-
Posts
3637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bura
-
Na zahamowanie mleka doskonałe jest homeopatyczne Ricinus communis 30 CH 1 raz dziennie.
-
Może w Kielcach też będą?? Można mieć marzenia... :)
-
No to przy rozetach się nie narobię... Maławo tych naszych pudelsów... Dobre i to!!!
-
Ten konkretnie nie, ale stosowałam z powodzeniem olej z ogórecznika polskiej firmy Gal, doskonale działa a cena duuużo niższa.
-
Ja stosuję marchewkowy granulat ale z Bewi Dog'a podajesz łyżeczkę na dużego psa, mieszasz z wodą i olejem (u nas to jest podgrzana galaretka z łapek mająca trochę tłuszczu), czekasz 15 min i gotowy (ja nigdy aż tyle nie wytrzymuję). Moja suka się na białych częściach na marchewkowo wybarwia. To raczej wada plus pies wygląda jak brudny ale mnie to nie boli.
-
Czyli jak? Dwie morelki?? Pewnie jedna to ta od nas, z Dębicy...
-
To może się aby spotkamy i nie będę tak nieświadoma z kim rozmawiam :) Natomiast w Kielcach na bank jestem przy ringu.
-
Twierdzą, że od listopada.
-
[quote name='Gośka']NIee, co Ty, ogryzek musi obrosnąć co nieco. Dopiero na przyszły rok będzie się nadawał do pokazania ludziom;) Tak myślę że zadebiutujemy na Rzeszów:hmmmm: Zgłosiłam Mafinę do ch, o mało co też bym nie musiała do o bo nie mogłam znaleść ch, a potem skanera;)[/quote] W Rzeszowie też będą rozetki, tylko ponieważ będę pokazywać Pana Śnieżną Rakietę, to nie wiem czy uda mi się być przy ringu... Samojedy są w sobotę, nie wiem kiedy pudle.
-
My będziemy oglądać pudelsy i wręczać rozetki :) No i pokazywać panią szczeniakową goldenową :diabloti:
-
Podobno gdzieś w okolicach Rzeszowa jest jakaś ubojnia drobiu gdzie za grosze można kupić korpusy, łapki i takie tam. Ktoś wie gdzie to??
-
Co prawda moja nastolatka nie jest na 100% barfie, ze względów logistycznych, ale jak jadła barfowo to tak, jak zdrowy dorosły pies. Jak ją wyciągałam z nerkowych problemów to był 100% barf, sporo kości, mięso, troszkę warzyw. Ja uważam, że jeśli tylko pies jest zdrowy, to nie trzeba nic zmieniać w porównaniu do diety psa dorosłego. Jak ma zaparcia, to pofigluj z ilością kości, zmniejsz kości, zwiększ mięso. Jak ma z nerkami to zmiejszaj podroby, zbadaj czy to zmienia wyniki, zwiększ dobrej jakości mięsko, i obserwuj. Tyle z mojej strony. Moja laseczka zasowa wszystko jak leci, i suche i surowe i gotowane, żyje i ma się dobrze. No, teraz ma wirtualne dzieci, ale to szczegół.
-
Czy na pewno taka? Jaką ma długośc tych igieł?? Ta moja ma 2 cm i to są miękkie igiełki. Dzięki z góry.
-
[quote name='Tinka:)']ale taką szczotkę łatwo kupić:razz: może nie dokładnie taką samą, ale są ;) pochodź po zoologach;)[/quote] No właśnie problem w tym, że nie taką można kupić, są albo z inaczej profilowaną rączką, albo z innymni igiełkami, a to wszystko razem daje tak genialny efekt.
-
[quote name='bonsai_88']Może spytaj się wetki ;)[/quote] No właśnie nie bardzo wychodzi, bo ona nie pamięta. Być może producent Karlie, ale u nich nie ma takich sdzczotek...
-
Pudel cacuszko!! A teraz trochę OT bardzo proszę znawców z branży o pomoc, tu jest opisane, poszukuję szczotki jeśli ją znacie to pomóżcie... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f984/szczotka-x-pomozcie-122949/#post11083365[/URL]
-
Kochani, mam pewien problem ze szcotką. Otóż mam takiego zakołtunionego Samojeda i jedyne co działa to szczotka którą pożyczyła mi moja wetka. Problem jest taki, że ona non stop jej potrzebuje, więc chcę sobie kupić takie cudo, tylko... nie wiadomo jaka to firma!!!! Czy ktoś zna tą szczotkę i wiedziałby gdzie to kupić?? Pomóżcie!!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/388/e74ad0b8c2ca0101.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/388/c9ab3bdd97a4344e.jpg[/IMG][/URL]
-
W rzeszowskim RCMB promocja Biomilla przecena ok 50 - 70zł na dużym worku.
-
Czekamy więc na dystrybutora w Rzeszowie :)
-
Ostatnio wśród psów szerzy się coś jakby parvo, mojej wetki pies już 2 razy miał to świństwo. Moja AJka też się załapała, cieniutko było, ale już jest ok. Nie bardzo chce mi się wierzyć, aby pies nagle od barfu zachorował.
-
[quote name='AnkaW'] Fajnie, że te 2,5 kg torby mają plastikowe zamknięcie :p ciekawe czy te 7,5 kg też.[/quote] Nie mają niestety.
-
[quote name='Betti']Gosiu, bardzo Ci współczuję...trzymaj się. Bardzo mi przykro :-([/quote] Wszystkiego bym się spodziewała, ale nie takiej wiadomości... Trzymaj się Gosiu, Ford może i biega gdzieś tam na niebieskich łąkach, ale jestem pewna, że część jego psiej duszy została tu, z nami, z ludźmi, którzy nigdy go nie zapomną. Przez niego w ogóle spojrzałam na pudle jako na psy... i na zawsze zostanie mi w pamięci ten jego wyraz łagodnej a dostojnej pobłażliwości dla otaczającego go świata. Niestety, nasi czworonożni przyjaciele zawsze zbyt prędko odchodzą.
-
Od listopada będzie dostępna Acana Pacifica też bez zbóż. Ciekawe tylko w jakiej cenie...
-
[quote name='Ania i Salma']A kiedy w Polsce beda dostepne nowe produkty Acany?[/quote] Według dystrybutora od listopada.
-
Jakie zero? Pacifica ma 29%...