Jump to content
Dogomania

Bura

Members
  • Posts

    3637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bura

  1. Bura

    Barf

    [quote name='Charly']ja mysle, ze warto moze poszukac ksiazki w necie na ten temat. mam nadzieje ze sa jakies polskojezyczne. z rasowcami i to takich olbrzymich ras to pewnie trzeba szczegolnie uwazac, zeby mala dostala odpowiednia ilosc wapna itd. moze napisz do Bura. Tylko jej nie ma na forum jakos[/quote] Nie ma jej bo nad morzem była na wakacjach normalnie... Już wróciła ale po 20 godz w pociągu nie wie co pisze więc jutro się wczyta :evil_lol:
  2. [quote name='Iwona1984']no to walczymy :) rozetki przygotowane :) NAJLEPSZA DOROSłA SUKA W RASIE NAJLEPSZY DOROSłY PIES W RASIE NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE :bal: :bal: [url]http://i29.tinypic.com/35jkos1.jpg[/url] [url]http://i28.tinypic.com/10pbqeu.jpg[/url] [url]http://i28.tinypic.com/rh0juq.jpg[/url] piękne:loveu::loveu::loveu: Bura[/quote] Fajnie, że się podobją. Ja tylko npiszę, że wybiegłam pond normę :) Moja CH PL Ariadna Legenda Północy, 12 letnia babuszka 2 lokata na 3 w weteranach, pozostałe suczki ok 4 lata młodsze :) Za to z najmłodszą pociechą mastifką tybetńską po przejścich 1 lokata w szczeniakach WO. SUKCES!!! Pozdrawiamy z nad morza!!
  3. Wycinasz kółko, laminujesz, wycinasz z ok. 1 mm zapasu żeby się nie rozkleiło. Widać, że nie czytałaś lektury obowiązkowej :evil_lol:
  4. Bura

    Rzeszów

    Za nas też trzymajcie kciuki bo mamy 3 suki w konkurencji, wszystkie 8 latki a moja seniorita 12 :crazyeye: Najstarszy Malamut wystawy :cool2:
  5. Bura

    Karma ORIJEN

    Moja robi jedną maluśką dziennie ale je 75 do 100 gram...
  6. [quote name='Asiuleczka.Warka']mam jeszcze pytanie. mam drukowane przez siebie wklejki a u mnie w mieście(jest gminą) i nie ma takiego punktu ksero w krórym posiadasją foljowarke i niewiem co mam zrobić doraćcie coś.Bo sponsoruje na Warszawe i musze szybko coś wykombinować.Wszelkie pomysły mile widziane.[/quote] Skoro nie ma punktu z foliowaniem to klapa bo pewnie też przezroczystej folii samoprzylepnej nie kupisz. Nie widzę wyjścia, może podróż do większego miasta??
  7. Bura

    Naturediet

    [quote name='Bzikowa']Możecie mi jeszcze powiedzieć coś o dawkowaniu? Znalazłam tu: [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/naturediet_karma/62211#feedingGuide[/URL] ale nie wiem w czym jest podana ilość karmy na dzień... np dzienna dawka dla psa ważącego 10 kg to 1,3... tylko czego? :roll: opakowania? :roll:[/quote] Zapewne opakowania. Ale zawsze nusisz dopasować do psa. Tak jak większości suchych moja powinna zjeść 30 do 40 deko a je 75 gramów.
  8. [quote name='Karmi']A gdzie to dają takie przecieki?:cool3: Czyżby ta miła, ,,telefoniczna" pani? Ja nic nie wiem a chciałabym :razz:[/quote] Tak, to ta pani. Haszczaki i w ogóle cała piątka to ten sędzia z Węgier. A ten tytuł to pewnie nie w weteranach przyznają :evil_lol: Ale wniosek na championa weteranów może się uda
  9. Piękny!! A jak soszysz, że ten włos tak się prostuje?? Jaką szczotką czy grzebieniem??
  10. Ja jadę z całą ekipą plus piesiec, samochodzikiem z klimą :evil_lol: A tak na marginesie, to gdzie znajdę co dokładnie muszę mieć w aucie jadąc na Słowację?? Słyszałam, że jakieś cuda, lampki itd. Wiecie skąd te informacje zdobyć?? Znalazłam takie coś: Na Słowacji od 1 listopada obowiązują nowe przepisy związane ze stanem technicznym samochodu i jego wyposażeniem, gdyż weszła w życie nowa Ustawa nr 578/2006 - poinformował Ján Bošnovič Dyrektor Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Zgodnie z nową ustawą kontroli podlegać będą: - hamulce; - rura wydechowa; - wydzielanie spalin; - ważność badań technicznych; - układ kierowniczy; - ustawienie świateł i kierunkowskazów; - koła samochodowe; - stan opon; - amortyzacja; - podwozie. Zgodnie z nowym prawem do obowiązkowego wyposażenie samochodu osobowego należą: 1. zapasowe bezpieczniki elektryczne, jeżeli są używane w instalacji elektrycznej danego samochodu; 2. zapasowe żarówki, po jednej sztuce z każdego rodzaju; 3. podnośnik samochodowy; 4. klucz do demontażu kół samochodowych; 5. koło zapasowe; 6. linka holownicza; 7. trójkąt ostrzegawczy; 8. kamizelka odblaskowa, która musi być umieszczona w kabinie pasażera, a nie w bagażniku; 9. apteczka samochodowa (wyposażenie apteczki w załączeniu). Przed podróżą samochodem do Słowacji warto więc sprawdzić wyposażenie samochodu i uzupełnić brakujące rzeczy, by uniknąć nieprzyjemności podczas podróży i niepotrzebnego płacenia mandatów.
  11. [quote name='McDzik'] Oo szanse na rase macie :) .. :oops:[/quote] Tiaaa... z grubą suką łysą gołą co na dodatek nie chce biegać... Tiaaa, szansę mamy :evil_lol: że nas z ringu nie wyrzucą :multi:
  12. Mieć nadzieję, że jego psa przyjęli?? LOL Właśnie się dowiedziałam, że w Koszycach będą całe cztery Malamuty, z moją włącznie.
  13. Nasza pani doktor z lecznicy Dokotrek w Rzeszowie.
  14. Szczepienie ma być wykonane conajmniej 14 dni przed wystawą.
  15. [quote name='McDzik']WOOOW ale warstwiasta!!!! To ja się z moimi chowam pod ziemie, niech nas ktoś zakopie... :oops:[/quote] Ruszam po łopatę :diabloti: A tak na serio, co dla Was jest w robieniu rozet najtrudniejsze? Macie takie etapy które są dla Was trudne?? Ja mam ale czekam na Wasze opinie.
  16. Pamiętacie tę rozetkę?? [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/275/71a3db27affd1ba4.jpg[/IMG][/URL] Myślałam nad jej kopią i wymyśliłam. Oto moje dzieło. Jako kopia trochę nie bardzo, bo kolory nie te i za małą ją zrobiłam i środek się nie zmieścił. Ale jako generalnie rozeta to chyba może być, co Wy na to?? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/299/c448b9b7b7e6badd.jpg[/IMG][/URL]
  17. Nam dzisiaj też przyszło potwierdzenie ale bez numerka. Znowu!!! Czyli znów będę musiała się tłumaczyć, że to weteranka :mad:
  18. [quote name='ania K.']zmielone zalewam wrzątkiem? :p;)[/quote] Wrzątek to chyba nienajlepszy pomysł, może źle wpływać na kwasy tłuszczowe. To nie glut najważniejszy tylko ten tłuszcz i białko z nasion.
  19. [quote name='ania K.']Dzięki Bura;) a gdzie moge taki kupić jak nie w aptece?[/quote] Zwykłe w sklepie w ziarenkach kupujesz, wrzucasz do młynka do kawy i mielisz na pył. Potem do jakiegoś pojemnika i do lodówki bo tam tłuszcz jest żeby nie zjełczało. Najlepiej byłoby mielić tak na jeden raz i wrzucać do miski ale to dużo roboty.
  20. [quote name='ania K.']lepszy jest mielony czy w całości? i czy podawać dwa razy w tyg. czy częściej? Zaczełam dawać swojej ale mielony i daje jej codziennie :p[/quote] Mielone ale żeby było nieodtłuszczone czyli nie takie z apteki. Ten tłuszcz to najlepsze z lnu.
  21. [quote name='McDzik']Hm, może .. ja mam i takie i takie , za kazdym razem PLACEK. Spróbuję robić tylko jednym szwem, może to coś da. A może za bardzo kółeczko przyciskam do podstawy jak kleje? Dac jej troche "luzu" ?[/quote] Może jak kleisz wszystko to dociskasz całą rozetkę?? Ja mam takie wielkie ruskie szklanki do wódki wysokie na ok 30 cm z wąską podstawą i tym obciążam wyłącznie tą wklejkę z przodu. I tu małe chwalenie, oto wszystkie dzisiejsze wyroby moje :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/298/1b6635799309c6d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/298/440d781d717f28bc.jpg[/IMG][/URL]
  22. Te dzioby przyszywam jednym szwem od razu do pleców rozety. Może to sprawa jakości watążki?? Moje są te twardsze.
  23. Przed chwilą to stworzyłam [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/236/086fa487f82842a2.jpg[/IMG][/URL]
  24. Ju raz to tu pisałam, ale powtórzę: niechcący stworzyłam [B]POTWORY!!!!![/B] A tak na serio - bardzo ładnie jak na pierwszą rozetę!!
  25. [quote name='Agnieszka K.']Od jakiegoś czasu sa też w sprzedazy ostrza z warstwa ceramiczna. Czy ktos ich uzywał i ma jakies spostrzeżenia??[/quote] Wg. amerykańskich groomerów z groomnetu szybko się grzeją.
×
×
  • Create New...