Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Czy on nie rozumie, że to dla jego dobra??? Sama się śmieję z tego głupiego pytania :lol: :evil_lol:
  2. Skąd ja to znam - chciałabynm wyciągnąć ze schrioniska wszystkie pieski i te młodziutkie i te starsze. ale wiadomo, że człowiek nie da rady wszystkim pomóc :-(
  3. Ja po niego nie przyjeżdżam Matusz - po niego przyjeżdża weszka. Ja tylko wiem, że od niej odbieram go 5 maja. Proszę, napiszcie mi o nim coś więcej - jaki jest na spacerkach, czy zgadza się z innymi pieskami, czy jest nadzieja, że nie będzie mi obsikiwac wszystkich mebli i ścian w mieszkaniu (pewnie będzie na początku) itd itp. Chciałabym jak najwięcej o nim wiedzieć. Ktoś wcześniej powiedział, że będe miałałobuza - co miał na myśli?:crazyeye:
  4. No tak, koniecznie trzeba będzie iść z nim do weta
  5. Tu zapadła cisza, bo każdy ściska kciuki za sobotę i nie ma wolnej ręki,żeby pisać :cool3:
  6. To taka piękna, pełna energii i radości życia dziewczynka :p
  7. Hej, hej Hamlecik - mam nadzieję, że z twoimi uszkami już jest lepiej. I proszę mi tam nie histeryzować przy leczeniu uszek!:p
  8. No właśnie - i choćpewnie ciężko się przeżywa rozstanie z psiaczkiem, zwłaszcza, jeśli długo jest w domu tymczasowym, to jednak docelowo o to przecież nam chodzi! Wszystkie pieski do domków! KOCHAJĄCYCH I WSPANIAŁYCH !!!!
  9. To chyba przypadłość większości piesków w schroniskach??
  10. Ojeeej, a co mu jest?:-(
  11. Mam jeszcze pytanie - czy młody będzie mieszkał w domu? Bo mam nadzieję, że nie gdzieś na zewnatrz w jakimś kojcu czy budzie???
  12. Dobrze jest, że mała zabiera sie do chodzenia. Ma chęć życia, nie zrezygnowała i to najważniejsze! :p
  13. Masz to jak w banku. To szczeniaczek, który lgnie do ludzi i bardzo nie chce siedziec w schronisku!:p
  14. Alicjo - :bigok: :klacz: Mam nadzieję, że dasz Kleksikowi wiele miłości, a on - taki młodziutki szybciutko zapomni o tym smutnym schroniskowym epizodzie w swoim życiu i odda Ci tę miłośc po stokroć. :p
  15. Przepraszam bardzo - ja mam jedno podstawowe pytanie - czy liczba 1993 to rok Twojego urodzenia? Jeśli tak, to czy twoja decyzja przygarniecia Kleksika jest podjęta razem z rodzicami???:p
  16. Aga_Mazury :-( :placz: :calus: To faktycznie miałas ciężki dzień :shake: A co do kłopotu, to chyba nikt nie będzie mi miał za złe, jeśli pójdę z nim do weta żeby mu pomajstrował przy jajkach. O ile oczywiście nie będzie żadnych przeciwwskazań zdrowotnych
  17. Narnia to naprawdę piękne imię :p. Dziuba, ale nie wyj, bo wyciem jej nie pomożemy ;) . Teraz zresztą już z kazdym dniem będzie napewno lepiej :cool2:
  18. Michulek - trzymam kciuki, żeby najbliższe spotkanie przebiegło już bez zakłóceń! :p
  19. Monito - wreeeszcie, bo już tęskniłam za ta wspaniałą mordencją. Jaka ona uśmiechnięta!!! A Maksia obok niej w pościeli nie ma? Nie jest Maksio zazdrosny o Pańcię?? Chyba się zgłoszę do Ciebie na korepetycje na temat pogodzenia rezydentki z nowym pieskiem
  20. Aga - Ty mnie nie strasz - juz jedną łobuziarę mam w domu:evil_lol: Powiedz mi, czy on jest sterylizowany? Bo moja sunia już w czerwcu / lipiec będzie miała cieczkę. A wątpię, żeby do tego czasu udało się go wyleczyć na te oczka i odnaleźć mu domek stały. A jak go przytulałaś, to nie mogłas spełnić mojej prośby o jego zmierzenie? Przecież nie będę go trzymać pod pachą jaki go weszka przywiezie i jak poza mieszkaniem będą się zapoznawać z moją zołzeczką. Musze już miec szeleczki dla niego!!
  21. Potwierdzam, potwierdzam - Pudzian jest prześliczny. I choć przyznam się szczerze, że podchodziłam do niego z pewną rezerwą, to jego zachowanie mi pokazało, że jest on przewesołym, przemiłym i dobrze wychowanym pieskiem. Daje sobie wyciągać zabawkę z pychola i nie wykazuje ani grameczka agresji. Energia go rozpiera i co wątlejsze cioteczki fruwają za nim na drugim końcu smyczy jak pióreczka :evil_lol:
  22. Ja bym chyba na początku zostawiłą im kagańce na pycholach. A z czasem, jak się już obwąchają i poznają, to można chyba spróbować im ściągnąć
  23. Monita! To przewspaniała wioadomość!! I ja Ci gratuluję decyzji i po trosze też zazdroszczę. Pyziol to przekochany psiak i będzie Wam już zawsze wdzięczna za miłość jaką jej dajecie :loveu: :multi: :loveu:
  24. Lupe - działasz jak błyskawica :cool2:
×
×
  • Create New...