Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Dzielna, kochana, porządna Perełeczka. Proszę o porządne wymizianie jej :p
  2. Cioteczko Bianko1 - ja tylko pisze co przeczytałam:oops: Gdzieżbym śmiała - w maliny?????Podrapana cioteczkas by nie za pięknie wyglądała przy Czerwonym Kapturku czy przy Hrabiance:lol:
  3. Juz się nie mogę doczekać szczęśliwego zakończenia!!!!!!:multi: :multi:
  4. Ale wspaniala hrabina z wianuszkiem:p Tylko po co hrabina wtranżala folię z parówek? Kiedyś tu czytałam na jakimś wątku, że jak piesek pożre folię z kiełbaski, to dobrze jest wcisnąć trochę kiszonej kapusty - wtedy folijka wychodzi z kooopencj a pozawijana jak kiełbaska
  5. Ale faktycznie jest różnica! Widziałam Miśtka na samym początku w hoteliku pod Wieliczką! Teraz to faktycznie nie jest ten sam pies! Miśku! Trzymaj się mocno!!!
  6. KaLOlino! Jakie wspaniałe fotki!!!!!!! Jaki Michu kochany!!!! Jak przeżyłaś rozstanie z nim ? :calus::glaszcze:
  7. Trzeba mieć tylko nadzieję, że Dafi jak najszybciej zmieni się znowu w tą wesolutką i radosną Dafi. którą była przed ostatnim "portem"
  8. Już nie wiem, jak mam biedakowi pomóc - on idzie na spacerek i w trakcie spaceru zaczyna się drapać łapkami po oczkach i piszczy przy tym! :-(
  9. Ciocia Amiga czasami musi pracować,żeby czeredka miała smakołyki :p
  10. Trzymam mocno kciuki!!!!!
  11. Własnie też tak pomyslałam sobie zaraz, że trzeba dzwonić z "obcego" telefonu, bo pewnie specjalnie nie odbierają jak im się wyświetla numer [B]weszki[/B]. I ja służę swoim telefonem
  12. Ja wprawdzei też jestem Ola, ale to nie moje dane mają być tam umieszczone. Haluuuuuuuuuuuuuu pliiissss:p
  13. Czyli wygląda na to,że dzieci już przeszły szkołę traktowania zwierząt:shake:
  14. Ojeeeej to faktycznie przeżył stres. Wiem, bo sama coś takiego jako dziecko przeżyłam nad morzem i do dzisiaj to pamiętam. A upłynęło już tyyyyyyyle czasu od tamtego zdarzenia:shake:
  15. To już "postulat" do Hakity:p
  16. Tego się właśnie spodziewałam, ale zdaję sobie sprawę, że nie było innego wyjścia, Jeśłi on tam znowu będzie rezydował w biurze kierownika, to nie będzie mu tam wcale tak strasznie źle, jak mają inne psiury w zbiorowych boksach
  17. Co robić? Szukać sunieczce jak najszybciej i jak najintensywniej nowego domku, bo się dziewczynka całkiem zdesperuje tymi przejściami!!:shake:
  18. Witam, witam sforę poranną. Czy Fryteczka na spacerku też występuje w tej gustownej chusteczce na głowie?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. Dinuś - trzymaj się tam dzielnie :loveu:
  20. Super wiadomości :multi: Brawissimo [B]juzzztine :loveu: [/B]
  21. Amiga jakoś nigdy nie lubiała włazić mi pod kołdrę. Ona owszem, przychodzi do mizianka wieczorem, kładzie się obok mnie, ale jak się już jej robi za ciepło, to schodzi z wersaleczki i włazi na swój fotelik i tam pozwijana śpi przez całą noc. Tylko w dzień jak się chcę przez chwilkę wyciszyć, to ona sobie pewnie myśli, że to dla niej się własnie położyłam żeby ją pomiziać. A Bono śpi nieraz na wersaleczce ale nie wchodzi pod kołdrę. Ale dzisiaj to już przeszedł sam siebie. Amiga siusiała sobie spokojnie a ten, zamiast potem zaznaczyć jej siuśki, to podniósł łapkę i obsikał po prostu siusiającą dupkę Amigi. Po prostu Amiga już jest zaznaczona do kogo należy :evil_lol:
  22. Czasem się wstydzę, że należę do gatunku homo sapiens:shake:
  23. Ale ona mnie lizała po oczach i nosie. Tak się nie da spać!
  24. Jedno jest takie wzruszające, gdzie Tija wystawia nochalka poza kratki :shake:
  25. Wysłałąm Hakicie kilka zdjęć Tiji, które dostałam bezpośrednio ze schroniska, ale nie wiem, czy one będą dobre do ogłoszeń, bo wszystkie pokazują Tiję za kratkami :-(
×
×
  • Create New...