-
Posts
3637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bura
-
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b251365f10db2686.html][IMG]http://images23.fotosik.pl/159/b251365f10db2686m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f2e0049413daefc.html][IMG]http://images28.fotosik.pl/160/1f2e0049413daefcm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/03debad0424677e1.html][IMG]http://images32.fotosik.pl/145/03debad0424677e1m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ab05290069be243b.html][IMG]http://images26.fotosik.pl/160/ab05290069be243bm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4036142f5699ec72.html][IMG]http://images30.fotosik.pl/160/4036142f5699ec72m.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Małgośka z Boksą'][B]BURA- czy pytanie było do mnie ?[/B] Bo jeśli nie, to sorry, że się wcięłam :lol: pozdrawiam[/quote] Tak, do Was to było. Poczytaj o Cavaletti, a najlepiej zapytać na orthodogs, tam się znają. jak tylko śnieg sobie pójdzie to się w to pobawimy. Ponoć amerykańscy handlerzy tym podciągają ruch u swoich psów pod wystawy. Plus oczywiście pomaga odzyskać sprawnośc kolana po zabuegach/urazach.
-
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f769f1ef50091f43.html][IMG]http://images28.fotosik.pl/160/f769f1ef50091f43m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa32ba23e447b919.html][IMG]http://images24.fotosik.pl/160/fa32ba23e447b919m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e270a4f9fa013e5.html][IMG]http://images31.fotosik.pl/145/1e270a4f9fa013e5m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc29ebe2f1df6d29.html][IMG]http://images23.fotosik.pl/159/cc29ebe2f1df6d29m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb9e5b6c7e1d63a8.html][IMG]http://images31.fotosik.pl/145/cb9e5b6c7e1d63a8m.jpg[/IMG][/URL]
-
Oto moje foty z Rzeszowa. Mam tylko standardów. [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/144cee396bda8f79.html][IMG]http://images26.fotosik.pl/160/144cee396bda8f79m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e248fd465282329.html][IMG]http://images32.fotosik.pl/145/3e248fd465282329m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dcdc5a1a54a8cc96.html][IMG]http://images34.fotosik.pl/145/dcdc5a1a54a8cc96m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bb1ac64ac4e92d1a.html][IMG]http://images34.fotosik.pl/145/bb1ac64ac4e92d1am.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/91b51d61b521ea90.html][IMG]http://images32.fotosik.pl/145/91b51d61b521ea90m.jpg[/IMG][/URL]
-
Napisz jakie Wam wet zalecił ćwiczenia, czy mówił o pracy na Cavaletti?? Ponoć to rewelacja w późniejszych etapach rehabilitacji!!
-
Ja jesrem bardzo zadowolona z pudru wybielającego, zamaskował zamamlane łapy mojej suki :diabloti: Mamlanie ona ma po wujku ale teraz chyba zainwestuję w taki gumkowy przylepiasty bandaż końsko-psi żeby nie mamlała z nudów.
-
[quote name='Frytela']Moja ruda pożera własnie acane light od 2 tygodni :) my mamy jej dawać 10 deko, ale odrobine mniej dostaje ;) i jak narazie powoli efekty widac ;)[/quote] No to cieszę się, że widać efekty, my na razie mamy cieczkę więc jest szajba i pies nie je.
-
[quote name='Rike']http://images27.fotosik.pl/159/7895ff98ea5c9742.jpg[/IMG][/url]Powoli zaczyna mu rosnac ciemny wlos, maly jest cudny, calkiem szybko nauczyl sie by nie zalatwiac sie w domu, ogolnie poki co duzo spi, gdyz duzo spacerujemy. W przyszlosci planowane wystawy i sporty(biegi, rower, uciag). Pozdrawiamy Paweł i Teylor[/quote] Teylor?? Jak Mac Taylor??:diabloti: LOL fajna klucha. A z jakiej hodowli psiątko?? Moja babuszka dziś hasała na śniegu a potem grzecznie pozowała do zdjęć. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/159/ba84e6ad2936cc5c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/159/b6d585dec8c4a354.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/159/7895ff98ea5c9742.jpg[/IMG][/URL]
-
Myślę, że sama sobie odpowiedziałaś w swoim poście. Wraca do domu zedwo zadem ciągnąc to co to za radocha? Po pierwsze czy jest na suplementach? Je dobre jedzenie? Jeśli nie, to zmiana w tych sferach może wiele pomóc. Co radzi wet? To do weta trzeba się zwrócić z pytaniem, on będzie znał stan stawów.
-
Moja bez operacji, a też biega. I mały update :diabloti: Na rzeszowskiej wystawie zgarnęłyśmy doskonałą, a sędzia nawet championom wstawiał bdb... Z Ajeczką po kontuzji, oglądającą się za Manookiem i nie chcącej biegać na ringu (ja kce tam, tam jest Manoook!!) i 4 kilo za grubej.. to sukces :) Zakończyłyśmy Cartrophen Vet potem była przerwa 10 dni i Bonharen. Teraz jesteśmy po 3 zastrzyku. Oprócz tego się odchudzamy bo to pierwsza rzecz najważniejsza przy łapnych problemach.
-
[quote name='Ela i Luna'][B]Bura[/B] - na czym polega wersja Lonsdale'a???[/quote] W bardzo dużym skrócie to tzw. wersja "prey model" czyli bez warzyw i dodatków. Ale to duży skrót myślowy :diabloti: Poczytaj w necie, choć info raczej po angielsku.
-
Ponawiam zapytanie o ceny w Koszycach za weterana. Nikt nie wie??
-
No to na uzdrowienie przesyłam foty [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/145/c34013923bb26386.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/145/ba35acf0cc28ec88.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/158/f10c0205f23d4de5.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='eska87']No właśnie przeczytałam skład po raz kolejny, myśląc, że może coś pominęłam, ale nadal nie wiem :roll:[/quote] Nie wydaje mi się, aby olej z ogórecznika czy olej lniany rozwalał wątrobę. To zdecydowanie jakaś plota. Taka, jak to, że Roboran H w dawkach rozsądnych zabija. Jak zobaczę badania i wiarygodne dowody, to ok, jak na razie dla mnie to bujda. Pomijam fakt, że jest potwornie drogi, za tę cenę można mieć odpowiednik ludzki i dużo taniej psa kurować. Natomiast Gammolen R ten z wątroby rekina stosowałabym ostrożniej. Są badania które a)kwestionują jego skuteczność i b) mówią o jego wpływie na wątrobę - ALE TYLKO JAK SIE PRZEDAWKUJE. Więc jak to ze wszystkimi suplementami bywa, trzeba być rozsądnym w podawaniu.
-
[quote name='Martens'] P.S. Bura, Twoja Ajka jest na Acanie czy BARFie? Bo piszesz i tu, i na wątku karmy. Czy może system kombinowany? Albo masz dwa psiska?[/quote] Nie mam dwóch psów, tylko rozdwojenie jaźni jakby kto pytał :diabloti: O barfie moge chyba sie wypowiadac, stosowalam go z powodzeniem jako 100% diety przez 6 lat, teraz jestesmy na 50=50 z przewaga karmy bo na bilansowanie i trzymanie w lodowce psich rzeczy nie mam ani czasu, warunków, ani glowy. Ale suka jada surowizne, raczej w wersji Lonsdale'owskiej bo ja sie tylko przez chwile bawilam w preawdziwy barf ze wszystkimi tymi dodatkami. A właśnie jak zaczełam wersje Lonsdale'a to na pierwszym futrze moja AJka Bisika zgarnęła :razz:
-
Ja przeszłam na acane light w sobote, z dnia na dzien bo we czwartek skonczylo mi sie poprzednie. I zero problemow a moja Ajka ma raczej delikatny zoladek. Kupy ladne, tylko pies nie bardzo chce jest karme. Ale to nie jest nawet zle, w koncu ma sie odchudzić. :diabloti:
-
A ja zainwestowałam z Acanę Light i na razie moja suka wcina ją jak żadną inną karmę, mimo iż to nie karma tłusta. Mam 3 kg opakowania i takie zamierzam kupować, żeby nie wietrzało. Zobaczymy czy zadziała. Przepisowa dawka na odchudzanie to 30 deko, dam jej 25.
-
Co do wykładziny, to rzeczywiście, zwracam honor, w końcu się postarali. I nawet oświetlenie włączyli aby jako tako zdjęcia wychodziły. Więc to na plus. Nie sprawdzano mi przynajmniej żadnych dokumentów, numerek wydano bez zerknięcia nawet w te papierki za któymi do banku chodziłam, hm, skoro było napisane że mają być.. Na ale nic to, była w końcu 12 jak wchodziłam na wystawę. Na ringu było trochę ciasno, sędzia przyznał nam tytuł który od roku nie istnieje :diabloti: fajnie, nie broniłam się za bardzo. Skoro nie zna regulaminu... Jego sprawa. Na ringu pudli był facet co nie miał pojęcia o wystawach, pytał się okolicznych ludzików co do czego, było sporo zamieszania. Pudle duże wygrał cudny biały pies, foty będą jak tę ciemnośc usunę. A, i mam dużo fot Akit amerykańskich jeśli ktoś chce. Mogę wysłać na priv bo są wieeeeelkie. Cudny był pies z otwartej, cudowny charakter, tak się tulił do sędziego że zabawne to było. Miał taki uchachany wyraz pyska, cudny pies z charakteru, co do eksterieru, był pierwszy w swojej klasie.
-
[quote name='musia']Będę prosić o relacje z drogi - czas dojazdu, utrudnienia, warunki itp. My w niedzielę wyjeżdżmy o 5-tej[/quote] Czy ten cytat z Twojego podpisu to aby nie z "Wyjętego spod prawa Dzikusa"??
-
[quote name='Martyna_'][B]Arion[/B] Adult ma 14% tłuszczu (trochę powyżej wymaganej normy) i 26% białka. [B]Orijen [/B]Adult ma aż 40% białka, ale 16% tłuszczu. Karma [B]Satisfaction [/B]ma 26% białka i 14% tłuszczu [B]MERA DOG[/B] Premium Brocken ma 9% tłuszczu i 24% białka Nigdzie nie można znaleźć składu [B]Royal'a Hypoallergic.[/B][/quote] Arion, Satisfaction i Orijen odpada bo za tłuste, a Mera dog ma zboża i to jako pierwszy składnik. Czyli zapakowany jakąś mieszanką niewiadomych zbóż. Niestety opada. Royala poszukam. Dzięki.
-
Hej, Ciebie też zmogło? Ja mam zapalenie oskrzeli i krtań od dzisiaj. Zwolnionko do końca przyszłego tygodnia więc murowane. To nawet fajnie. Dziękujemy za tablety :evil_lol:
-
Albo nawet mniej niż kilometr.
-
[quote name='Katica']Ale dlaczego ma być taki niski poziom tłuszczu?? Pies będzie bez energii! Odchudzasz go czy??[/quote] Tak właściciel go odchudza. Takie zalecenia weta, który nie chce karmy co w większości skład to kukurydza czy ryż tylko na mięsie ale mniej tłusta plus wysyko białkowa.
-
Ta karma light o której piszesz ma za mało białka. 20% to za mało. Ma być powyżej 25%. Tą karmę akurat przeglądałam i niestety, nic nie pasi.
-
A ile za weterana??