote name='Cola'] tak tak...spis rzeczy na karteczce i odhaczanie :flaming: pewnie dlatego się tak do tego garnę z wielkim pospiechem :evil_lol:[/QUOTE] miałam taka kartke a nawet dwie na jednej R mi podopisywał głupoty a drugą zgubiłam :shake: [quote name='Cola'] taaaa.....poczekajcie :diabloti: same będziecie to przechodzić :evil_lol:[/QUOTE] one są zorganizowane im lepiej pójdzie :evil_lol: [quote name='Cola'] a mój nie chce pojechać...tzn. chce, ale nie ma zawsze czasu albo zapomni :evil_lol: jak na razie trasę zna z mapy :evil_lol: [/QUOTE] my nie mamy co testować już przetestowaliśmy - spisał się lepiej niż ja :roll: autem w nocy mamy 7min od wyjscia z domu do zaparkowani pod izbą :diabloti:
  15. ale ma dziewczynę na głowie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: czemu mi nie przypomniała o likierze :shake: ponoć mocny że włosy w gardle wypala :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]chyba cie pogło ...never :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] to masz jakieś wtyki w TVN jak tak to powiedz im żeby przestali mi słać pierdoły jak Prokop chce się ze mna umówić niech zadzwoni a nie zawracają gitarrę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='Maga100'][B]s[/B] [B]uwierz mi, że cholernie żałuję, że nie włączyłam dykatofonu :evil_lol:[/B] [/QUOTE] :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  18. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]do mnie pijesz??? :razz::razz: bo ja tak wyglądam :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://www.amazing-animations.com/animations/women22.gif[/IMG][/CENTER] [/QUOTE] tylko zamiast chusteczek masz Grosie a właśnie co się z nią stało, że JESTEŚ :evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] wiem co będzie w poniedziałek w Brzyduli :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] no nie mów, że wykupujesz odcinki :diabloti:
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:mad:no nie przeszły Kupie ci loda :diabloti: w Macu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13512068#post13512068"]Fotelik-nosidełko dla dzieci, wizytowniki - na bullowate do 15.11 do 24.00 - Strona 2 - Dogomania Forum[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] cholera teraz piesze do mnie TVN :shake:
  20. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]dżisys ..właśnie sobie uświadomiłam , że ja na zadupiu już mieszkam 20 lat :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/FONT][FONT=Arial]..... aha ...i mnie prawie wszyscy znaja :roll: a ja ich nie :diabloti::evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] czas na zmiany :evil_lol: [quote name='asher']O rany, Maga, komu mam współczuć, Tobie, czy sąsiadom? :-o :lol:[/QUOTE] sąsiadom :cool1: [quote name='malawaszka'] z syropkami to nam ból - zakładanie nelsona w dwie osoby itd... znam znam :evil_lol: [/QUOTE] Waszko załóż mi nelsona proszę :loveu: Tadzik boski :multi: i nie dziwię się, że pluje teraz może bezkarnie pluć na rodziców za kilka lat..............:mad: czy masz może nagranie z mongolskiego gardłowania :cool1: chce zobaczyć czy jest ktos gorszy odemnie kota w rui gonionego przez traktor po polu minowym :cool1:
  21. [quote name='agbar']Keine panik:sg168::diabloti: Powiedziala ta co juz dzis po raz 4 kazala mezowi jechac trasa ''szpitalna'' zeby sie upewnic,ze zdazy tam gdzie zaplanowala urodzic:cool1: Debe jak se ulzyc przy rwie kulszowej...?[/QUOTE] no normalnie wyrwij rwe :diabloti: [quote name='asher']To ja se zemdleję Waszce do towarzystwa, a co! :mdleje: :evil_lol:[/QUOTE] why Leo why :diabloti: [quote name='Maga100'][B]a to te wielkie gacie było jednorazowe? :crazyeye::crazyeye:[/B] [B]Dlaczego dopiero teraz mówisz? :placz:[/B][/QUOTE] o dzizys pozamiastowa mogłam sie domyśleć, że możesz nie wiedzieć byłam ogladałam nawet wysłałam smsa i............nie przeszły :mad:
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] pewnie na samą myśl co ją czeka :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] alez to sama przyjeność jak traci sie grunt pod nogami :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]tylko nie Tadeusz, nie Tadeusz! :shock:[/B] [B]a ona urodziła pułk wojska od razu? :crazyeye:[/B] [B]Mnie wystraczył0 1,5 :cool1:[/B] [B]twoje życie będzie straszne :placz: [/B][/QUOTE] zastanawiam sie nad Tadeusz :evil_lol: może ty prałaś te podpaski kto tam wie :evil_lol::evil_lol: a ona nie albo ona urodziła pół pułku :evil_lol::evil_lol::evil_lol: JESZCZE straszniejesze masz zamiar ze mna zmieszkac :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ide na tv
  23. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]:cool1:to masz fajnie ze Cie nikt nie zna :cool3: bo ja mam przesrane ...czasem rzuce jakimś MIŁYM słowem :diabloti: a potem sie zastanawiam czy to nie była jakaś babcia przedszkolaka :diabloti:[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] to urok zupełnie nowego miejsca :cool1:
  24. [quote name='Alicja']............................................ :obrazic:[/QUOTE] oj Ala pokaż jeszcze język :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]a skąd wiesz, babo, ile cyferek będzie u ciebie po miesiącu? :cool1:[/B] [B]Moze 20? :cool3:[/B][/QUOTE] masz gorączkę :lying: [quote name='clockwork'] 13.................. baby to moje zrzucone kilogramy w ciągu pierwszego miesiąca po porodzie :eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE] czy musisz zdradzać nasze wszystkie sekrety :evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ja miałam 25 kilo dodatkowo... ale na pocieszenie dla TYJĄCYCH... żona kumpla w ciąży przybrała [SIZE=4]45 kilo[/SIZE] :diabloti: ale do pół roku zrzuciła 30 :diabloti::diabloti::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: [quote name='Cola']aż tak strasznie nie będę wyglądać :mad: włosy będą uczesane :eviltong: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] jeśli ci zostana włosy :evil_lol: wychodzi dziecko, potem te co mają szczęście im wychodzi waga, w większości wychodzą też włosy i pryszcze :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...