-
Posts
3637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bura
-
[quote name='Ewa_17']spotykamy sie na parkingu obok cmenatrza (koniec ulicy cienistej) jednak zostalabym przy tej godz 12, wszyscy sa o niej poinfromowani... pozatym mi 13 za bardzo nie odpowiada, bo mam popoludnie zaplanowane ;) no wiec mam zmieniac miejsce spaceru na wilkowyje, czy zostaja bulwary?:eviltong:[/quote] Ja jestem za wilkowyją
-
[quote name='bila1']na bulwary bliżej, a na wilkowyji pewnie fajniej, ale możesz nie zmieniać, mogą być bulwary:p może na wilkowyję wybrać się, jak trawka bujniejsza urośnie?[/quote] Ja wole Wilkowyje bo tam nie ma straży miejskiej a chciałabym spuścić futro a i tam dojechać muszę. I o 12dla mnie ok.
-
[quote name='Ewa_17']szkodnik=moja Rosolinda ;) noto nas za bardzo takie bagno nie urzadza, dzieku za info :lol:[/quote] Może na Lipie?? Tamz zero ludzia i woda boska na moim wątku są foty stamtąd. BYŁOBY BOSKO!!
-
szkodniak?? bagno jest ale na terenie stadniny wiec psy tylko na smyczy
-
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ba58e31d042f1b4a.html][IMG]http://images25.fotosik.pl/186/ba58e31d042f1b4am.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7f35a904131baf00.html][IMG]http://images24.fotosik.pl/187/7f35a904131baf00m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/78f120d5d59a4b39.html][IMG]http://images32.fotosik.pl/199/78f120d5d59a4b39m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/95190142b5147457.html][IMG]http://images31.fotosik.pl/200/95190142b5147457m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/73eecec2d3e40a2f.html][IMG]http://images33.fotosik.pl/200/73eecec2d3e40a2fm.jpg[/IMG][/URL]
-
Jestem za Wilkowyją, na baranówce ostatnio nas koniki z jeźdźcami mijały a nie zawsze konisie rozumieją, że stado psów ich nie zje. A tak wczoraj było w Zabajce [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc5ac610d6431c52.html][IMG]http://images33.fotosik.pl/200/cc5ac610d6431c52m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/082f1516297e271f.html][IMG]http://images30.fotosik.pl/187/082f1516297e271fm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/454d01d0b2f2f37d.html][IMG]http://images29.fotosik.pl/186/454d01d0b2f2f37dm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb9fd3f13397ec0e.html][IMG]http://images34.fotosik.pl/199/eb9fd3f13397ec0em.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1410f6dad1e8f80b.html][IMG]http://images31.fotosik.pl/200/1410f6dad1e8f80bm.jpg[/IMG][/URL]
-
Mnie bliżej chyba z Rzeszowa do Kosic niż Warszawy...
-
Hillsa nie próbowałam ale na Royalu miała tylko mniej energii plus sraczuchnę.
-
No żesz ty cholera jasna, czmu nie pomaga :mad: A jak z karnityną?? Pomaga na odchudzanie?? Jak tylko skończymy tego beznadziejnego lighta Acany to przechodzę na Orijena albo Taste of the Wild bo mi sucz jest łąjza a nie suka. Za nic energii nie ma na spacerze ją holuję :angryy:
-
Wyjaśnijcie mi bo nie rozumiem: na jednej strionie napisane że za weterana 10 euro i tylko 2 terminy a na drugim, że 200 koron i można na wystawie płaci... Jak to jest?? Wolałabym płac na wystawie...
-
Nie wiem jak to jest u psów samców, ale faceci kulturyści biorą antyestrogeny aby wykluczyć feminizację. U psa samca testosteronu niet (chyba) ale nie wiem jak z nadnerczami, skoro nadnercza suk produkują estrogeny i estradiol to moze i psa tez?? Więc w sumie u samca to nawet dobrze jeśli te antyestrogeny dostanie, żeby nie miał problamów z własnymi estrogenami z nadnerczy. Najlepszym antyestrogenem jest co prawda testosteron, ale nadnercza go chyba aż tyle nie wyprodukują. Myślę, że antyestrogeny z lnu psu nie zaszkodzą. Może go najwyżej trochę len utuczy przez zawartość białka itd.
-
No właśnie ja nie podaję a spotkałam się z tym w odchudzaniu ludzkim plus u psowych słyszałam, że pomaga na serducha. Na co Ty podawałaś i w jakiej dawce?? Moja mama to brała na odchudzanie i jej nawet pomogło...
-
Ze strony producenta mielonego simienia Lignany to fitohormony, których len zawiera przeciętnie 700 razy więcej niż inne produkty roślinne. Ich zwiększone spożycie jest szczególnie zalecane w okresie menopauzy. Lignany mają też właściwości antyoksydacyjne - wykazują zdolność neutralizacji wolnych rodników. Błonnik pokarmowy jest niezbędny dla właściwej pracy jelit. Dieta uboga w błonnik pokarmowy może powodować dolegliwości ze strony układu pokarmowego (zaparcia, choroby jelita grubego) i układu krążenia. Jedna porcja produktu zawiera przeciętnie 0,6mg lignanów oraz 2,8g błonnika pokarmowego. Jedna porcja czyzli 2 łyżeczki wg tej samej strony.
-
Siemię zawiera lignany, substancje działające lekko estrogenowo, a w pewnych sytuacjach antyestrogenowo. Trzeba to wziąć pod uwagę podając psom - samcom. Natomiast sukom szczególnie sterylizowanym, wychodzi to na dobre. Podaje się je psom z problemami z hormonami płciowymi, jako bloker estrogenu np. przy atypowym Cushingu. Tylko dlaczego siemię tak tuczy?!
-
A czy ktoś z Was podaje swoim psom CLA?? I w jakim celu?? Czy to coś daję??
-
Alternatywa dla Orijen czy TOTW - Solid Gold Karma z księżycem
Bura replied to IwonaWoj's topic in Marki karm
Ale nie mają mniejszych opakowań w okolicy 6 kg... Jest jeszcze Timberwolf Ocean Blue tłumaczone jako niebieski ocean, też rybna, ale cena... I też tylko 15 kg... -
A cóż to za tabletki? Wszystko legalne w naszym kraju na odchudzanie u psa jest przecież w płynie... Może te tablety to karnityna???
-
[quote name='Cambel&Megi']No to musiało być ciekawie :lol::lol:[/quote] Od tamtego czasu moja suka marnie się wystawia każdą inną ringówkę traktuje jak sznur z szubienicy. :shake:
-
[quote name='Cambel&Megi'][B]McDzik[/B], zerwania ringówki!! :)[/quote] Mnie tak raz pożyczyli i... tak straciłam moją ukochaną ringówkę... Mój Malamut z piekła rodem pokazał swoją prawdziwą twarz :diabloti:
-
Rybi jest dobry w kapsach po 1000mg z Olimpu (firma robiąca pakerskie odżywki) albo psi się kup;uje omegan czy coś. Olej lniany i wiele innych w płynie a nie kapsach kupisz w sklepach ze zdrową żywnością a większość odżywek stosowanych u psów to ludzkie bo taniej wychodzą, skład bardziej rzetelny i mniej kapsów na łebka.
-
Niektórzy mówią, że standardy standardami, i dlatego gotują, ale z drugiej strony... Karmiłam przez 6 lat surowym i do tego wieprzowiną jako sporą częścią diety i nigdy nic się nie działo. Stosowałam też koninę, baraninę (a barany często mają bąblowce) i dalej nic. Więc ja osobiście nie boję się kupić w sklepie i od razu z siatki wywalić do michy. Nigdy po surowym nic się nie działo (no chyba że dałam wieprzowe kości to te po jakimś czasie były zwracane jako niestrawialne, szczególnie z ratek) za to na gotowanym i na suchym miałam sensacje żołądkowe. Teraz kiedy mieszamy, jest optymalnie. Tylko czemu ona taka gruba dooopa jest nadal... Może taka jej uroda:diabloti:
-
[quote name='UTAAP']Generalnie wiem, ze wszystkich podrobow nie powinno sie podawac duzo i czesto, wiec nie dziwi mnie ze jesli nie sa podawane to nie ma to dramatycznego skutku na psie. A tak wogole, to przeciez nawet pies na samym chlebie i mleku tez przezyje :razz:, tylko nie o to chodzi, w kazdym razie nie tym ktorym zalezy na dobrym zbilansowaniu diety.... Ale nadal nie rozumiem, dlaczego nerki fee...no nic, moze sie kiedys dowiem.[/quote] Podrobów nie powinno się dawać psom z defektami metabolicznimy, z kamieniami moczowymi, chorymi nerkami. Ale dzika zdobycz wilkow co ma najpierw zjadane?? Organy wewnętrzne. Więc do czegoś są one potrzebne. Jeśli podstawą pożywienia są kurze korpusy to np nereczka wołowa czy wieprzowa doskonale uzupełni braki cynku w tychże korpusach. Ja daję wszelkie dziwne podroby bo mają właśnie wiele mikro/makro. I mój pies je uwielbia.
-
A na spacerze też psu parzysz wrzątkiem wszystko czego wącha i w co wsadza ryjek? Bo wiesz, ja raczej nie :diabloti: Nigdy nie parzyłam, myłam ani nic z tych rzeczy. A mam psa z niedoborami odporności, chorą tarczycą i ześwirowanymi hormonami.
-
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ee2b3e0fb380d72.html][IMG]http://images30.fotosik.pl/184/7ee2b3e0fb380d72m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a4a91122b7fb6276.html][IMG]http://images29.fotosik.pl/183/a4a91122b7fb6276m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b53f139dd1c6df1a.html][IMG]http://images31.fotosik.pl/193/b53f139dd1c6df1am.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ccf4c508a93fceb.html][IMG]http://images34.fotosik.pl/193/3ccf4c508a93fcebm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/93ba5e171fbca38b.html][IMG]http://images23.fotosik.pl/183/93ba5e171fbca38bm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/16fc083d4a00dcc7.html][IMG]http://images29.fotosik.pl/183/16fc083d4a00dcc7m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/46efd61ed7c9e006.html][IMG]http://images34.fotosik.pl/193/46efd61ed7c9e006m.jpg[/IMG][/URL] A z tą Panią to Was chyba oskubię normalnie :diabloti: Ajka niezbyt towarzyska jets też choć od kiedy po mojej terapii szokowej skończyła ciążę urojoną, to jakoś tak bardziej do psów, ale nie jest to dusza towarzycha. Myślę, że by się dogadały.
-
Nie, to prawie Kielanówka, koło źródełka.