Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Zapraszam na bazarek, który dziś wymodziłam dla Dinki, Amber, Gufiego i Grety, a także dla Julka. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/257055-Ksi%C4%85%C5%BCki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-i-smaczki-na-Haszczaki-Amber-Julka-i-Dink%C4%99-Rudzi-Bianca-do-15-IX?p=22402227#post22402227"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post22402227[/URL] Proszę o pomoc w rozreklamowaniu bazarku, żeby się coś dla ślicznot uzbierało
  2. Zapraszam na bazarek, który dziś wymodziłam dla Amber, Gufiego i Grety, a także dla , Julka i Dinki [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257055-Ksi%C4%85%C5%BCki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-i-smaczki-na-Haszczaki-Amber-Julka-i-Dink%C4%99-Rudzi-Bianca-do-15-IX?p=22402227#post22402227[/url] Proszę o pomoc w rozreklamowaniu bazarku, żeby się coś dla ślicznot uzbierało
  3. Zapraszam na bazarek, który dziś wymodziłam dla Gufiego i Grety, a także dla Amber, Julka i Dinki [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/257055-Ksi%C4%85%C5%BCki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-i-smaczki-na-Haszczaki-Amber-Julka-i-Dink%C4%99-Rudzi-Bianca-do-15-IX?p=22402227#post22402227[/url] Proszę o pomoc w rozreklamowaniu bazarku, żeby się coś dla ślicznot uzbierało
  4. [quote name='kejciu']A ja już poznałam :D tralalalalala :D[/QUOTE] A ja też, tralalalala:-D. Tylko na zdjęciach, bo już przerabiałam Nutusi zdjęcia na linki :-D
  5. Oj Tofiniu, Tofiniu - tym drypcianiem przypomina mi mojego Bpnusika. On też tak drypciulał bez przerwy w kółko i jak mu zastawiałam drogę, to omijał przeszkodę i wracał do swojego okręgu. Na szczęście on w nocy spał spokojnie - zresztą tylko ze mną. Oj ta starość jest wredna :-(
  6. [url]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10406830_567339866722553_3838099210490211725_n.jpg[/url] Ale uhahana - cuuuuudna. A te kilogramy to chyba widać skąd - bo łasuch z niej wyszedł prawie na każdym zdjęciu :-)
  7. Może TZ ? Tylko ciiiiiiiiiiiii, nie mów Mu, że to ja zaproponowałam:-)
  8. Na konto doszło 20 zł - reszta z bazarku aleola. Dzięki wielkie w imieniu Nuraska :-)
  9. Święte słowa, święte słowa. Ja też zakupiłam w tym roku rower, a jeździłam ostatnio w podstawówce. Nie powiem, żeby mi teraz poszło "jak z płatka", ale radochę mam. I nawet sempiterna mnie nie boli:-)
  10. Rzuca się w oczy, że urosła:-) Sory, że tak nieumiejętnie skasowałam twarz, ale te umiejętności jeszcze mnie przerastają
  11. Rzuca się w oczy, że urosła:-) Sory, że tak nieumiejętnie skasowałam twarz, ale te umiejętności jeszcze mnie przerastają
  12. To jakiś koszmar! Kompletnie nic się w sprawie Kory nie dzieje. Jakby ktoś rzucił jakiś urok na nią :-(
  13. Zlituje się, zlituje, tylko musi je mieć na poczcie :-)
  14. [quote name='mari23']to ""rozładuj" kolejkę odsyłając kogoś do mnie, bo mi się zastój w adopcjach zrobił straszny i tłok w domu ;) a suńcia prześliczna !!!![/QUOTE] Ale ta kolejka to chyba nie z tej strony jest :-( Rozumiałam, że jest kolejka tymczasików przed furtką Nutusi
  15. Ale cudeńko :-)
  16. Nutusia dba o nasze cisnienie, żeby za bardzo nie spadło w ten jesienny czas
  17. No proszę, proszę - wszyscy wiedzą tylko my nie;)
  18. Hmmmmmmmmmm Pani Renaty to raczej trudno się doszukać w tym kłębowisku :-) Uwielbiam takie powitania. Nawet jak wychodzę tylko do zsypu (a mam go dosłownie na dwa kroki od mieszkania, to jestem euforycznie witana po powrocie. Nie wyobrażam sobie jakie by było to powitanie, gdybym się ośmielila "PORZUCIĆ" na tyle dni. Jedno jest pewne - buty bym miała dokumentnie obsiurane z radości przez Nurię. A jest już ta "42"-ka?
  19. Skucha - tam w ogóle nie ma Nutusi :-)
  20. Dostałam mm-sa od Nutusi i wstawiam bez komentarza. Niech Nutusia opisze kto jest gdzie :-) Ktoś podobno jest na dole, a ktoś na górze ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/wLiDKxONO_GS-_vEl96Uanin9s16IhCwr1mg99JcLw=w640-h361-no[/IMG]
  21. Ale są ludzie, którzy uważają, że pies powinien sobie biegać luzem. I obroża lub szelki to ograniczanie wolności psa :-(
  22. Wróciam od Feniutka. Nie widziałam go jakiś czas i widzę sporą różnicę i w jego zachowaniu i w jego wyglądzie. Wiadomo, w młokosa się nie zmienił, ale jest bardziej kontaktowy, drypciula sobie po mieszkaniu, ewidentnie drypciula jak mu się chce sioo. I merda samym koniuszkiem ogonka jak się go głaszcze. Jest przesłodki :loveu: Aguś, a ciasteczka są zabójczo dobre.Powinnam je była rozdać gdzieś po drodze ;) Nusia wygłaskana i Amiga też. Dzięki za przemiłe przyjęcie
  23. Kejciu heeelp - masz zapchaną skrzynkę:-)
  24. Tez tak sobie pomyślałam. Ale jutro mamy rehabilitację Nusi o godz 12
  25. Upssssssssssssss ale ja na 17-tą jestem potem umówiona. Miałam iść na 20-tą ale się pozmieniało.
×
×
  • Create New...