Jump to content
Dogomania

Bura

Members
  • Posts

    3637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bura

  1. Bura

    Rzeszów - 4.02.2007

    [quote name='TANANA'] w mlodziezy wygral rowniez synek Manook 13m-czny ktory zostal NMPwR oraz pokonal tatusia i zdobyl BOB :D oczywiscie pękamy z dumy[/QUOTE] Ja rowniez sie pochwale, a co!! Co prawda moja sucz druga doskonala w weteranach, ale tenże Manook, "mały" Manooczek ze mną powiewającą w tle (jako że go teoretycznie wystawiałam) wygrał ze swoim bardzo utytułowanym tatą Interchampionem!!!! Więc gratulacje dla Edyty za takiego wnuka :)
  2. Bura

    Rzeszów - 4.02.2007

    Ja też się wybieram, już zgłosiłam moje futro tylko... No właśnie moje futro "sukienkę" zrzuciło, a u tego sędziego to będzie nieciekawie. Jak dostaniemy bdb to sukces. Choć może spojrzy łaskawiej bo to weteranka...
  3. Bura

    Konina

    Witam!! Fragment usunięty przez moderatora Mam do Was pytanie natury zywieniowej: mam mozliwosc kupic konine, dobrej jakosci miesko za doslownie grosze: tylko jakos tak mi nie za bardzo to lezy: bo widzicie mam dylemat natury etycznej... Ja kocham konie, jezdze czasami, i tak mi jakos glupio... Ale nie o to mi wlasciwie chodzi. Czy ktos z Was ma jakies doswiadczenia z konina? Chodzi mi o miesko i kosci, wszystko na raz. Czy to tluste? Jak psy to jedza? Czy jest to problem zeby je przestawic?? Czy jakiegos skladnika jest w koninie wiecej niz w innych miesach zeby jakos na nie szczegolnie uwazac?? Dajcie znac bo w przyszlym tygodniu mam miec ewentualnie dostawe tego... pozdrawiamy Marta i Ajka
×
×
  • Create New...