Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Ogłoszeń nigdy dosyć. Bianka1 a co Ty im dajesz jeść, że tak radośnie popierdują? :lol: :megagrin:
  2. Monita - jakie nowości u Pyziuli? Czy nadal tak szaleją z Maxem (czy Maksem) w domku? A jak tam postępy z podlewaniem trawniczka?
  3. [B]Weszko[/B] a Twoja Mama?????
  4. I ja tu przecież też zaglądam, więc będe podnosić Micha - a Ty KaLOlina wracaj jak najszybciej
  5. [B]weszka [/B]też miała jakąś chetną panią, nawet od razu ta pani miała Pyze zobaczyć, ale [B]weszka [/B]chciała najpierw, żeby Pyzę zonbaczył wet. A teraz [B]weszka [/B]była dość solidnie rozłożona przez wstrętne wirusiska i sprawa na chwilkę się odłożyła.
  6. AniuB i wellington - spisałyście się dzielnie :multi: No i super wiadomość,że Klara zaraz pojedzie do nowego domku :multi:
  7. A jak Wam dzisiaj poszło z Trusią???
  8. Aniu - 4, czy 5 to już nie ma żadnej różnicy :evil_lol:
  9. Tak, ja ma też rano przytulanki. A zwłaszcza w soboty i niedziele, jak chcę sobie dłużej pospać. Ledwo pwieką ruszę, to już ją mam u siebie i jak udaję, że nadal śpię, to tylko czuję ten kręcący się spiralny ogonek, który cały czas pracuje a ona cała w pozycji "gotowa do przytulanek" czeka, aż ja się wreszcie ruszę
  10. Jasne, to rzeczywiście Twoja wina :evil_lol: Jak już była ubrana do wyjścia, to trudno! Ja chceeeeeeeeeee Pyzeeee - kto zaadoptuje moją zołzeczkę Amigę ?? ;)
  11. O Bogooowie - to zdjęcie łapie za serce!!!!!!!
  12. Twoja wina? Dusiłaś jej pecherz??? Ej - co Ty z nią tam robisz, że ona przez Ciebie siusia?? :evil_lol:
  13. Ja nie, ja nie ... Ale tylko dlatego, że miga po przytulankach w łózeczku sama schjodzi i idzie na swój fotelik. Jej jest ze mną za gorąco. Nieraz ją wołąm do siebie i bardzo proszę, żeby przyszła, a ona tylko patrzy na mnie ze swego fotelika :-(
  14. Kiwi, ja wyprałam parę rzeczy, które wracały razem z nami z Ligoty, tylko nie za bardzo mam Ci je jak przekazać, bo mi się jakoś straszecznie doba skróciła!
  15. No właśnie tak się zastanawiałam - skąd ja znam ten zakudlony łebolek :lol: Michu - jakbyś przyjechał do domku w Krakowie, to napewno bys się jeszcze z Pyzulką spotykał na szaleństwa!
  16. Trzymam za niego i za pozostałe mocno kciuki
  17. Momusku - nie trać nadziei - gdzieś jest twój domek, zobaczysz!
  18. Zeby to człowiek miał jakąś czarodziejską różdżkę! Pstryk i każdy psiak by miał własny kochający domek:p
  19. Monito, a był już ktoś ją oglądać???:-(
  20. Ojeeej a ona taka śliczna byla! Pocieszające, że jej już tam na łakach jest dobrze, że sobie biega z innymi pieskami i juz nie jest opuszczona w schronisku:-(
  21. AniuG - każdy kto ma sznupki wiedział, że Pyziula to sznupek :lol:
  22. [quote name='wellington']Mysle, ze jak je polozymy pokotem w pace to sie spokojnie zmieszcza, beda przeciez jeszcze ospale po narkozie , a tego najmniejszego AniaB moze wziac na kolanka :lol:.[/quote] Ale Weszka raczej dużej paki w autku nie ma :shake:
  23. Ale superowy widok - dwa padnięte psy!! :p Czy ona zostanie już tak przemianowana na Zulkę? Już jej pewnie nie jest teraz tak goraco jak w tej sukience z kudełków?
  24. Monito - zdjęęęęęęciaaa plisssssssssssssssss
×
×
  • Create New...