Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Ale słodziaki :loveu:
  2. Nieeeeeeeeeeee perfumy w połączeniu z jej "zapaszkiem" moga przynieść jeszcze gorszy - piorunujący efekt :evil_lol:
  3. Albo Bono zmądrzeje, albo zacznie mi uciekać jak tylko się do niego będę zbliżać. Wiadomo to, co mu się tam w główce przypomina i jakie ma przezycia???
  4. Oby Dafi znalazła wreszcie TEN najwspanialszy dom i co najważniejsze - już na zawsze. Dość już dla niej tych stresów i zmian miejsca. Malutk - pokaż się jutro z jak najlepszej strony żebyś nowych Państwa zawojowała tak od pierwszego spojrzenia:p
  5. Łomatko - może Wy ich już nie dokarmiajcie, bo to już niezłe kluseczki sa :evil_lol:
  6. [quote name='madzia828']no to razem ze mna jest 90zł ale to wciąż za mało:shake: biedny Mopek możliwe, że jest starszy i co robimy on w lecie może sobie nie poradzić:-([/quote] [B]Madziu[/B] - chyba nie możemy liczyć w ten sposób, że jest 90 zł, bo AFN chyba (sprostujcie, jeśli się mylę) zatrzymuje część z tych pieniędzy na swoją działalnośc
  7. Bianko1 toć ja jestem cytolog, a nie lekarz - jestem po biologii. Ale siniaki się robią wtedy, kiedy jest zła krzepliwość krwi. A to może być spowodowane różnymi sprawami, a jedną z przyczyn może być zbyt mała ilość płytek krwi. Nie jestem fachowcem, więc nie za bardzo powinnam się wypowiadać, ale powodem tego może być jakaś sprawa nowotworowa. Ale lepiej nie gdybać, tylko poczekać na wyniki badań
  8. Halu - przecież trzeba pójść w las przed Bulinką,żeby ją ochronić przed wszystkimi kleszczorami :evil_lol:
  9. Zaglądają, zaglądają, tylko nie zawsze mają czas coś pisać :oops:
  10. Oooooooooooooo tak na serio capnęła??? Bono na obcych nie warczy, wrecz przeciwnie przychodzi i wymusza pieszczotki, ale do innych psów na spacerach zrobił się strasznie krzykliwy! To jest wspaniały efekt tak zwłaszcza koło 5 rano :evil_lol: Bo Amiga oczywiście przyłącza się do ogólnej dyskusji :evil_lol:
  11. Wierzę. Ja też jestem "uziemiona" przez mikroskop :pissed: Strasznie szybko ci Twoi wyjeżdżają! Musi biedaka solidnie ta łapka boleć, skoro taki smętny siedzi, a właściwie leży :-( Będę mocno trzymać jutro kciuki za to, żeby Fryci wyszły wszystkie wyniki dobrze :p
  12. Nic nie piszesz, co u Rokiego? Dalej taki smutasek? Bardzo go boli ta łapka???
  13. Hahahaha troszeczke wystaje :lol:
  14. [quote name='Poker']Amiga,nie rób kroplom łaźni,bo mogą stracic działanie.Stawiaj je po prostu do góry dnem,wtedy będą szybciej wyciekać.A przemoc w rodzinie jest czasem konieczna,przeciez pies nie zawsze rozumie,że chce mu się pomóc. Poker - ale to są krople, które mi pani dr kazała trzymać w cieple, bo w zimie wręcz je trzeba trzymać na kaloryferze. Jak są trzymane w chłodzie, to gęstnieją. A do góry dnem ich nie moge postawić, bo mi pękłl zakraplacz (ta plastikowa dłuuuuga końcówka) i jak bym trzymała buteleczkę do góry dnem, to bokami zakraplacza wszystko by mi wyciekło
  15. Ojjjjjjjjjjjjjjjjjj tio byś mi się czasami przydała z takim głosem! Zwłaszcza, jak u mnie rozpoczyna się walka o miskę np :roll:
  16. [quote name='Hala']chciałabym przypomnieć, że Tijucha ma futerko..i to całkiem łande i modne... :razz:[/quote] Ciiiiiiiiiiiiiiii - dzisiaj futra nie sa w mofdzie - no chyba, że jakieś ekologoczne ;)
  17. Ależ ona ma niesamowicie piękne te ślepka!!! CUDO :loveu:
  18. Jak mogłas go biedaka położyć do góry nogami???? U mnie w środku miasta bardzo często paradują jeżyki. Amiga dostaje szwungu jak je widzi z daleka, ale jak juz dobiegnie, to staje jak ta głupia - śmiać mi się z niej chce
  19. Aaaaaaaaaale fajnie! Tijusiu, a masz modny strój kąpielowy? Czy też może preferujesz toples, jak co po niektórzy nasi posłowie (a raczej posłanki)??:evil_lol:
  20. To tak, jak i ja! Baaaardzo grzeczne mamy te psiury :multi:
  21. Oj taaaak, pospałam dziaiaj aż do 7,30 - to wielki sukces :multi:
  22. Pewnie mnie skrzyczycie, ale od wczoraj zaczęłam stosowac "przemoc w rodzinie". Ponieważ dotychczasowe prośby i groźby i przekupstwa nie działały, i nigdy nie wiedzałam, czy akurat krople trafiły tam, gdzie miały trafić, a Bono miał zawsze wszystkie kłaczki dookoła oka w kropelkach! Od wczoraj się zawściekłam! I chwytam go za sierść na bródce i mocno przytrzymuję i wtedy udaje mi się naprawdę porządnie mu zakropić te oczka. On się przy tym drze tak wściekle, że tylko czekam, aż ktoś mnie zgłosi do TOZ-u. Ale nic na to nie poradzę, bo przecież trzeba mu te oczka wreszcie porządnie wyleczyć. A drugie kropelki, które są bardzo gęste wkładam przed zakropieniem do "łaźni wodnej", wtedy robią się łatwiejsze do wyciśnięcia, bo dotąd musiałam strasznie długo trzymać mu tę ostrą końcówkę buteleczki nad okiem i cisnęłam, cisnęłam aż się pojawi kropla, a na koniec z reguły ta kropla znajdowała się albo pod okiem, albo nad okiem :shake:
  23. [quote name='BIANKA1']AMIGA . wielkie dzięki , ale masz zbierać na Bonusia :cool3: /quote] Ojoj, no wiem, wiem, ale Bonusikowi narazie nic nie brakuje, a groszem trzeba się dzielić, a podobno "ziarnko do ziarnka, a zbierze sie.................... dwa ziarnka"
  24. Te dwa małe czarnuszki są łudząco podobne do moich malutkich sznucków (moich malutkich :p - one już teraz nie są moje i mają już ponad 1 rok!)
×
×
  • Create New...