-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Braaaawisssimooo - cierpliwość i czas zrobią swoje. Ale super zdjątko w podpisie. A może by można było poprosić o parę takich większych zdjęć Momuska?? Strasznie jestem ciekawa jak wygląda jak trochę odrósł po schroniskowym strzyżeniu.
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnkaG']Zgadzają się - ale to zestaw głośnomówiący. :evil_lol: Każdy pies czy rowerzysta widziany z samochodu to wróg.[/quote] Hahaha skąd ja to znam! Ale u nie najlepszym motywem do włączenia zestawu są motorzyści -
Bo zastanawiam sie, dlaczego on tak panicznie nie lubi dotykania brzuszka,a właściwie podnoszenia. On nie lubi żadnych przytrzymujących rąk, nawet jeśli sie to robi delikatnie. Moja Amiga np. uwielbia, jak ją trochę tarmoszę za futerko a nawet za uszka. A Bono, mimo że robię z nim to o wiele delikatniej, to od razu sie zachowuje jakby go coś okropnie bolało. Zwłaszcza jak go łapię za uszka. Prosiłam specjalnie weta żeby mu te uszka sprawdził, bo myślałam,że go bolą, ale nie, z uszkami jest wszystko w porządku :p
-
Alicjo - już strasznie dawno nic nam o Kleksiku alias Nero nie pisalas??? Jak on sie czuje??? Jak się zadomowił? Czy jest grzeczny??? Opisz nam coś pliiiissss:loveu:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Ale wspaniałości :loveu: - i tak świetnie razem się zgadzają w tym autku??? -
Nie wytrzmam - taka śliczna sunieczka i taka młodziutka! Wydawałoby się, że natychmiast ją ktoś pokocha!!! Ale co się odwlecze, to nie uciecze :p
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Rozbrajające są te dwa czarnuszki razem na poslanku :loveu: U mnie do aż takiej komitywy jeszcze nie doszło. Ale teraz to już głównie tylko przez to,że Bono stale molestuje Amigę:evil_lol: -
Ooo witaj Bianko1. Tak Bono jest z Ostródy, przyjechał do mnie w poprzednią sobotę. I już dzisiaj wiem, że będę to samo przezywała, co Ty, oddajac Kropcię. Bo on jest taki przesłodziak! A przecież zanim mu te oczka wydobrzeją, to jeszcze trochę u mnie pobędzie i jak to zrobić,żeby go za mocno nie pokochać??? Jak ja juz go kocham :loveu:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Tak, tak - jednym pieskom potzreba wiele więcej czasu niż innym na zaaklimatyzowanie sie i przede wszystkim na to, by wreszcie ooczuły się bezpieczne, niż innym. Py-Zulka na szczęście jakoś szybciutko się odnalazła w nowym domku - Monita :klacz: :cool2: -
A jak sie domagają "należnych im" pieszczotek. No i zresztą słusznie - przecież muszą nadrobić schroniskowe zaległości. Chociaż Bonusek i tak miał kategorię gwiazdkową w schronisku biorąc pod uwagę opiekę jaką miał w Ostródzie. Nie we wszystkich schroniskach pieski są wyprowadzane na spacerki - ba - nawet filmowane :thumbs: :thumbs:
-
Halu, ja dostałam kilka zdjęć prosto ze schroniska, ale podejrzewam, że to też są zdjęcia robione przez Ciebie
-
Mój refleks też jest w trakcie cwiczenia. Bono, mimo, że jest niesamowicie łasy na pieszczoty, to jak tylko poczuje, że go może będę chciała wziąć na ręce, ćwiczy mój refleks niesamowicie. Jakby był większym pieskiem, to pewnie by ręce odgryzł! To niesamowite ile te biedne pieski mają przeżyć, które potem rzutują na ich zachowanie!!