Halu, jakbyś mi przysłała jakiś wzór takiego ogłoszenia - np czy mam pisac, ze to piesek ze schroniska i np kogo mam podać jakby się ktoś miał ochotę zainteresowac naszą Tiją, to ja bym mogła gdzieś powstawiać ogłozenia. Mam trochę adresów darmowych ogłoszeń jeszcze od czasu, jak miałam swoje maluszki do sprzedania