Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Sory, że się wtrącam, ale Majkowska jest osobą poważną. Ma malutkiego dzidziusia i dużego psa, którego trzeba solidnie wybiegać i pracuje, więc nie zawsze ma czas. A tak swoją drogą też mnie temat truciciela przejął, bo o ile to nie jest "rozdmuchana" sprawa, to nie jest wesoło
  2. O Bogowieee, jaka okruszynka :-( Niestety finansowo nie jestem w stanie pomóc :-( Na razie podkradnę banerek do podpisu
  3. No co Wy - przecież niektórzy specjalnie obcinali psiakom ogonki żeby wyglądały na rasowe
  4. Korę utrzymuje od dłuższego czasu Pani Ola (osoba spoza dogo), która w swoim domu ma już cały zwierzyniec. I to z przewagą psich staruszków
  5. Pytałaś Ago czy ktoś mógłby Was zawieźć w środę do Wieliczki. Ja bym mogła, gdybym wiedziala o ktorej mniej więcej byśmy były z powrotem. Bo o 14-tej mamy rehabilitację Nusi
  6. Strasznie dawno u Was nie byłam! Ten gUpi czas tak ucieka, nie ma jak wszystkiego ogarnąć. A tu z Kini robi się pannica, Warchlina pięknieje, no a Bulwa jest niesamowita!
  7. Bogowie, za chwilę strach będzie w ogóle wyprowadzać psy na spacer!!!
  8. Ja też poproszę na maila :smile: Upssss, nie doczytałam do końca, tylko się wyrwałam jak Filip z konopii. Już wiem co Ci dolega i mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej:-)
  9. Pewnie źle kojarzy mięsko z puszek, bo w takim mięsku w schronisku wciskają psiakom tabletki.
  10. Dzięki za wszystkie zyczenia. Mattilu - hopkać można tylko z Hopencją, z Nuraskiem można galopować :jumpie: Dorcia2 - jakie fanty?? A za odwiedzinki bardzo dziękujemy :-)
  11. Delikatnie sugeruje, że juz spałam u Nutusi w jednym wyreczku razem z Agamiką, Nusią i Liluchną (a ta do malutkich nie należy) więc i z DoPii Nusią się spokojnie zmieścimy :-) No fakt - nie było ani slowa. Ale jak to mówią - na złodzieju czapka gore
  12. Ja nie mogę, byłoby fajnie :smile: A tak w ogóle to bardzo dziekuję DoPi za życzonka. Co człowiekowi uda się zapomnieć ile to wiosenek ma na karku, to zaraz się znajdą tacy, co przypomną :nonono2:
  13. Bogowie, a teraz już tak zimno się zrobiło! :-(
  14. I ja odwiedzam Homerka w raju u Agi. Mocno trzymam kciuki za Homerka i oczywiście za Pomidorcię no i za całe AgiG stadko
  15. Słusznie, dajmy im szansę. Choć ja im już trochę ułatwiłam zadanie, bo wykluczyłam parę pozycji z potencjalnego jadłospisu:-)
  16. To juz mi nic nie przychodzi do głowy, no może jeszcze jakieś cóś dla kotów
  17. Ja myślę, że było coś wędzone, bo na ciasteczka wątróbkowe mi to nie wygląda. A zdjecia precelkowe są wspaniałe! No i ta kolejka przed pudełkiem ze smaczkami super :-)
  18. Dziewczynka kocha odwiedziny, zwłaszcza osobiste, bo są dodatkowe ręce do mizianka:-) A miewa się tak na oko całkiem dobrze. To tylko ja się czepiem jej gałązki, bo staw skokowy powinien się wyginać do tyłu, a nie do przodu :-)
  19. Jak się dopatrzyłam, to oprócz herbaty coś tam w misie gość dostał :-) A zdjęcia jak zwykle wspaniale - obłożenie kolan 100%-owe i "mój" Krechulec się na kolankach pięknie rozpanoszył :-)
  20. Kurcze, chyba rzeczywiście będe musiała jakiś tort sklecić, żeby się spełniły Wasze życzenia :-) Dzięki wielkie :-)
  21. Czyżby to rzeczywiście było takie zbawienne działanie obróżki?
  22. To czekamy na wątek Homerka. A wierzę w to, że Fenuś - Kosmitek czuwa nad Wami i wszystko się potoczy najlepiej jak może być
×
×
  • Create New...