Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Pedzimy to w jedną to w drugą stronę A dostojna Amiga nas temperuje - stop młodzieży Ale czy ona taka całkiem dostojna?
  2. A ja nie mogę do Ciebie wysłac pw - pliiiis sprawdź czy nie masz przepełnionej skrzynki
  3. Ponieważ nie potrafię wstawić normalnego zdjęcia, wstawiam adres całego folderu z naszego wypadu na działkę. Wprawdzie jest tam masa zdjęć, których bym tu nie wstawiła, ale żywcem nie potrafię wstawić normalnego zdjęcia :( https://plus.google.com/photos/104378998551832157596/albums/6101511939253021361 Uffffffffffffffff dzieki Majkowska za instrukcję - wreszcie mi się udało :)
  4. Prosze o kurs wstawiania fotek :( W starym dogo to ja innym wstawiałam, a teraz tylko tak umiem :(
  5. No to druga próba - huhuha huhuha nasza zima zła
  6. Wstawiają mi się na razie tylko miniaturki :( A podałabyś mi adres mailowy?
  7. Uparty jak osiołek strachulec. Ale na szczęscie już zapomina. Już po staremu zaczepia Amigę przy wychodzeniu na spacerki:) A dziś wybrałyśmy się z naszą towarzyszką zabaw Pepsi na moją działkę, żeby gospodarskim okiem rzucić na moje "hektary". Wybrałyśmy się tez na spacer nad Rabę. Było cudowne słońce i lekki mrozik. Taką zimę to ja mogę polubić. Agamika popstrykała trochę ślicznych zdjęć, ale czy w tym nowym dogo mi się uda je wstawić??
  8. Na szczęście już jest trochę spokoju. Ale Nusia ma w głwce zakodowane, że się boi i musze ja fortelem wyciągac na siusianko
  9. Aga, czy mówiłam Ci już, że jesteś niesamowita?:)
  10. Nie ma sprawy, mialam już praktyke w nieustającym czytaniu mojemu synowi. A Nusia zgadza się ze wszystkimi. W pierwszym momencie widać, że ma respekt przed większymi psami, ale po chwili jest z nimi w najlepszej komitywie. Ale groźba mojego najazdu do Was chyba wreszcie mija, bo jakoś dziś jeszcze nic nie strzelało :)
  11. Odwiedzam Księciunia i przesyłam drapanka za uszkiem dla całego stadka :)
  12. Cudowne zdjęcia i jak zwykle cudowne relacje. Aguś, mogę się do Ciebie przeprowadzić z Nurią? Bo u nas nadal strzelają i to czymś wyjątkowo głośnym :( Tragedia !!
  13. Ooo no to one wiedzą co dla nich lepsze = wazelina w brzuszkach a nie na łapkach
  14. Oooooooooo proszę, będzie nowa rasa:) Czy ci ludzie całkiem powariowali? U mnie nadal strzelają. Na szczęscie nie tak jak w sylwestra, ale mają jakies takie wyjątkowo głośne :(
  15. Oby tylko z tymi mięśniami i głos nie zmężniał :)
  16. Moje też cierpią z powodu soli. Ale jak kiedyś pouczona przez kogoś posmarowałam im łapki wazeliną, to zanim zjechalam z ósmego piętra wszystkie łapki były już dokładnie wylizane :)
  17. Jasssne, a mnie by pasował taki domek, żeby się takie stadko zmieściło :)
  18. Dzięki zaopatrzę się w to w najbliższym czasie, bo u mnie nadal strzelają :(
  19.     Ta melatonina to ze zwykłej apteki? Czy z weterynaryjnej?
  20.     Jak się nie ma postury, to choć głosem trzeba nadrabiać :)
  21. A my się meldujemy w Nowym Roku z zyczeniami samych szczęśliwości i pomyslności w tym Nowym Roku. I mamy nadzieję, że znowu się spotkamy pod koniec roku :)
  22. Obłedne zdjęcia - zwłaszcza to z uśmiechem Nusi :)
  23. Ale super zdjęcia. A Ciocia DoPi ma spanie -tylko pozazdrościć :) Macie szczęście, że Wam tak dobrze poszło w Sylwestra. U mnie byla tragedia z Nusią mimo tabletek, którymi ją faszerowałam od soboty.
  24. Dziękujemy za zyczenia. My też składamy Wszystkim Nusiowym Fankom życzenia samych szczęśliwych dni w Nowym Roku. I oby w Nowym Roku nie było już Sylwestra, bo u nas to była gehenna mimo tabletek, które serwowałam Nusi od kilku dni :(
  25. Witam całe stadko w Nowym Roku i życzę zdrówka przede wszystkim dla Wszystkich. Mam nadzieję, że psiaczki noc spędziły w miarę spokojnie (bo u mnie była tragedia !)
×
×
  • Create New...