-
Posts
3637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bura
-
A tu parę fotek: [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9d7212a31b255d05][IMG]http://images26.fotosik.pl/23/9d7212a31b255d05m.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/23/4d4711bfe0b2b4d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/23/2689a1471ef14c5e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/23/b56f639a7a8736c4.jpg[/IMG][/URL]
-
W Nowym Targu i Sączu będziemy szerzyć pornografię. Ajeczka kluseczka jest łysa jak kolano, jeszcze troszkę zostało na kryzie i portkach plus ogon, ale i to niebawem wypadnie.
-
No co Ty, haszczak, tylko że jakiś długi ogon lub tylko futro na ogonie!!
-
[quote name='AnkaW']babiki są super :loveu: , ale niestety coraz mniej oddziałów urządza im zabawę na ringu :placz: . Mój na szczęście wejdzie w wiek szczeniaczków :multi:[/QUOTE] Czy przypadkiem w regulaminie nie stoi że babiki tylko na klubówkach??
-
My będziemy na 100% i obiecuję foty Malamutów
-
[quote name='karjo2']A, z czystej ciekawosci ( czlek sie cale zycie uczy), co to takiego?[/QUOTE] To z Chińskiej teorii pięciu żywiołów. Poniżej wkleję link, poszukaj w google to na pewno znajdziesz więcej. [url]http://www.nawidelcu.pl/Articles/exeSingle/?id=437[/url]
-
Zapewne przy tym samym, tylko że moja suka nie wygląda już tak jak na tej focie... Jest łysa, goła, pornograficznie wyliniała :) Nieopatrznie powiedziałam jej, że zgłosiłam ją na kilka wystaw pod rząd... Mogłam się domyśleć, że tak będzie :) Ciekawe jak zareagują sędziowie :) W sumie szkoda, że nie zgłosiłam jej do klasy czempionów, to dopiero byłby ubaw!!!!
-
Tamtegoroczny Nowy Sącz to dla nas był wielki sukces (BIS weteranów) i przemiła atmosfera, więc i w tym roku zawitamy :) Tu foto z tamtego roku :) Puchar stoi na zaszczytnym miejscu!! [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=03e2ecd15e0e0fd4][img]http://images2.fotosik.pl/151/03e2ecd15e0e0fd4m.jpg[/img][/URL] To foto mam dzięki fotografom z oddziału w Nowym Sączu - za co baaaardzo dziękuję!!!
-
W samym NT to nie wiem ale miałam w tamtym roku boską kwaterę pod Zakopcem, w Białce Tatrzańskiej, tanio, przyjmują z psami, bosko!! My z Ariadną jedziemy bronić honoru Legendy Północy i kibicować kuzynowi Nukiemu :) Choć Ariadna jest łysa i dziurawa miejscami. I mamy nadzieję na kąpiel w Dunajcu (o ile to bezpieczne).
-
[quote name='shangri_la']hmm tu sie nie zgodze, Bire chcialam przestawic na barf jakis czas temu moze rok niepamietam dokładnie. ale niestety ona nie trawi kośći...a by sie dała posiekać za nie :P przestawialam ją stopniowo ale nic z tego. kurze owszem skrzydełka super , szyje indycze kości z czegokolwiek innego niz drób... cielece, wolowe etc powoduja ze suka niemoze zrobic normalnie qpy... pozdrawiam[/QUOTE] Elo, a jakiegop rodzaju kości z np cielęciny dawałaś? Ogony? Kręgosłupy? Po kościach długich zatwardzenie to norma, jeśli dasz za dużo kości w stosunku do mięsa (pamiętaj, to mają być MIĘSNE kości) to się zatka. Na kościach długich moja Królowa złamała sobie trzonowego na pół, w wieku 3 latek, a do dziś chrupie kościska a ma 11 lat i nic... Tylko np skrzydełek kości długich nie trawi więc ich nie je. Po kościach wieprzowych lubi haftnąć (niestrawione zwraca) a cielęcych nie bardzo mogę dostać. Kończy się na szyjkach kurzych lub indyczych (indyk lepszy bo to tzw. "chłodne" w przeciwieństwie do "gorącego" kurczaka ale to koncept z rodzaju "czary mary" :diabloti: ) Jeśli nie dajesz kości to trzeba zadbać o poziom wapnia - suplementy stricte wapniowe.
-
Ja tam do was nie dołączę dopiero jak moja Królewna obrośnie bo na razie jest tak łysa że wstyd ją ludziom pokazać. W Nowym Targu będę się chować w krzakach i tylko na chwilkę wybiegnę na ring żeby ją pokazać... Kosmos...
-
Bonharen jest świetny na wszelkie stawowe problemy, zwyrodnienia, kontuzje, zerwania więzadeł itp. Moja suka z wersji niechodzącej w przeciągu miesiąca podawania Bonharenu dożylnego i homeopatów przeszła do wersji biegającej i wygrywającej na wystawach :) W tym bisa weteranów :) Cartrophen Vet ma działania uboczne i tego się w nim boję, po Bonharenie zero problemów. Cartrophen rozrzedza krew i jeśli są jakieś problemy z nerkami, nawet jeśli o nich nie wiemy, to może poważnie zaszkodzić. Poza tym u nas w centrowecie okrutnie drogi - 270 zł.
-
Łódź Husk w strzępach,teraz wyczesany ,przesliczny ma dom w Poznaniu!!
Bura replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Ten psiak to na stówę husky ale długowłosy. To, że wygląda potężniej niż teraz popularne haszczaki, to kwestia obowiązującej w swiecie wystawowym mody na drobne psiaki. Znajoma miała takiego długowłosego (też o grubszej kości) i w tamtych czasach (jakieś 10 lat temu) ten haszczak był mocniejszy niż nejeden Malamut... Szkoda go, tego psiaka, gdyby nie Ajek, to sama bym go wzięła... -
A tu moja uśmiechnięta niunia. Może ktoś jeszcze ma jakieś nasze foty? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/5/63c68ef63637a6c9.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Aisa_']"limfatyczny"? :lol: :lol: :lol: Jeśli ktoś użył takiego wyrazu w opisie psa, to chyba nie wiedział co ten wyraz oznacza. Goldenka, kojarzysz może z lekcji biologii układ limfatyczny?;) Może sędzia chciał napisać "flegmatyczny", tylko mu się pomyliło?[/QUOTE] Limfatyczny czyli luźny, przelewający się, nie związany, jeśli pies jest np za gruby i sie chlubocze to też. Albo młody i taki że przód biegnie, tył biegnie a grzbiet żyje własnym życiem :razz:
-
[quote name='weszka'][B]Bura [/B]ja kiedyś też zgubiłam medal. Napisałam do oddziału wielką prośbę o przesłanie nowego i dostałam - więc może spróbuj. Zawsze to miła pamiątka.[/QUOTE] Hehe co innego zgubić a co innego nie dostać :) Nie wiem, może napiszę :)
-
Jeszcze jedno wczorajsze zdjęcie. Będzie więcej, ale dopiero w przyszłym tygodniu jak dostanę płytkę z drugiego aparatu!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/5/63c68ef63637a6c9.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='lupak']Martunia, ale ty piorunem wytrzeźwiałaś. Mnie jeszcze trzyma ;). Kurde a jak Manook stawiał szampana to zostałaś skreślona jako kierowiec . Znów plama :cool3:. To nic. Odbijemy w New Targu, bo się wybieramy. Prawie cały miot Jolkowy na N i oszywiście wujki Lupki.Do Zakopanego też.A wrażenie ktoś odniósł, bo nie było HODOWCÓw ,tylko tacy jak my :eviltong:.(a nawet jak byli to się nie wyróżniali :evil_lol:) Ogólnie było tak jak zwykle i o to chodzi. Ja tam kocham wszystkie malamuty i wszystkie Burki i dobrze mi z tym. A Królowej nieustające pokłony. Czuje sie zaszczycona poświęconą uwagą.[/QUOTE] Strasznie fajnie, że będą Jolkowe psiaki, a nie wiesz czy sama Jola będzie? Ale by było fajnie!! Napisz czy już są zgłoszone itd!! To wtedy będzie na nie czekała miła niespodzianka w NT!! Dzisiaj tak oto wypoczywała Królowa :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/5/5797e6ca1fb9f952.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/5/23d653fffb61b1bf.jpg[/IMG][/URL]
-
No to nie wiem jak my bez problemu zaparkowaliśmy.... Mimo iż wjechaliśmy około 10!! Skierowali nas na ten parking koło ringu owczarków niemieckich i tam było miejsce... Zupełnie bezproblemowo... Ale ja zawsze mam z Krakowa miłe wspomnienia. Chociaż... NIE DALI MI MEDALU!! Nawet dziś sprawdziłam czy na pewno mam doskonałą. Niestety wczoraj w zabieganiu i robieniu 100 rzeczy na raz zapomniałam nawet zaglądnąć do teczki z kartą ocen... Byłam święcie przekonana że medal tam jest. Ot, wpadka:mad: Ale i tak kocham wystawy Krakowskie :diabloti:
-
Jeśli maz więcej z ringu Malamutów to plizzzzzzzzz pokaż nam :)
-
[quote name='ewelinabuck']piekna suka bardzo lubie takie masywniejsze suczki a nie wyplochy mam nadzieje ze nikogo nie uraze;) ;) ;) ;) ;)[/QUOTE] No, ja też wolę jak Malamut od ziemi odstaje nieco :)
-
No to ja mam pytanie. Jeśli cartrophen pobudza chondrocyty do produkcji mazi i innych takich, to chyba należałoby przed podaniem cartrophenu (i w trakcie) podawać jakieś wspomagacze odżywiające staw?? Kupiłam Artrofos forte i planuję kupić Cartrophen. W opisach pisze że dawka jest 3 mg na kg ale słyszałam od zagraniczanych, że stosują dawki uderzeniowe najpierw, muszę poprosić o konkrety. Ktoś o tym słyszał? Zabajka, ile płacisz za ampułkę?
-
Hello, śliczny ten Twój Bałamut :loveu: Taki ma wilczy wyraz, strasznie to lubię taką kombinację maski z czapeczką! Zapraszamy do nas na foty z wystawy w Krakowie!!
-
O matko, cudne te foty!! Szczególnie ta rafa!!