-
Posts
3637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bura
-
I jak tam u młodej?? Zmniejszona dawka pomogła??
-
Wszystkim barfującym wszelakiego dobra i szczęścia w Nowym Roku życzy Ajutkowo :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/87/1d6f939c22133219med.jpg[/IMG][/URL] p.s. z okazji świąt można wiele cudów w sklepach dostać za grosze, ja wczora z wieczora :evil_lol: nabyłam wołowinę udziec za 5 zł za kilo, czyste cudne mięsko!!!
-
Dla tych, co obchodzą Święta - Wesołych!! [URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] [U][COLOR=#810081][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/87/1d6f939c22133219med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL]
-
[quote name='kingula']pytanie tylko jak dlugo i jakiej jakosci bedzie to zycie, szczegolnie jego koncowka... :roll:[/quote] No wiesz, psy tejże hodowczyni po 17 lat miewały i do końca w szacie wystawowej i pokazywane były... A jeden co w młodszym wieku - 9 lat to na babeszjozę poszedł... Ja się nie wyrażam, bo dla mnie każde suche to gu**o tylko pytanie mniej czy bardziej szkodliwe.
-
"Prawie" grzywka??? :evil_lol: Prawie robi wielką różnicę :eviltong:
-
Ja tam Pedigree nie polecam, ale... Jedna poważna hodowczyni, wiecie, czempiony, hodowla, wystawy na poważnie, mi go polecała, że takie fantastyczne, itd itp. Że swoje psy tylko na tym plus szczenięta też, i że szczeniaki od niej dostają to w wyprawce... Cóż, pies to pies, i na trocinach przeżyje...
-
[quote name='lupak']A skądżeśty takie białe cudo dorwała ? Nieustające ukłony dla Królowej. Śliczna Ona :lol:[/quote] Duże białe z wykopalisk :) Będziem się szkolić i wystawiać, pomieszkiwać również. AJka już mu dała absolutorium, więc może mieszkać z nami, co ostatnimi czasy robi dość często.
-
W porównaniu do Orijena to większość karm blado wypada :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='betka-sp']a co?? najwazniejsza dla ciebie jest ortografia???? nie...pies nie jest odwodniony...taki niestety ma układ żył lub wet nie potrafił sobie poradzić...możesz sobie wybrac opcje:angryy: a może tez jesteś zdania "po cholere pani se taka rasę kupiła...shar-pei to same kłopoty"[/quote] Sama sobie odpowiedziałaś. A jak wet sobie nie radzi, cóż, bywa. Co do ortografii, lubię wiedzieć o czym rozmawiamy. Rozumiem, masz problem z psem to się czepiasz za drobnostki typu wytknięcia pomyłki czy niewiedzy nazewnictwa. Jak Ci to ulży, to proszę bardzo, czepiaj się dalej.
-
[quote name='betka-sp']tak..po wyjęciu sobie [B][COLOR=red]werfronu[/COLOR][/B] pojechaliśmy w niedziele na kliniki bo tam był dyżur, żeby założyć nowe wejście właśnie w jedna z tylnych łap... niestety po długich nastu minutach wet sie poddał...nie był w stanie umiejscowić [COLOR=red][B]werfrony[/B][/COLOR]...ciągle cos przeszkadzało... może żyły na tylnich nogach sa jakos powyginane?? nie wiem....po prostu sie nie udało i wrócilismy z niczym......:shake:[/quote] Chyba [B]wenflonu[/B]. A co do łapek tylnych, nie powinno być problemu, moi weci bez golenia łap się wkuwają. Może pies odwodniony albo co??
-
Samoje(z)dny to pies nie do zdarcia... Skacze skacze skacze... i jeszcze skacze... szczeka... ale już wie, że jak jest dość to jest dość.... i Ajka ma do niego słabość, nie zagryza go, nie kryje, tylko czasem burknie spod wątroby. A młody genialnie wie, kiedy można jej wejść w kompetencje, a kiedy grozi to utratą ucha :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/305/7b58994827687b71.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/40/21388731c5f75bb8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/420/f9b72dfefd6849dd.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='GATUSO']Sam je napisałem dlatego są;)[/quote] LOL, tylko masz innego tam nicka :) Dzięki :) [URL="http://www.gratissmilies.de/"][IMG]http://www.gratissmilies.de/smilies/sonstige/sonstige_12.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='GATUSO']Na forum Krakvetu masz opis tych składników i ilosc.[/quote] Tia... są, bo tam o nie spytałam :evil_lol:
-
Skoro są hodowcy, którzy stosują i polecają Pedigree marketowe, to dlaczego nie samo mięso??? Mniejsza o to, że to trochę mało zdrowe :diabloti:
-
[quote name='_jamaica19']powiedzcie mi prosze w jakim rodzaju kostek bedzie najmniejsza ilośc kosci, na dzien dzisiejszy podaje BARF z warzywami dla psów dorosłych 7zł za kg. i zastanawiam sie czy w jakiejs mieszance jesty mniej kości moze sie ktos z was orientuje?[/quote] Najmniej jest w barfiku (zero) a po tym najmniej w primexie (tej mieszance za 5 zł/kg) dla psów dorosłych i starszych.
-
Mnie interesuje wyłącznie Pacifica. A cena 170 za 12 kilo to trochę sporo. To lepiej kupić F4D
-
Czy ja wiem? 180 zł za 13,5 kg to nie tak mało. Oczywiście w porównaniu do Orijena to spora różnica, ale nadal to nie mało.
-
Właśnie molosiarze często tą karmę stosują ponoć i są zadowoleni.
-
Albo korzystając z okresu świątecznego i z tego, że pieczemy ciasta, zatrudnić rodzinę i sąsiadów do zebrania skorupek. Dobrze jest je przed zmieleniem wyprażyć w piekarniku.
-
[B][FONT=Tahoma][COLOR=#c45f2b][IMG]http://www.krakvet.pl/images/pixel_trans.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] PRO PLAN Adult Lamb & Rice [B]Składniki:[/B] jagnięciną (19%), ryż (17%), kukurydza, odwodnione proteiny drobiowe, gluten kukurydziany, ttuszcz zwierzęcy, mąka kukurydziana, digest, pulpa buraczana, drożdże, olej rybny, fosforan wapnia, chlorek potasu, chlorek sodu, węglan wapnia, minerały, L-Lizyna. Miedź (jako siarczan miedzi) 12 mg/kg. Witamina A 21000 j.m./kg, witamina D3 1600 j.m./kg, witamina E 280 mg/kg, witamina C 70 mg/kg. Przeciwutleniacz: tokoferol pochodzenia naturalnego. [B]Typowa analiza:[/B] białko 27%, tłuszcz 17%, popiół 7%, włókno 2%, wapń 1,3%, fosfor 1%, wilgotność 8%. Arion L&R [B]Składniki:[/B] Ryż (min25%), mięso jagniece (min.10%), mieso drobiowe, sosy, tłuszcze, śruta kukurydziana, śruta pszenna, hydrolizowane białko drobiowe, tłuszcz zwierzęcy, wysłodki buraczane, proszek jajeczny, fruktooligosacharydy, lecytyna, witaminy i składniki mineralne. białko 26%, tłuszcz 14%,
-
Mało prawdopodobne, ale możliwe. Przy Addisonie nie zmniejszasz dawki tylko odstawiasz!!! I dajesz kortyzon i florinef, to odwrotność Cushinga.
-
[quote name='Katarzyna']Naszym psom bardzo smakuje, na razie wyprobowana wolowina. Jakby kto z naszych okolic chcial zapraszam gg 565429 664 046 197[/quote] A ja polecam zarówno kostki jak i dystrybutorkę :)
-
Nie wiem, moje futro na purinie robiło się grube jak beczka, w oczach dosłownie tyło...
-
[quote name='D&J']buuuu a w Szczecinie nadal nikt nie ma BARFa w swojej ofercie :placz:[/quote] A nasze zamówione 6 kilo przyjechało i już siedzi w zamrażarce a 2 kostki się rozmrażają. Na rano będą jak znalazł.:multi:
-
[quote name='Ilka21']No niestety wiem, a twórczość własna włascicieli mnie przeraża czasami:roll:[/quote] Żałuj, że nie widziałaś mojego wytrymowanego Malamuta, zjawisko po prostu :diabloti: