-
Posts
3637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bura
-
Tu nasza prosiaczka :diabloti: Chyba już tylko liposukcja nas ratuje:-( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/173/1b9b75f99ff59c56.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/175/41e4ea9e24bd8acf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/174/4606c692626b739d.jpg[/IMG][/URL]
-
Dzięki, będę czekać!!
-
[quote name='psiulka'][I]To my się piszemy na Bulwary pewnie. :)[/I][/quote] My też tylko gdzie i dokładnie o której się spotykamy??
-
Jestem za tylko ja moge rano, ok 10
-
Jeśli ktoś ma foty mojej grubasińskiej weteranki to bardzo proszę na priv [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] a nie tu bo... no bo.
-
To może przyszła niedziela jak dożyję??
-
Moje futro od 10 lat na diecie i nic :diabloti:Ale w styczniu przeszła samą siebie i przytyła 4 kilo. Wygląda jak czołg, dziś po ringu sunęła jak czołg, chyba armię założe prywatną normalnie. W następnym tygodniu robimy badania na Cushinga bo chyba oszaleję. Przenośny czołg małolitrażowy sprzedam:diabloti:
-
Ja w czwartek wybieram się nad Wisłok na błonia ale to ok. 11-12.
-
[quote name='psiulka'][I]No to ja też tam byłam w godz. 16-17:30 :loveu: Nawet nie ma tam aż takiego błotka :diabloti:[/I][/quote] Ona jakoś znalazła :diabloti:
-
[quote name='psiulka'][I]Ja też byłam dzisiaj na Wilkowyji, koło cmentarza, a Wy o której byłyście? :razz: Tam są strasznie fajnie tereny do biegania, praktycznie odludzie. [/I] [I]To gdzie tym razem? ;)[/I][/quote] Ja byłam tak w prawo od cmentarza, niedaleko bo prosto z wystawy w kościoławych butach :diabloti: więc tylko troszkę po błotku mogłam. Za to Ajatollah miał brązowe skarpetki :evil_lol:
-
[quote name='BeataSabra']Bura wysłałam tydzień temu poleconym 100 tabletek Letrox . Doszło ??[/quote] Nieee nic nie doszło...:-o
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']A w sezonie czy przed lub po? bo jak w sezonie szukasz to nie znajdziesz chyba nic tańszgo niż 50 zł;/ tak mi sie przynajmniej wydaje....[/quote] Nieaktualne juz wlasnie znalazlam!! Niestety bez piesa, ale coz, na te 10dni bede miec sittera...
-
A czy macie jakies namiary na pokoje w Mielnie tak do 40 zl?? Niekoniecznie z psem, choć byłoby miło... Szukałam w necie ale ceny jak z kosmosu.... od 50 zł:crazyeye:
-
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=08896ea5acf02dde][IMG]http://images26.fotosik.pl/173/08896ea5acf02ddem.jpg[/IMG][/URL] Więcej fot z Jarosławia później.
-
Ja po Jarku byłam dziś z ekipą na Wilkowyi, oto fota: [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=08896ea5acf02dde][IMG]http://images26.fotosik.pl/173/08896ea5acf02ddem.jpg[/IMG][/URL]
-
Malamuty wygrał piesek z młodzieży. Nie było przyznanego tytułu najlepszej dorosłej suki i psa w rasie, nie wiem czy Santi ma dosk i cwc w każdym razie o porównanie o rasę szły młodzież i weterany. W życiu takiej chały nie widziałam. Piękny champion odesłany z jaką oceną nie wiem, chyba bdb skoro nie był proszony do porównania. Sędzina bez komentarza. Ja mam piękny opis, oprócz tego, że suka tłusta :diabloti: co wiem, ale sędzina nie zna regulaminu. Kazała nam nie iść na bisa, nie zamierzałam, bo Maryś zachorzała, ale nie miała prawa tak zrobić. Ale co tam, ja o tej pani i jej tatusiu, który też poszalał, siedząc całą ocenę na stołku i dupy nie ruszając, nie znając wzorca, nie dotykając psów oceniał. No comments. I do tego ślizgawka jak cholera. Nic to, do Krosna już tylko dwa miesiące :razz:
-
[quote name='SZPiLKA23']Chorera i jak zwykle przyjde po wszystkim...:-/[/quote] Malamuty będą ok 10.20 bo po akitach.
-
Na Jarosławskim wątku są foty siostry Birina, ładne!! Trzymajcie kciuki za moją babcię, my się jutro pokazujemy.
-
[quote name='Iwona1984'][URL]http://i26.tinypic.com/ftj6zs.jpg[/URL] [/quote] To ta cudna siostra Birina!! szkoda, że pudle były dziś a nie jutro gdy my się pokazujemy!!
-
A jak ze stoiskami?? Myślsłam o kupnie pałeczek Chris Christensen, ale w Jarku to chyba tylko pomarzyć mogę... Może nie??
-
[quote name='zanetta']australijczyki - 15 , bernenczyki - 5 , malamuty maja przed soba tylko akity sztuk 4 ruskie wchodza pierwsze goldeny po cocer am 3, angielski 3, flaty 3 i goldeny[/quote] Dzięki!!! Czyli zdążę zobaczyć mojego ulubionego czarnucha bo my z Ajkiem suka weteran czyli szary koniec.
-
Napiszcie proszę jak wchodzą malamuty i czarne ruskie, BARDZO PROSZĘ!!!!
-
Co lepsze tran czy omegan? Problemy skórne
Bura replied to salibinka's topic in Suplementy i witaminy
[quote name='jumbolot']kuracja jest dziecinnie prosta. Ocet jabłkowy jest znakomitym środkiem oczyszczającym organizm. Daje się łyżkę octu jabłkowego taką sporą dziennie do wody. Ocet oczywiście koniecznie trzeba rozcieńczyć, nie wolno go podawać w wersji stężonej. Kuracja trwa jeden miesiąc na każy rok życia psa. Może na poczatku dawać objawy pogorszenia...jak przy każdym oczyszczaniu - nudności biegunka, wymioty i inne sensacje, które oczywiście miną. Ja do tego octu z wodą dodawałam jeszcze citrosept bo ma kapitalne działanie grzybobójcze.Powodzenia[/quote] O rany to moje futro musiałoby przez rok ten ocet wciągać:crazyeye: Ale dzięki za przepis!! -
Co lepsze tran czy omegan? Problemy skórne
Bura replied to salibinka's topic in Suplementy i witaminy
[quote name='jumbolot']a u nas było tak: ciągłe problemy z sierścią, szkoda czasu na opisy. Była tak zdesperowana że wet był bliski do namówienia mnie na jakąś karmę hypoalergiczną Pomogło czyszczanie za pomoca octu jabłkowego, ustabilizowanie flory bakteryjnej przewodu pokarmowego, trilac albo coś w tym rodzaju i citrosept na zwalczenie ewentualnej infekcji drożdżakami - robią potworne spustoszenia w organizmie[/quote] Jak każda porządna wiedźma ocet jabłkowy robię własnoręcznie, napisz o tej kuracji. Koniecznie. Może i my spróbujemy. -
Szkoda, że nie mają opakowań tak po 6 kg bo wielkiego wora nie kupię. U mnie 6 kilo na miesiąc starczy a nie będę trzymać tego smroda żeby wietrzał:diabloti: A kupowanie po 1,5 kg się nie opłaca.