Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Wydawało mi się, że to am być w Ostrowcu Wlkp, ale może ja się mylę
  2. Nawet nie chcę myśleć:shake: Ale z drugiej strony przecież się ma tę świadomość, że dzięki nam pieski już nie siedzą w tych schroniskach, czy gdzieś w lesie czy cos w tym rodzaju !
  3. Witaj Bianko1 - ranny ptaszku:p Poceisz się, że ja tez codzienie wstaję o 5,15. Ty najlepiej rozumiesz, jak jest trudno oddać psa, który ma w założeniu być na tymczasowo w domu. Człowiek się pewnie przywiązuje i traktuje już jak swojego. Monita pewnie też się miota z decyzją. A mnie tez to czeka w najbliższym czasie - oj co to będzie!!!
  4. Mam prośbę. Ponieważ chciałabym być już tak całkowicie przygotowana na przyjęcie Bono - czy mógłby któś go zmierzyć tak, żebym mogła kupić wcześniej szeleczki dla niego. A wolałbym, żeby mi się z nich nie rozebrał, bo w nowym miejscu na takim osiedlu całkiem by się pogubił :shake:
  5. A przecież znana jest maksyma, że "atak jest najlepszą obroną". Z reguły małe pieski szczerzą zęby na większe. Ale najważniejsze, żeby im dać czas.:p
  6. Wydaje mi się, że reklacje między kotem a psem ustalą się dopiero po kilku dniach wspólnego ich bytowania.
  7. Ja wiem, ja wiem, bo to blisko mnie! To jest za sklepem "Ludwik" a ciągnie się prawie aż pod kościół Arka
  8. Czy ci ludzie nie wiedzieli, że Pyza to średniaczka? Ale cieszę się,że Puzulec został jeszcze u Monity. Może uda mi sie ją znowu zobaczyć :multi:
  9. Też widziałam dziiaj te dwie biedy wygrzewające się w słoneczku. Rzeczywiście Zeusik wygląda jakby mu się cały czas chciało wymiotować Co tu dużo mówić, wyglądają baj nietęgo, ale jak sobie przypomnę Wodnika jak wyglądał w hoteliku i słyszę jak nabrał wigoru w domku, to wiem,że wszystko jest możliwe!:p
  10. Monito, ale dlaczego zaraz zakładasz, że ja miałabym przyjeżdzać na pierwszy poranny spacer??? A jeśli się uprzesz, to Ci się przyznam, że ja wstyaję o 5,15. Ale żeby zdążyć na spacerek z Pyziulką, to miałabyś pobudkę przed 5 rano :evil_lol:
  11. Ja nawet przez sen trzymałam kciuki :p Łagtku uśmiechaj się pieknie, żeby ten obserwator się w tobie zakochał :loveu:
  12. A daleko by Misior poszedł z Twojego domu KaLOlino? Trzmam już od teraz kciuki!!!:p
  13. Monita - nie bluźnij z tym chudnieciem! Ja mam genialny plan - Zula zostaje u Was, a ja będę przychodzic dawac się przegonic przez nią! :evil_lol: O której dzisiaj ta wizyta się odbędzie? A czy już możesz zlikwidować w domu dywan z woreczków foliowych?
  14. Kuuuuurcze, byłobvy super, gdyby ten domek "wypalił":multi:
  15. Buuuuuuuuuuuuuuuuuuu nie widziałam ich. pewnie nie dochodziły az do tego brzegu parku
  16. Łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. A ja byłam u przyjaciółki, która mieszka blisko Monity i stale jak ta głupia stałamprzy oknie z nadzieją, że gdzieś w parku wypatrzę Pyzę na spacerku:roll:
  17. Kuuurcze - nie mam kolorowej drukarki :placz:
  18. To jednak będę jutro trzymać mono kciuki
  19. KaLOlino - ja coś tak czułam. Zwłaszcza, jak napisałaś, że pójdziesz z nim na szkolenie :multi: :multi: Proszę Cię - jakbyś potrzebowała wsparcia finansowego, to pisz!!!!!!!!!
  20. Miejmy nadzieję że Mama Monity nie przepędzi oglądających gdzie pieprz rośnie ;) :evil_lol:
  21. AniuB - musisz zawsze z nami jechac, bo to Ty podobno chciałaś dopychać jeszcze tego, jeszcze tego i jeszcze tego. Tak mi przekazał pan, który mi doprowadził Kamyka i Perełkę do furtki, jak ja czekałam z Pyzą na Was. No i proszę - Klarcia już kuruję rankę w nowym domku. :Pewnie następne też szybko znajda domki
  22. Dom z ogrodem to naprawdę super perspektywa. Momusek napewno szybko by odkrył uroki siusiania na trawce :p A co do stosunków z kotem, to napewno sprawa do nauczenia. Tylko przydałoby się, żeby ktoś z Ostrowia Wlkp. , czy z pobliża Ostrowia mógł najpierw sprawdzić ten domek.
  23. Monito - ja to od początku wiedziałam:lol: W Pyziuli nie można się nie zakochać!!!!!!!!!!!:multi:
  24. Ojeeeej, nadzieja się wlewa w moje serce. A tak naprawdę, to nie wiadomo, co Momus powie na koty???
  25. KaLOlino - nie wiem, czy tak naprawdę mam trzymać kciuki w piątek??? Bo ja tak czuję, że w głębi serca wolałabyś, żeby Micho został u Ciebie. Ja wiem, że to jest prawie niemożliwe, ale.......... Ale będę oczywiście mocno trzymać, zeby się stało to, co dla Micha jest najlepsze (no i oczywiście dla Ciebie)
×
×
  • Create New...