-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No tak, tak, te biedne, zahukane schroniskowe psiurki, jak się upewnią, że są już w domku na zawsze, to zaczynają pokazywać różki - walczyć o dominację wszelkimi sposobami :razz: -
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
AMIGA replied to iwop's topic in Już w nowym domu
O kuurcze, jak ten czas okropnie leci!:crazyeye: -
[B]Anula1959 [/B]jesteś wspaniała i nieoceniona :loveu:
-
Fiona - cudny kudłaczek z lasu pojechała do super domu!
AMIGA replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Czy ona biedulka wyżywi to maleństwo, przecież sama pewnie jest niedożywiona!:shake: -
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
AMIGA replied to iwop's topic in Już w nowym domu
A czy mnie się już coś całkiem pomikiciło, czy [B]Haili[/B] nie pisała, że termin odbioru Bulinki musi zostać przesunięty??? -
Buuuuuuuuuuu - dzwoniłam dzisiaj do gabinetu dr Garncarza, tak jak mi kazano. Miałam dzwonić po tygodniu od rozpoczęcia leczenia, żeby zdać relację i ewentualnie posłuchać nowych porad. Niestety - z powodu przetasowan z gabinetu do gabinetu nie zastałam kompetentnych osób, a najlbiższy dzień, kiedy one będą to dopiero poniedziałek !!!
-
Dzięki, będę od Was dopieszczać, chociaż nie wiem, kiedy ja to jeszcze dodatkowo dam radę zrobić, bo one bez przerwy domagają się pieszczotek, a już zwłaszcza "przybysz". Z tymi siatkami jako prowokacja, to zgadzam sie w zupełności. Już wcześniej zauważyłam, że Bono pilnuje bardzo mojej torebki, jak ją zostawiłam na fotelu. To po prostu jest "pies stróżujący" :evil_lol: A Wam proponuję keidyś zebrać Swoje spostrzeżenia i napisać jakąś super ciekawą książkę na temat zależności w stadzie, bo to co piszecie i JAK przede wszystkim piszecie, to naprawdę się czyta jak najlepszą beletrystykę
-
Beaglowaty Gucio - nieudana adopcja! SZUKA DOMU! ZA TM
AMIGA replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedaku - do góry! Niech wszyscy widzą, jak człowiek potarfi być gorszy od zwierzęcia! -
Fiona - cudny kudłaczek z lasu pojechała do super domu!
AMIGA replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Witaj malutka? Pozwól nam się sobą zająć, nie uciekaj przed cioteczkami ! -
Fiona - cudny kudłaczek z lasu pojechała do super domu!
AMIGA replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Ależ ona jest biedactwo zarośnięta!:shake: :shake: -
Pewnie Bianka coś pysznego Rodzince przygotowała, a my się mozemy tylko obejść ze smakiem. Prosze pozdrowić całą RODZINKĘ od nas. U nas leje po południu pięknie, więc nie liczyłabym na to, że jutro będzie coś lepiej z ta pogodą. Ale podobno deszcz jest bardzo potrzebny - będzie trawka lepiej rosła i szybciej bedzie można kosić :evil_lol:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Jasne, że to ona - sznaucerka pełną gębą :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
Beaglowaty Gucio - nieudana adopcja! SZUKA DOMU! ZA TM
AMIGA replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oczywiście pewnie się na koniec dowiemy, że była znikoma szkodliwosć czynu! I kat ewentualnie dostanie parę złotych kary!!! A pies ma wspomnienia na całe życie!:shake: -
Ja z Krakowa, ale też zaglądam, sory ;)
-
O to właśnie chodzi, że dalej się boję. Bo jednak Amiga jest silniejsza od Bono, a on jakby o tym nie mysli i na nią warczy! Ona nie skończy go przytłamszac do ziemi i łapać go za kark, dopóki on nie przestanie się odgryzać Bo jak on dotychczas się jej bał, to po prostu przywierał do podłogi i Amiga postała, postała i odchodziła. A teraz jak on się zrobił odważniejszy, to te starcia są coraz ostrzejsze :shake: